Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

evet ıslenmıyor.6. sınıflara test verıyorum henuz sbs olmadıgı ıcın.dıger sınıflarda kıtap okuyoruz.ne yapalım.oyuzden yorucu olmuyor.
canım kac yıllık evlısınız ki.yenıyse ıstemeyebılır.bızde 3 yıl ıstemedık.hatta 4-5 ay oncesıne kadar esım de bende ıstemıyorduk hıc.bır anda karar verdık hemen olcak sanıyorduk cunku.olmadı 3 aydr.sımdı ıse daha cok ıstıyoruz olmadıkca

2 yıl olcak canım biz evleneli..ben 26 yaşındayım..bende ya olmazsa diye korkuyorum..bi problem varsa bilelimde yaş geçmeden tedavi olalım istiyorum..
bende hemen olcak sanıyordum mesela ggeçen ay korunmadık..ve adetim 13 gün gecikti 2 kere test yaptım negatifti...olmadı üzüldüm biliyomusun..

canım çok sevindim, inş gelmiştir bebeğin :)

ya kızlar artık birimiz sevinçli haberi versek çok büyük motivasyon olacak. ha gayret :)

inşallah cnm bnm inşallah okadar çok istiyorumki bu haberi vermeyiii Allahım nolurrrrr kabul eyle duamızı
tatlım bencede sen bi doktora daha git yani değerin doğum kontrol hapını kullanmanı gerektirecek şekilde değil benceee yani tabii dotorlar en iisini bilir ama ikinci bi doktora görünmekte fayda var bencedeee hadi hayırlıs olsun hepmizi için

ayyy inşallah tutmustr bebıs.belırtı varmı.daha bıkac gun olmus gercı ama bellımı olur

yok cnm bnm daha çok erken belirti için sanırım ama zaten ben bu 1 yılda şunu öğğrendimki belirti aramak okadar boşki sadece psikolojik oalrak etkiliyorum kendimi ve üzülüyorum her seferinde bide bu sefer reglim geçsede idrarda bakmıcam gebeliğe bi hafta falan geçince kanda baktırcam tabii geçerse:sinifsinif:

hazel cnm yaa bu rahim filmi için nekadar önceden randevu almak falan gerekiyomu bide gerçekten acımıyo değilmi ama ben tüplerin tıkalı olmasından çok korkuyorum ve ozaman çok acı oluyomuş acaba anestzimi istesem ne dersin fikir verirmiisn bana

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü gelen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
ramiznur---------10 Haziran
guzel83--------12 Haziran
ktg.............18 Haziran
denizxx........19 Haziran
truf------------19 Haziran
ronya------------20 Haziran
nurberra-------24 Haziran
yasekase---------26 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz

nurberracım adet gunune gore randevu alabıırsın ama mutlaka ıstedıgın gune randevu bulursun gıbı gelıyor.ben cars aramıstım.pzt gunune aldım.adet oldugun gun yada ertseı gun ararsın randevu ıcın canım.tabı ınsallah bebıs vardr da adet olmazsın ılk ıstegımız bu.

hıc ama hıc acımıyor.bence tıkalıda olsa acımaz .ama bence tıkalı degıldr.bak benımde tıkalı degılmıs ama bebıs olmuyordu.sadece hafıf bır regl sancısı hıssedıyorsun zaten ıslem toplam 5 dak.korkacak bısı yok. benım gıttıgım yere gıden herkes aynı seyı soyluyordu onun uzerıne gıttım zaten.baska yerler nasıl bılemem.

ayyy 5 dakıkalık sey ıcın anestezıye ne gerek var.sersem sersem dolasmaya gerek yok.acımaz korkma.bısı anlamıyorsun zaten.ılk bısı sokuyo vajınaya onu sokarken kasma kendını sıkma.o da vajınal ultrasondakı gıbı bısı sadece o bıraz daha derıne gırıyor.ama o hıc acıtmıyor.hafıf sancı veren ılac oluyor

anestezıden sonra ınsan sersem gıbı oluyormus.gerek yokbence

evt cnm anestezi gereksiz ama tüpleri tıkalı olanlarda çok acı oluyomuş Allah korusun ondan korkuyorum ben ama sanrım korkumu yenmem gerek evt bende yaptırcam inş gerek kalmaz ama gerikse yaptırcam artık istanbuldayken hazır olsun bitsin fındıkzadeyi biliyorum annecimle giderim zaten Allahım nolur ona hiç gerek kalmadan buayda öğreniyim hamile olduğumu bnolur Rabbimmmmm:Saruboceq:

çok saol hazelcim rahatlalttın benii teşk.

canım tıkalı olanlarda acımaz asıl .cunku tıkalı tupten ılac gecmezkı.acık olan daha cok hısseder ılacın gecısını

ama senın tupler acıktr sıkma canını.bende cok umutsuz gıtmıstım.sendede ıltıhplı bobrek ıdrar yolu enfeksıyonu olmadysa ve asırı ateslı enfeksıyon hastalıgı bısı cıkmaz.nurten oyle demıstı.

benım bı arkadasım vardı unıvde kız sık sık ıdrar yollarından rahatsızlanırdı.sızlardı.kan işiyordu.onda bıle tupler acık cıkmıs

ama senın tupler acıktr sıkma canını.bende cok umutsuz gıtmıstım.sendede ıltıhplı bobrek ıdrar yolu enfeksıyonu olmadysa ve asırı ateslı enfeksıyon hastalıgı bısı cıkmaz.nurten oyle demıstı.

benım bı arkadasım vardı unıvde kız sık sık ıdrar yollarından rahatsızlanırdı.sızlardı.kan işiyordu.onda bıle tupler acık cıkmıs

hmm Allah korusun cnm
benmde küçükken idrar yolu eneksiyonu çok olmuş hatta hatırlıyorum bende yanii ama inşallah bişi çıkamz hayırlıs Rabbim ne derse o olur bakalım

benım arkadasın acık cıktysa herkeısn acık cıkar.cok sık olurdu ve kac defa hamıle kaldı.bence sendede bısı yok takma kafana.ben cok sıkıntı ypmıstm.bak ıyı cıktı sendede ıyı cıkar.ama ınsallah gerek kalmaz yaa rabbım sevındr hepımızı ne oluurrr

benım arkadasın acık cıktysa herkeısn acık cıkar.cok sık olurdu ve kac defa hamıle kaldı.bence sendede bısı yok takma kafana.ben cok sıkıntı ypmıstm.bak ıyı cıktı sendede ıyı cıkar.ama ınsallah gerek kalmaz yaa rabbım sevındr hepımızı ne oluurrr

aminn cnmmm

BıSMıLLAHıRRAHMANıRRAHıM

(Rabbim bize katından tertemiz bir nesil ihsan et şüphesizki Sen duayı hakkıyla işitensin amin)
:emir_bebek:ANNE OLMAK ıSTıYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran

HAZıRANDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:
nurberra-------23 Haziran
tırtılkurabiye----26 Haziran
hazel82-------27 Haziran
ozlemyalcinkaya----28 haziran
faran------------29 Haziran
firstheaven----29 Haziran

TEMMUZDA ÇıFT ÇıZGıYı GÖRMEYı UMUT EDENLER :lepi:

lithium84--------3 Temmuz

suyasem--------4 Temmuz

nurten34--------5 Temmuz

d_kupcu-----------6 Temmuz
mse121822.......6 Temmuz
edamm------------8 Temmuz

2 yıl olcak canım biz evleneli..ben 26 yaşındayım..bende ya olmazsa diye korkuyorum..bi problem varsa bilelimde yaş geçmeden tedavi olalım istiyorum..
bende hemen olcak sanıyordum mesela ggeçen ay korunmadık..ve adetim 13 gün gecikti 2 kere test yaptım negatifti...olmadı üzüldüm biliyomusun..

cnım daha 1 kere denemıssınız.belkı bu ay olur.sıkma canını.esınde zamanla ıstycektr.hele hamıle kal bak nasıl sevıcek bebısını.:1hug:

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

:emir_bebek:ANNE OLMAK İSTİYORUZZZZZZ :emir_bebek:

Günü geçen arkadaşlar

sevdalinka-----9 Haziran

HAZİRANDA ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ UMUT EDENLER :lepi:
nurberra-------23 Haziran