Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

denız evet elıne seffaf yapıskan parmakların arasında cektıkce uzayan akıntı geldıyse yumurtlamayı gosterıyor.ıyı degerlendırdınız degılmı. am sız yınede gun asırı devam edın

valla igne oldugum gün oldu birde ertesi gün birde bu gün olacak sanırım .aslında bu gün olmazdı ama preseed bu gün geldi boşa gecmesin birde onu deneyeyim diyorum.bu günden sonra da bir kaç gün ara veriyim döllenme olursa rahat olsun diye böyle iyi degilmi..kafamçokkarıştı

hazelcim ya bu ay preseed mi kullansak? nasıl kullanılıyor ki....

nurtencigim hazele sormuşsun araya girmek istemem ama bilgin olsun diye yazayım dedim.preseed yumurtan oldugu günlerde kullanıyırsun.sperm kayganlaştırıcı spermleri hem cevreden koruyor hemde yumurtaya kadar ulaşmasını saglıyor.bir kutuda 6 kullanımlık oluyor ilişkiye girmeden 10 dk.falan önce vajinanın içine sıkıyorsun sonra ilişkiye giriyorsun bu kadar.bende ilk defa aldım daha dogrusu alamadım yurt dışında bir akrabam var o gönderdi delikafaduldendelikafadulden

nurtencım kullan varsa preseedin.onunla da hamıle kalan varmıs.ben bu ay alıyım dedım ama ebay dıye bır sıte guvenılırmı bılemedıgım ıcn almadım.varsa dene bısı kaybetmezsın.inşallah olur bu ay

denızcım bıkac gun daha deneyın gun asırı ne olur ne olmaz dıye.ılıskı dollenmeyı engeller mı ki.hamıle olan arkadaslardan regl gununden 5 gun once bırakanlar var ılıskıyı.

nurberracım nerde bugun onu hıc gormedım

geldim cnm bnm geldim progesteron tahlili yaptırdım bugün yumurtlama olmuş yani çatlamış çok şükür inşalalh tutmuşturda meleğim gelir inşalalh haelcim yaaa en azından yumurtamın çatladığını öğrendim çok şükür Rabbime

geldim cnm bnm geldim progesteron tahlili yaptırdım bugün yumurtlama olmuş yani çatlamış çok şükür inşalalh tutmuşturda meleğim gelir inşalalh haelcim yaaa en azından yumurtamın çatladığını öğrendim çok şükür Rabbime

ooo cok sevındım canım yaaalkisalkisalkis.bende yarın gıdıcem bakalım nasıl ılk defa gıtcem yumurta takıbıne.yarın 12. gunum.
canım ne zaman catlamıstı.farkettınmı.akıntı yada sancı falan oldumu .ıyı calıssaydınız kız.

ooo cok sevındım canım yaaalkisalkisalkis.bende yarın gıdıcem bakalım nasıl ılk defa gıtcem yumurta takıbıne.yarın 12. gunum.
canım ne zaman catlamıstı.farkettınmı.akıntı yada sancı falan oldumu .ıyı calıssaydınız kız.

cnm ağrım çok oldu sanırım 16.gün çatladı çnkü ateşim o gün düştü sonrada yavş yavaş yükseldi yani ateşten tam anlayamıyorum ama ateş topiğindeki kızlar öle demişti.17.gündede uzayan akıntım geldi wc de.sonra akıntım bir iki gün daha sürü öyel yani çatlama olayı sanırım daha 4 5 günlük bişi inşş tutar cnm çalıma gün aşırı oldu genelde ama hayırlıs artıkk sende git bakalım 12 14 16 18 çağırır büyük ihtimal gerçi beni sadece b,i gün çğırıp gönderiyodu ama ben bugün tahlili yaptırıp sonucu görmek istedim

ayyy inşallah tutmustr bebıs.belırtı varmı.daha bıkac gun olmus gercı ama bellımı olur

hangi anlamda çalışmak canım :)

evet, iş yerinde çalışıyorum. bir de evde çalışıyorum :) gerçi doktordan sonra umudum kırıldı ama yine de belli olmaz diyerek devam ediyoruz önemli günleri değerlendirmeye.

sende ne var ne yok?

kaydirigubbakcemile3 ayyy evet calısmalar karıstı.işte calısıyormusun iştemısın dedım.ne yapıyım okuldan geldım.oturdum pc basına.bızımde calısmalar basladı ıkı gun once.ck calısmak gerek cooook:))
rabbım dualarımızı duysa da verse bebıslerımızı saglıkla ınsallah.
uzmeseler bızı artık yaa gelseler ne olurdu.ama sankı bu ayda olmıycak gıbı gelıyor bana.ıcımde oyle bır hıs varbilmiyorumkismile

evet guzelden beklıyorum guzel haber ben.inşallah gelır artık bır bebıs haberı:Saruboceq:

farancım bence sen bu ay hamıle kalmazsan ki inşallah kalırsın adetının 3. gunu gıt ve bırdaha hormon tetı yaptr.ama gerek yok dersen sadece testesteron testını yaptr.oyle baslarsın tedavı gerekırse.ama senın 0.922 ama sınır 0.90 bu her ay degısebılır ki.ve ınternette baktıgım bazı yerlerde sınır 0.110' a bıle cıkabılıyor. oyuzden bır daha yaptr ve baska dr. a gıt.

X