Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım ben de hamile olduğumu coretest ile öğrenmiştim. ama benim 2. çizgi kopkoyuydu. coretest'in hassaslığı çok yüksek. bence güvenebilirsin canım sonuca. birkaç gün sonra testi tekrarla. henüz çok erken olduğu için silik görünebilir. hayırlı olsun :):)

Selam kızlar,
Gezmelere gittiniz galiba. Havada güzel. Tam gezi havası gerçektende.
absynth canım sen nasılsın? Sen çıkmadın mı biryere?

ACİLL CEVAP!!!!!
kızlar bugün ov testinde pozitiften sonra12. günüm sabah kalktım ateşim düşmemiş 36.7 bugün de adet günüm düşer die bekliodum
bi test yapayım dedim 2. çizgi çok silik çıktı,bakınca ggörülüyo direk ama gölge gibi
markası coretest
kızlar bu test güvenilirmi çünkü bende hiç ama hiç bi gebelik belirtisi yok
kızlar eşimde evde yok sizce söyleyeyimmi ona yoksa bosuna mı umutlanıyorum
sizlerde de olmuştuçünkü gecen aylar aynı markamıydı
bi de kızlar dün elimde kalan son ovulasyon testini yapmıştım öylesine onda da ikinci çizgi cıkıştı ama koyu olmayınca ben önemsememiştim

ramiznur, iğne filan kullanmadıysan silik çizgi de olsa pozitif demektir benim bildiğim kadarıyla ama heyecan yapma canım, yarın bir test daha yap, hatta kan testi yaptır. O zaman için daha rahat eder.
Gerçi bu durumda şimdiden hayırlı olsun diyebilirizyerimseniben

yok ekin,
progestan vermişti doktor, yan etki yapıyor herhalde, çok halsiz hissediyorum kendimi. Sen nasılsın?

Evet canım , progestan uyku ve halsizlik yapıyor malesef.
Ben iyiyim, hala gelen giden birşey yok.

Evet canım , progestan uyku ve halsizlik yapıyor malesef.
Ben iyiyim, hala gelen giden birşey yok.

sen bu ay klomen, iğne, progestan vb. kullanmışmıydın ekin? Yarın test yapacaksın bir daha değil mi?
ümitliyim ben aslında senin için ama, herşeyin hayırlısı. Olmazsa üzülmemeye çalış olur muyerimseniben

Hiç birşey kullanmadım, dr.um gerek yok dedi.
Bende ümitliyim ama, yok yok olmazsada üzülmem. kaydirigubbakcemile3 Herşeyde bir hayır olduğuna inanıyorum.

Testi belki salı günü yaparım. Dün yaptım birşey çıkmadı. Salı günü eğer regl olmazsam tabi yaparım büyük bir ihtimal.

ACİLL CEVAP!!!!!
kızlar bugün ov testinde pozitiften sonra12. günüm sabah kalktım ateşim düşmemiş 36.7 bugün de adet günüm düşer die bekliodum
bi test yapayım dedim 2. çizgi çok silik çıktı,bakınca ggörülüyo direk ama gölge gibi
markası coretest
kızlar bu test güvenilirmi çünkü bende hiç ama hiç bi gebelik belirtisi yok
kızlar eşimde evde yok sizce söyleyeyimmi ona yoksa bosuna mı umutlanıyorum
sizlerde de olmuştuçünkü gecen aylar aynı markamıydı
bi de kızlar dün elimde kalan son ovulasyon testini yapmıştım öylesine onda da ikinci çizgi cıkıştı ama koyu olmayınca ben önemsememiştim

Canım, bencede yarın bir test daha yap. Hayırlısı inşallah canım. :Saruboceq: Ama bencede bebiş geliyoooooor :emir_bebek:

Testi belki salı günü yaparım. Dün yaptım birşey çıkmadı. Salı günü eğer regl olmazsam tabi yaparım büyük bir ihtimal.

Hadi bakalım hayırlısı, bebiş vardır inşallah :Saruboceq:

O zaman yarın edamm ve ramiznurun, salı günü de senin haberlerini gözleyeceğiz demek ki delikafadulden

hoşbuldukk tatlımmm...
ben de beklemedeyimm halaa...
1 senedir siirtteyimm cnmm...

Siirte bir kere gitim, çok güzel bir çarşınız var, hayran kaldım. Ne kadar kuru bir şehir orası, ben ankaraya kuru derdim, orayı görünce vazgeçtim :) Zaten siirtten ankaraya gelen arkadaşlar ankara için çok rutubetli rahatsız oluyoruz diyordu sempatiksalakcinni

pzt test yaptırabilecek misin sen?

Siirte bir kere gitim, çok güzel bir çarşınız var, hayran kaldım. Ne kadar kuru bir şehir orası, ben ankaraya kuru derdim, orayı görünce vazgeçtim :) Zaten siirtten ankaraya gelen arkadaşlar ankara için çok rutubetli rahatsız oluyoruz diyordu sempatiksalakcinni

pzt test yaptırabilecek misin sen?

valla canım doğma büyüme istanbullu olarak buraya alışmam mümkün değill..sadece 2 senem kaldı inş o da hayırlısıyla gececekk..

dün gece 2 de eşim görevden geldi sabah 7 de tekrar gitti...akşam gelecek sabah göreve çagırmazlarsa gidicem cnmm...

valla canım doğma büyüme istanbullu olarak buraya alışmam mümkün değill..sadece 2 senem kaldı inş o da hayırlısıyla gececekk..

dün gece 2 de eşim görevden geldi sabah 7 de tekrar gitti...akşam gelecek sabah göreve çagırmazlarsa gidicem cnmm...

İstanbuldan sonra tabii zor olur. Ben de side den döndüğüm gün iş için gitmek zorunda kalmıştım da patronuma "kültür şoku yaşatacaksınız bana" diyordum sempatiksalakcinni

bu 2 senenin hayırlısıyla geçmesini, bir dahaki görev yerinizin gönlünüzce olmasını dilerim:Saruboceq:

Benim eşim subay, bizde gezdik biraz ama çok az ve batıdaydık hep. Pek zorlanmadım o yüzden ama 2-3 senelik evliliklerinde 4-5 kere tayin görenlerde olmuştu, çok zor vallahi.

Hadi bakalım hayırlısı, bebiş vardır inşallah :Saruboceq:

O zaman yarın edamm ve ramiznurun, salı günü de senin haberlerini gözleyeceğiz demek ki delikafadulden

İnşallah canım,
Allahım, senin ve buradaki tüm arkadaşlarımızın güzel haberlerini duymayı nasip etsin. :Saruboceq:

İstanbuldan sonra tabii zor olur. Ben de side den döndüğüm gün iş için gitmek zorunda kalmıştım da patronuma "kültür şoku yaşatacaksınız bana" diyordum sempatiksalakcinni

bu 2 senenin hayırlısıyla geçmesini, bir dahaki görev yerinizin gönlünüzce olmasını dilerim:Saruboceq:

Benim eşim subay, bizde gezdik biraz ama çok az ve batıdaydık hep. Pek zorlanmadım o yüzden ama 2-3 senelik evliliklerinde 4-5 kere tayin görenlerde olmuştu, çok zor vallahi.

Ben düşünemiyorum bile. Gerçektende çok zor. Allah yardımcınız olsun.

X