Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım ben de hamile olduğumu coretest ile öğrenmiştim. ama benim 2. çizgi kopkoyuydu. coretest'in hassaslığı çok yüksek. bence güvenebilirsin canım sonuca. birkaç gün sonra testi tekrarla. henüz çok erken olduğu için silik görünebilir. hayırlı olsun :):)

Selam kızlar,
Gezmelere gittiniz galiba. Havada güzel. Tam gezi havası gerçektende.
absynth canım sen nasılsın? Sen çıkmadın mı biryere?

ramiznur, iğne filan kullanmadıysan silik çizgi de olsa pozitif demektir benim bildiğim kadarıyla ama heyecan yapma canım, yarın bir test daha yap, hatta kan testi yaptır. O zaman için daha rahat eder.
Gerçi bu durumda şimdiden hayırlı olsun diyebilirizyerimseniben

yok ekin,
progestan vermişti doktor, yan etki yapıyor herhalde, çok halsiz hissediyorum kendimi. Sen nasılsın?

Evet canım , progestan uyku ve halsizlik yapıyor malesef.
Ben iyiyim, hala gelen giden birşey yok.

Evet canım , progestan uyku ve halsizlik yapıyor malesef.
Ben iyiyim, hala gelen giden birşey yok.

sen bu ay klomen, iğne, progestan vb. kullanmışmıydın ekin? Yarın test yapacaksın bir daha değil mi?
ümitliyim ben aslında senin için ama, herşeyin hayırlısı. Olmazsa üzülmemeye çalış olur muyerimseniben

Hiç birşey kullanmadım, dr.um gerek yok dedi.
Bende ümitliyim ama, yok yok olmazsada üzülmem. kaydirigubbakcemile3 Herşeyde bir hayır olduğuna inanıyorum.

Testi belki salı günü yaparım. Dün yaptım birşey çıkmadı. Salı günü eğer regl olmazsam tabi yaparım büyük bir ihtimal.

Canım, bencede yarın bir test daha yap. Hayırlısı inşallah canım. :Saruboceq: Ama bencede bebiş geliyoooooor

Testi belki salı günü yaparım. Dün yaptım birşey çıkmadı. Salı günü eğer regl olmazsam tabi yaparım büyük bir ihtimal.

Hadi bakalım hayırlısı, bebiş vardır inşallah :Saruboceq:

O zaman yarın edamm ve ramiznurun, salı günü de senin haberlerini gözleyeceğiz demek ki delikafadulden

Hadi bakalım hayırlısı, bebiş vardır inşallah :Saruboceq:

O zaman yarın edamm ve ramiznurun, salı günü de senin haberlerini gözleyeceğiz demek ki delikafadulden

İnşallah canım,
Allahım, senin ve buradaki tüm arkadaşlarımızın güzel haberlerini duymayı nasip etsin. :Saruboceq:

Bu arada ekin, yaşlarımız yakın herhalde. Hamişlik haberini alırsak bana da moral olacak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…