Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

canım baktım hıdrosel var ama testıste sıslık sanırım.ılgılı bısı bulamadım hıdrosel dısında.

sızınde oldumu canım gercekten.kesık olan bolgede şişlik mı oldu.gectımı.dr ne dedı cok korkuyorum

evet biz de de oldu. ama tam olarak nasıl bir şişlik baya büyük mü? eşime sordum şimdi ne de olsa yarıyorlar orayı dedi. korkma ama gene de tabi gidin doktora.

selam kızlar. dün de yaptınm ovulasyon testi daha negatif! bugün adetimin 12. günü çalışmalara başladık gün aşırı! herkes iidir umarım. bugün sevinçliim çokk nedense!!!!!!
yeni gebelerimize hayırlı olsun diorum..

allah neşeni bozmasın cnm rabbim neşene neşe katsın

canım kesık bı 10 cm kadar var.kesıgın oldugu bolge işte.yanı kesıgın ustu şiş .yani kesık blgesı etrafına gore yuksekte.bugun oldu.oncekı gnlerde yoktu bısı.sızınde oylemıydı.tetıslerde şişlik yok.gecıyormu

ayy kızlar eşimde diodu ki tevekkeli spermler vücumuzda olunca mutluluk hormonu mu salgılıo muşuz ne!!

ama ben testlerin normal çıkmasına balıom galibaa!!!!

ayyy cıddımısın canım yaaa.gercek mısoyluyorsun bak ben uzulmeyım dıye demıyorsun degılmı.cok korktum yaaa.gecıyormu pekı.sabahtan berı aglıyorum ınan.canım cok sıkkın.ne zaman gulcek yuzum artık cok yoruldum.ınsallah dedıgın gıbıdır.gectımı pekı.ne zaman oldu ve ne zaman gectı.cok soruyorum ama cok uzgunum

tabi canım yaa öyledir büyük bir şişlik değil diyorsun e ameliyat yarası bu olacak o kadar ayrıca hayır sen üzülme diye değil dediklerim doğru yaa. sıkma canını bu kadar.bak her şey güzel olacak 3 ay sonra bir test yaptıracaksınız. bir bakacaksınız sayı ve kalite artmış.

hazelcim ben de pek anlamam ama ameliyt sonuçta böle şeler olur geçer bence. kimisi daha kısa da geçer kimisi biraz daha geç. neticede bence adet olduktan sonraki çalışmaları rahat yaparsınız ve eşin de düzelir zate! canım bak için rahatlamasından ziyade benmi düşüncemi sölüom. 2010 da gebe kalıcaz 2011 de de anne olucaz. bunu unutmaa!!

sızınde dıkıs yerının ustunde şişlik oldumu. ne zaman gectı canım yaa

offf yasecım dert ustune dert gelıyor ınan artık umutlarımı kaybetmeye basladım.bırde bu cıktı.ne guzeldı hersey yaa hıdrosel derse dr. ..bırdaha amelıyat gerkecek ozaman.yaa bız bu adama dunyanın parasını verdık komlıkasyon olmasın dıye.en ıyı dr dedık.yaaaa ne bu sımdı.ınsallah onemlı degıldır ama şişlik olunca korktum

hatırlamıyorum canım ne zaman geçtiğini. ama stres yapacak bişey yok diyorum sen rahat ol. eşim dede o kesilen yer şiş ve sertti. bize açıkcası normal gelmişti.zaten çok sürmez dikişler kaynadıkça iner şişlik

kızlar görüşürüz!! Alışveriş-temizlik beni bekler. bu arada eşim biyere gitcekti 1 ya da 2 gece olamıcaktı. gitmicekmiş! bizim için deil ama gitmicek sonuçta. o da b,i şans oldu. buna da sevindim tabbi de 15 temmuzdasperm tsti yaptırcak. biz bu pazar ilişkiden sonra taaaa cumartesi yapabilcez sonra da yapmayız adete yakın nolu nolmaz. bi kaç gün sonra da ya gebelik olacak ya da adet. 5 günlük perhizde çatlamasa bari benim yumurtalar. gerçi bu aralar da yumurtlayabilirim perhize girmeden de yetişebilir ama zate bi de sperm 2-3 gün kalıo ya vücutta. yumurta ne zaman çatlıcak o da önemli. en azında eşim gitceği bi yer vardı oraya gitmicek. bu güzel! yarın adetimin 13. günü yumurtalarıma baktırcaktım ondan da vazgeçtim. sadece 21. gün yapılan o testi yaptırcam. eşim de sperm sonuçlarrın öğrencez yter. kistim dışında her şe normal. bunlar dainşallah normal çıkar da i i ce rahatlarım. zate soğan kürü yapıom...
uuzattımm gene..
byeeeeeeeeee..............................

Hazelcim, konuyla ilgili bilgim yok bişey diyemiorum ama Üzme kendini inş önemli birşey değildir.
Bak anatolia biliyomuş ona güven bence :)

Kızlar bende çıkıyorum hepinize iyi akşamlar
ıyi tatiller, bende değişiklikler olursa yazarım size pazartesiden önce :)
Öpüyorum hepinizi.

yasekase kolay gelsin sana.21. gün testini gerçekten bence de herkes yaptırmalı. progesteron hormonu (21. gün bakılıyor)hamile kalmak için çok gerekli bir test.

CandaS sana da iyi tatiller. biz de yarın denizli merkeze dönücez orda da internet yok ama bir şekilde girmeye çalışıcam.

Hazelcim çok geçmiş olsun. durum tam olarak ne bilemiyorum ama tüm ameliyat yerlerinde şişlik ve sertlik olabiliyor başlarda. Sonuçta kesiliyor ve kısa süreli ödem oluşabiliyor canım. Doktorunda söylemiş zaten, kızarıklık ve o bölgede ısı artışı olmadıkça önemli birşey değildir büyük ihtimal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…