Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım 1 haftadır bazı şikayetlerim var arkadaslar hamilelik belirtisi diyor kafamçokkarıştı

edamm, hadi bakalım, ümitliyim ben de senin adına sırnaşık şey Kısmet canım olmazsa da üzülmemeye çalış olurmu yerimseniben
Maşallah iyi sabretmişsin, ben şimdiye kırk kere test yapmıştım ama en iyisini yapıyorsun. Test sonucunu aldığında haberdar et, merakta bırakma bizi eyvahedigeldismile

Bak bugün çok ümitli olduğum bir arkadaşın hamişlik haberini aldık, çok sevindik. Darısı sana artık.:Saruboceq:

kızlar yarın sabah tatile gidiyorum
hiç öyle bişi yoktu ortalıkta birden çıktı
çok iyi gelcek inşallah bu tatil bana
biraz kafamı dağıtmam lazım
rabbim yar ve yardımcınız olsun hoşçakalın...
beni özleyin ve unutmayın:))

bu arada kızlar bugün kürtajdan sonra 14.günüm ve kasıklarım fena halde sızlıyo
yımırtlıyom galiba:))
benimkinin pek gönlü yoktu tatile şimdi bi duş alıp gölünü etcem bir hafta yetsin:)))

oh oh, iyi tatiller, bol dinlence, iyi eğlenceler :gitme:

edamm, hadi bakalım, ümitliyim ben de senin adına sırnaşık şey Kısmet canım olmazsa da üzülmemeye çalış olurmu yerimseniben
Maşallah iyi sabretmişsin, ben şimdiye kırk kere test yapmıştım ama en iyisini yapıyorsun. Test sonucunu aldığında haberdar et, merakta bırakma bizi eyvahedigeldismile

Bak bugün çok ümitli olduğum bir arkadaşın hamişlik haberini aldık, çok sevindik. Darısı sana artık.:Saruboceq:

canım ilk denemem oldugu için baştan beri çok ümitlenmedimm...o yüzden şimdide üzülmemek için ümitlenmek istemiyorum hala :) ama pazartesiye kadar gelen giden olmazsa kan tahlili yaptırmayı düşünüyorumm..hayırlısı bakalım ne olacakk??
ben sizi habersiz bırakmam cnm merak etme hemen size koşucamm kaydirigubbakcemile3
evet bende çok sevindim sağlıkla kucagına almak nasip olur inşş :Saruboceq:
darısı hepimize inşallah canım benimm :Saruboceq:

Edammm Rabbim kalbine göre versin canım inş. istediğin gibi olur valla ben çok sabırsızım kesin gece gece kaç kez gitmiştim tahlile:)

slm arkadaşlar nasılsınız özledim sizi valla bu gün pek gelemedim ne yapıyorsunnuz iyisinizdir inş...

Edammm Rabbim kalbine göre versin canım inş. istediğin gibi olur valla ben çok sabırsızım kesin gece gece kaç kez gitmiştim tahlile:)

canım öyle bir şansım olsa belki ben de giderdim ama şuan doğudayım ve eşim görevde o yüzden tek gitme şansımda olmadıgı için beklemek zorundayım canımmm..

nisacım çok şükür hematoloji biyokimya ve diğer testler hormon testlerim falan hepsi normal. bi 21. gün yapıln kaldı. o da zamanı gelince.

kızlar aklıma takıldı. test sonuçlarım ii çıktı ama. en önemlisi acaba 21. gün yapılan mı!!!???

o ii olmazsa nolcak!!???!!!

denizcim hoş geldin. yeni gebelerimiz var yeni. bende dei i gidio şimdilik. 21. gün testi ve sperm testleri de i i olur inşallah...

nisacım çok şükür hematoloji biyokimya ve diğer testler hormon testlerim falan hepsi normal. bi 21. gün yapıln kaldı. o da zamanı gelince.

kızlar aklıma takıldı. test sonuçlarım ii çıktı ama. en önemlisi acaba 21. gün yapılan mı!!!???

o ii olmazsa nolcak!!???!!!

denizcim hoş geldin. yeni gebelerimiz var yeni. bende dei i gidio şimdilik. 21. gün testi ve sperm testleri de i i olur inşallah...

h.b canım.inş herşeyin temiz cıkar inş.stres yapma bak tamammı.hamilemiiiii kimmmmmmmmmmm

bvn mi onu biliyorum hatta tebrik ettim cok da sevindim darısı inşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşbizlere olur

kızlar ovu. testi yapmaya 10. gün başlamıştım. bugün de negatif. 12. günüm bugün adetimden! çok az ışıkta görrünen ikinci çizgi vardı. gebelik teslerin de genelde pozitife işaret olu ama ovu. da negatiff. zamanı gelioo yavaş yavaş. ..

kızlar ovu. testi yapmaya 10. gün başlamıştım. bugün de negatif. 12. günüm bugün adetimden! çok az ışıkta görrünen ikinci çizgi vardı. gebelik teslerin de genelde pozitife işaret olu ama ovu. da negatiff. zamanı gelioo yavaş yavaş. ..

belki 14.günü yada 15. günüdür canım bekle bakalım.inş bu ay tam 12 den vurursun:KK70:
bende dün catlatma ignesi oldum saat 1 de 36 saati tamamlıyoruz inş bu ay yumoşlarım yüzümü kara cıkarmaz...

belki 14.günü yada 15. günüdür canım bekle bakalım.inş bu ay tam 12 den vurursun:KK70:
bende dün catlatma ignesi oldum saat 1 de 36 saati tamamlıyoruz inş bu ay yumoşlarım yüzümü kara cıkarmaz...

aa denizcim hayırlı olsun canım iğnen. Seninde iyi haberlerini alırız inşallah. En son ne durumdaydı yumurtalar biliyormusun?

aa denizcim hayırlı olsun canım iğnen. Seninde iyi haberlerini alırız inşallah. En son ne durumdaydı yumurtalar biliyormusun?

canım dün kontrole gittim dr 4 5 tane yumurtam olmuş birisi 20mm digeri 18.5mm gigerleri ise 14.5mm olmuş çatlatma ignesi verdi dün yaptırdım igneyi.36.saat sonra ilişki dedi dr bakalım canım hayırlısı gecen ay olmamıştı inş buı ayyy olurr:Saruboceq:

X