Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Hazelcim, konuyla ilgili bilgim yok bişey diyemiorum ama Üzme kendini inş önemli birşey değildir.
Bak anatolia biliyomuş ona güven bence :)

Kızlar bende çıkıyorum hepinize iyi akşamlar
İyi tatiller, bende değişiklikler olursa yazarım size pazartesiden önce :)
Öpüyorum hepinizi.

sanada ii tatiller cnm.hayırlı haberlerini bekliyoruz inş.

kızlar görüşürüz!! Alışveriş-temizlik beni bekler. bu arada eşim biyere gitcekti 1 ya da 2 gece olamıcaktı. gitmicekmiş! bizim için deil ama gitmicek sonuçta. o da b,i şans oldu. buna da sevindim tabbi de 15 temmuzdasperm tsti yaptırcak. biz bu pazar ilişkiden sonra taaaa cumartesi yapabilcez sonra da yapmayız adete yakın nolu nolmaz. bi kaç gün sonra da ya gebelik olacak ya da adet. 5 günlük perhizde çatlamasa bari benim yumurtalar. gerçi bu aralar da yumurtlayabilirim perhize girmeden de yetişebilir ama zate bi de sperm 2-3 gün kalıo ya vücutta. yumurta ne zaman çatlıcak o da önemli. en azında eşim gitceği bi yer vardı oraya gitmicek. bu güzel! yarın adetimin 13. günü yumurtalarıma baktırcaktım ondan da vazgeçtim. sadece 21. gün yapılan o testi yaptırcam. eşim de sperm sonuçlarrın öğrencez yter. kistim dışında her şe normal. bunlar dainşallah normal çıkar da i i ce rahatlarım. zate soğan kürü yapıom...
uuzattımm gene..
byeeeeeeeeee..............................

kolay gelsin cnm görüşmek üzere

kızlar hepınız cok sagolun desteklerınız ıcın.evet galıba dıkıs yerınde amelıyattan dlayıdır.ınternettede arastrdım bısı bulamadım.bır hıdrosel var o da testıslerde sıslık oluncaymıs.esımın testıslerde degıl amelıyat kesıgının uzerınde sıslık cok abartı dedıl ama yınede sag tarafa gore şiş yani tumsek.
,

absynth amelıyat yerınde olurmu sıslık ve sertlık. sagol canım yaa.ne zormus bugunlerıde atlatıcaz ınsallah.

hazelcim sakın moralini bozma. inan bana moralini bozmakla sadece kendine kötülük ediyorsun.insanın başından neler geçiyor. bak bana biz 2009 da ameliyat olduk ama 1 yıl geçti daha bişey yok. Allah hayırlısını versin. herşeyde bir hayır vardır deyip canını sıkmamak gerek.

anatolya kac yasındasın canım.asılama denedınızmı.yada klomen catlatma ıgnesı falan

ya hatta dıkıs yerlerı ıyılsemye basladı.dıkıs ıplerı kendı kendıne atmaya basladı.bıkac gune klamz ama bugun oldu sıslık .dr sertlık normal dokular kendını yenılıyor dedı ama sıslık neden kı.korktum ya bı komplıkasyon olduysa yıne amelıyat derse dıye.offff ıcım ıcımı yıyor.

kac yıllık evlısın bız 3 yıllık ve 3 yıl korunduk.son 4 aydr korunmuyoruz:eek:klava::eek:klava: bırakınca olacak sandık.bısek boyle sorunları 3 yıl bosa gecırecegımıze amelıyat ne gerekırse yaptrr bosa zaman gecrezdık.sımdı 4 ayda yıprandım ınan.rabbım daha fazlada sınamaz ınsallah bızı .rabbım kımseyı bebegının eksıklıgıyle sınamasın.bızde ınsallah en kısa zamanda tadarız o guzel duyguyu.bende eger 30 ysıma kadar olmazsa 30 yasın oncesınde bır tup bebek denerım dıyorum.28 yasındayım.rabbım cok ugrastrmadan verse keske

ya hatta dıkıs yerlerı ıyılsemye basladı.dıkıs ıplerı kendı kendıne atmaya basladı.bıkac gune klamz ama bugun oldu sıslık .dr sertlık normal dokular kendını yenılıyor dedı ama sıslık neden kı.korktum ya bı komplıkasyon olduysa yıne amelıyat derse dıye.offff ıcım ıcımı yıyor.

yok canım korkma, her bünye farkıl tepki verir ama dikiş yerleriinde tümsek, şişlik vb. normal şeyler. Yarın gidecekmisiniz doktora?

En korktukları şey enfeksiyondur o da kızarıklık, acı ve ısıyla kendini belli eder. O yoksa
önemli değildir. Zaten canım, doktor geçenlerde pansumanı açtı da, bundan sonra böyle dursun dedi ya, işte o zaman enfeksiyon riski bitmiş gibiydi. Hava alsında çabuk iyileşsin diye açıyorlar.

yok canım korkma, her bünye farkıl tepki verir ama dikiş yerleriinde tümsek, şişlik vb. normal şeyler. Yarın gidecekmisiniz doktora?

En korktukları şey enfeksiyondur o da kızarıklık, acı ve ısıyla kendini belli eder. O yoksa
önemli değildir. Zaten canım, doktor geçenlerde pansumanı açtı da, bundan sonra böyle dursun dedi ya, işte o zaman enfeksiyon riski bitmiş gibiydi. Hava alsında çabuk iyileşsin diye açıyorlar.

evet yarın gıdıcez .dıkısı boyunca alt tarafta bır sertlık ve dolgunluk var o kesıgın altında.kızarık ve acı ısı yok.dun ck atesı cıktı genel olarak.ama bogazı acıyordu.bugunde sıslıgı farkettık.acab dun ates yaptıda yle mı sıstı.bılemıyorum.ama orda hıc ısı artısı yok bugun.kesık ıyılesmıs gıbı.dokundurmuyrdu esım.artık dokunabılıyoruz gecmıs artık ama sıslık normalse problem yokta ya kotu bısıse .sana dr mu dedı canım tumsek sıslık normal dıye

evet yarın gıdıcez .dıkısı boyunca alt tarafta bır sertlık ve dolgunluk var o kesıgın altında.kızarık ve acı ısı yok.dun ck atesı cıktı genel olarak.ama bogazı acıyordu.bugunde sıslıgı farkettık.acab dun ates yaptıda yle mı sıstı.bılemıyorum.ama orda hıc ısı artısı yok bugun.kesık ıyılesmıs gıbı.dokundurmuyrdu esım.artık dokunabılıyoruz gecmıs artık ama sıslık normalse problem yokta ya kotu bısıse .sana dr mu dedı canım tumsek sıslık normal dıye

ben kendimde ameliyat oldum ya, oradan biliyorum. Bir de türlü çeşit dikiş gördüm, pansumanını filan da gördüm oradan biliyorum. Ameliyat yerlerinde öyle sertlik olur, zaman içinde açılır. Hatta ödem bile olabilir, o da zamanla geçer. Hele acı filan da yoksa hiç endişe etmeyin ama içiniz rahat etsin, doktorda görsün tabii.

slm kızlar nasılsınız
hazelcim inş. herşey yolunda olur en kısa zamanda canım
yasekase nasıl geçti doktor işlerin ben bakamadım geçmişe bu hafta gececiyim ya uzak kaldım sizlerden :KK43:

sagol nısacım allah razı olsun.ınsallah bakalım yarın sabah yıne 2 saat yol cekıcez ınsallah onemlı bısı degıldır de onada razıyız

içinizi rahat tutun canım inş. herşey yolunda olur Rabbim tez zamanda bu sürecin geçmesini sağlara.s

kızlar yarın sabah tatile gidiyorum
hiç öyle bişi yoktu ortalıkta birden çıktı
çok iyi gelcek inşallah bu tatil bana
biraz kafamı dağıtmam lazım
rabbim yar ve yardımcınız olsun hoşçakalın...
beni özleyin ve unutmayın:))

bu arada kızlar bugün kürtajdan sonra 14.günüm ve kasıklarım fena halde sızlıyo
yımırtlıyom galiba:))
benimkinin pek gönlü yoktu tatile şimdi bi duş alıp gölünü etcem bir hafta yetsin:)))

kızlar yarın sabah tatile gidiyorum
hiç öyle bişi yoktu ortalıkta birden çıktı
çok iyi gelcek inşallah bu tatil bana
biraz kafamı dağıtmam lazım
rabbim yar ve yardımcınız olsun hoşçakalın...
beni özleyin ve unutmayın:))

iii tatiller canım bol eğlencelerolumunekankayizsmile

X