Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

Merhaba,

Benimde beklediğim regl tarihim 6 hazirandı.
Her 26 günde bir olurdum. 28. gün kan tahlili yaptırdım, Birşey çıkmadı. halende gelen giden yok. Acaba tahlildemi çıkmadı yoksa havalardanmı olmadım. Anlamadım.

Biraz daha bekleyeyim doktora gidicem.

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran
suyasem-------- ? Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz

kızlar selam kaydirigubbakcemile2 ben adetimin 8. günündeyim. benim ovulasyon ancak 16-18 . günler oluyor. henüz beklemedeyim. adet tarihim 4 temmuz yeni topiğimiz hayırlı ve de uğurlu gelir inşallah

Merhaba,

Benimde beklediğim regl tarihim 6 hazirandı.
Her 26 günde bir olurdum. 28. gün kan tahlili yaptırdım, Birşey çıkmadı. halende gelen giden yok. Acaba tahlildemi çıkmadı yoksa havalardanmı olmadım. Anlamadım.

Biraz daha bekleyeyim doktora gidicem.

canım stres yaptysan reglın gecıkme yapablır.benim reglim ılk korunmadıgım ay 8 gun gecıktı ki ben adetımın en gec 27. gunden sonra oldugunu bılmem.o zaman 33. gunumde olmustum.ıdrar ve kan tahlıllerı hep negatıftı.yanı hamıle olsan cıkardı .stres yapmadan bekle canım.ınsallah dıger aya kalırsın.ama soyle bısı var eger adete yakın yumurtladıysan ve ılıskı de yasadysan gec dollenme olabılır.ama son ılıskıden sonrakı 7 . gunde kanda cıkıyor.10 gunden sonrada ıdrarda cıkıyor.ona gore hesapla canım

kızlar ytumurtlama dönemini nasıl hesaplıyorsunu internetde farklı farklı cıkıyo
ben en son 28 mayısda adetim başladı 3 haziranda bitti hangi dönemler yumurtlama zamanı
26 haziranda olucam 2 gün geriye geliyooo heppp

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ

Günü gelen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran:ecrin_bebek::Saruboceq:
ramiznur---------10 Haziran:ecrin_bebek::Saruboceq:

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

guzel83--------12 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
[tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
biozard----------28 Haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER

lithium84--------3 Temmuz
suyasem--------4 Temmuz
nurten34--------5 Temmuz
d_kupcu-----------6 Temmuz
COLOR="Lime"]mse121822.......6 Temmuz[/COLOR]
edamm------------8 Temmuz

:ecrin_bebek::Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq::emir_bebek::Saruboceq:

Son düzenleme:
Tırtılkurabıye sen yumurtlama donemıne gırdın bugunden ıtıbaren 1 haftayı ıy degelrlendr.

mrb arkadaşlar nsaılsınız ben çatlatma ignemi oldum beklemedeyim.yumurtamın çatladıgını nasıl anlayacaz bilen varmı.preseed aldım onu kullanmayı düşünüyorum ignenin 3. günü bu gün preseed şimdi kullansam olurmu acaba

CANIM HATTA BUGUN 15. GUNUN UMARIM ONCEKI GUNLERDEDE GUN ASIRI CALISMISSINIZDR.BELLI OLMUYOR.30 GUNDE DE REGL OLSAN 12-13. GUNDE YUMURTLAYABILIYORSUN.HESAPLAYICILAR HER ZAMAN TUTMUYOR.AMA VAJINANIN ISLAKLIGI ARTTIGI ZAMAN YUMURTLAMA DONEMI OLUYOR.ELINE YAPISKAN AKINTIN GELDIMI YADA GELIYOR MU.YUMURTLAMANIN EN BUYUK GOSTERGESI.O YUMURTA AKI GIBI YAPISKAN AKINTIN OLDUGU DONEMLERI IYI DEGERLEDNR.HELE BUGUNDEN ITIBAREN TAM GAZ CALISINkaydirigubbakcemile2

evet ben çatlatma ignesini olana kadar hiç akıntım yoktu igneyi oldugum günün sonraki günün sabahında acayip sünen akıntım oldu aynen yumurta akı gibi acaba bu catladıgına dair birşey olabilirmi

denız evet elıne seffaf yapıskan parmakların arasında cektıkce uzayan akıntı geldıyse yumurtlamayı gosterıyor.ıyı degerlendırdınız degılmı. am sız yınede gun asırı devam edın

X