Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

hazelcim canım hoşgeldin nasıl durumlar yeni geldim bi geçmişi okuyum barriiii :)))))))))
geçmiş olsun bu arada inşallah herşey yolundadır

karatscım, çatlatma iğnesinden 36 saat sonra aşılama yapılması lazım. Aşılamayı gündüz vaktine denk getirebilmek için iğneler mecburen bu saatleri buluyor. Aşılama için laboratuvar çalışması filan da gerekiyor ya, açık olmaları lazım.

Çok sinir ama di mi kaydirigubbakcemile3

canım ben de aynı ilaçları kullandım yumurtaların büyüdükçe ağrı yapar o ağrılara sevin :))))))))

hazelcim hadi hayırlı haberlerle inşallah
bu ay bende pas geçiom:)))))
bidahaki ay inşallah

hazel bu arada doktor eşine proxeed ilacı verdi mi eşime verdi spermleri arttırıyormuş kaliteli yapıyormuş fakat devlet karşılamıyor 113 lira alacaz artık eşim reçeteyi kaybetmişti daha yeni bulduk alacaz

merhaba arkadaşlar
bir aydır beklemedeydim.okuyodum ama mesaj yazmıyordum. nurberra faran ve hamile olan diğer arkadaşlar adına çok sevindim.hepinizi tebrik ediyorum. benim de, bazı arkadaşlar bilir ,en son kontrolde kistim çıkmıştı yasmin kullanıyordum.bu ay ki kontrolde kistim gittiğini öğrendim.Gerçekten çok sevindim.doktorum iki ay dinlen yumurtalıkların kendine yeni geliyor dedi.kendimi bebek için strese sokmamamı söyledi.iki ay içinde doğal yollarla hamile kalamazsan gelirsin dedi.hayırlısı olsun.

beni tekrar listeye ekleyebilirsiniz. 29 temmuz.(bu arada eşimin doğumgünü :)kısmet belki en güzel hediyeyi veririm.)

hayır henuz ılac falan vermedı belkı bugun verır.ama okuduklarıma gore ılk 3 ay ılac verılmezmıs.amelıyat ıse yaradımı gormek acısından ılacsız degerelere bakılır eger ıyılseme olmazsa verıyorlarmıs.tabı okuduguma gore.dr.la konusmadıkhıc ılac ıcın.
fırst esın ne zaman normal hayatına gerı döndü.benımkı mızmız yaa.dogum yapmıs gıbı hareket edıyor.bugun 3. gun gercı ama ne zamn bıtcek bu ıskence.bırde yARAsı ne zaman gecıyor.dıkısler falan ne zaman kapanıyor

Günaydın arkadaşlar,

Hazelcim, çok geçmiş olsun. Operasyon iyi geçmiş çok sevindim.

ımpaladeniz, canım gözün aydın. Seni merak ediyordum. Senden çok ümitliydim. Nitekim haberi okuyunca çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.

SUYASEM test yaptınmı.haber ver canım

hekese günaydın... cumartesi akşamı dayanamadım ovulasyon testlerinde hamile kalınca poztif oluyo diyolar ya ben de kalan ov. testlerimden bir tane yaptım ama negatif çıktı. çok moralim bozuldu. ama dün adet olmadım. akşam yine ov. testi yaptım yine negatifdi. adet öncesi hiç göğüslerim şişmzdi bir haftadır özellikle sabahları çok ağrıyodu ve sertleşmişlerdi. ben de çok umutlanmıştım. ama bu sabah kalkınca göğüslerim yumuşamaya başlamış gibiydi. pek de ağrımıyordu. sanırım bugün gelir. çok üzüldüm tabii...

hekese günaydın... cumartesi akşamı dayanamadım ovulasyon testlerinde hamile kalınca poztif oluyo diyolar ya ben de kalan ov. testlerimden bir tane yaptım ama negatif çıktı. çok moralim bozuldu. ama dün adet olmadım. akşam yine ov. testi yaptım yine negatifdi. adet öncesi hiç göğüslerim şişmzdi bir haftadır özellikle sabahları çok ağrıyodu ve sertleşmişlerdi. ben de çok umutlanmıştım. ama bu sabah kalkınca göğüslerim yumuşamaya başlamış gibiydi. pek de ağrımıyordu. sanırım bugün gelir. çok üzüldüm tabii...

canım moralini bozma her söylenene de inanma bence...ii düşün sabırlı ol hakkında hayırlısı olsn canım..gebelik testleri adet gününde ve sonraki bi kaç günde dogru sonuc vermiyo..evet pozitif cıkanlar oluyo ama onlar istisna..ben kendimden biliyorum adet günümde ve sonraki günde yaptım tes negatif cıktı sonraki gün silik çizgi cıktı sonraki gün kan testim pozitif cıktı ve baska bi marka gebelik testi daha yaptım o negatif cıktı...bunlar garantisi olan testler değil..bi kaç gün bekle bakalm moralini bozmadan..umarım regli olmazsın ve güzel haberler verirsin bizlere...a.s

canım moralini bozma her söylenene de inanma bence...ii düşün sabırlı ol hakkında hayırlısı olsn canım..gebelik testleri adet gününde ve sonraki bi kaç günde dogru sonuc vermiyo..evet pozitif cıkanlar oluyo ama onlar istisna..ben kendimden biliyorum adet günümde ve sonraki günde yaptım tes negatif cıktı sonraki gün silik çizgi cıktı sonraki gün kan testim pozitif cıktı ve baska bi marka gebelik testi daha yaptım o negatif cıktı...bunlar garantisi olan testler değil..bi kaç gün bekle bakalm moralini bozmadan..umarım regli olmazsın ve güzel haberler verirsin bizlere...a.s

saol canım gözlerim doldu şu anda verdiğin moral ve destek için çok teşekkürler.

babu nasıl gidiyor canım? hcg ne durumda? minik bebiş annesini üzmüyordur umarım :)
benim test en son 1900 olmuştu, doktor artık kan testine gerek yok dedi. ultrasonda da göründü zaten miniğim. o kadar ufak ki anlatamam. önümüzdeki hafta tekrar kontrolümüz var, inş kalp atışlarını duymayı bekliyoruz :)
miniğim kendini annesine hissettirmeye başladı yavaş yavaş, sabahları hafif mide bulantım oluyor ve sürekli uyumak istiyorum :) iş yerinde zor oluyor tabi biraz, ama her şeye değer, yeter ki meleğim iyi olsun..

hayır henuz ılac falan vermedı belkı bugun verır.ama okuduklarıma gore ılk 3 ay ılac verılmezmıs.amelıyat ıse yaradımı gormek acısından ılacsız degerelere bakılır eger ıyılseme olmazsa verıyorlarmıs.tabı okuduguma gore.dr.la konusmadıkhıc ılac ıcın.
fırst esın ne zaman normal hayatına gerı döndü.benımkı mızmız yaa.dogum yapmıs gıbı hareket edıyor.bugun 3. gun gercı ama ne zamn bıtcek bu ıskence.bırde yARAsı ne zaman gecıyor.dıkısler falan ne zaman kapanıyor

hazelcim çooook geçmiş olsun canım yaa ben pazarları nete giremiyorum. ancak okuyorum. inşallah bu çabalarınız karşılıksız kalmayacak ve yuvanız mutlulukla dolacak

babu nasıl gidiyor canım? hcg ne durumda? minik bebiş annesini üzmüyordur umarım :)
benim test en son 1900 olmuştu, doktor artık kan testine gerek yok dedi. ultrasonda da göründü zaten miniğim. o kadar ufak ki anlatamam. önümüzdeki hafta tekrar kontrolümüz var, inş kalp atışlarını duymayı bekliyoruz :)
miniğim kendini annesine hissettirmeye başladı yavaş yavaş, sabahları hafif mide bulantım oluyor ve sürekli uyumak istiyorum :) iş yerinde zor oluyor tabi biraz, ama her şeye değer, yeter ki meleğim iyi olsun..

canım kan testi yaptırmadım hiç en son 159du..cuma günü gittim doktor daha cok yeni bakalm ama göremeyiz dedi ve göremedik..karından baktı vajinal istemedim...o da hesap yaptı cuma günü gel dedi..aslında tedirgin oldum kan testi yaptırmak istedim ama kan degerlerim düşük oldugu için ve sürekli aklıma kötü şeyler getirip kendimi tedirgin ettigim için herkes kızdı cumaya kadar bekle dediler :) bana kalsa bütün doktorları gezicem ama neyse :)) bakalım bu cuma gidicem canım..benim de sancım oluyo sürekli, zaman zaman cok az oluyo ama cok ayakta kalırsam şiddetlenio..mide bulantım yok..ama göğüslerim patlamaya hazır bomba gibiler ilk defa bu kadar şiştiler ve ağrıolar :)

mrb kızlar yine hamile haberleri var tebrik ediyorum yeni hamişleri darısı bizlere
hazelcim çok geçmiş olsun inş 3 aya kadar senide hamiş görcez öyle gelio bana
kızlar benimde 6 gün kaldı adetime ama hiçbi belirti yok sanırım bu ayda olamayacak
yumurtlama üzerinden 5 gün geçti erkenmi daha belirti için yoksa olmasımı gerekiodu
kızlar bide beni eşimde 1.derece varikosel vardı aralık ayında spermiogram vermiştik doktor çocuk olur ama biraz gecikebilir aceleniz yoksa ameliyata gerek yok ama korunmayın dedid
zaten bzde oyüzden bıraktık korunmayı.acba korunmazsak olurmu die olmayıncada ov.testlerine falan başladık sonuçlar elimizde yoktu faxla istedim
hacim renk gibi özellikler normal 2.5ml perhiz 4gün
sperm sayısı 88milyon/ml
iler hzlı %7
yavaş ileri %40
yerinde hareketli %10
hareketsiz%43
morfoloji kruger %3
kızlar bu sonuçlar pek ii gibi deil sanki ama hoca çocuk olur ama biraz bekletir dedi
siz nedersiniz yorumlarınızı bekliyorum:kahve::kahve:

Günaydın arkadaşlar,

Hazelcim, çok geçmiş olsun. Operasyon iyi geçmiş çok sevindim.

ımpaladeniz, canım gözün aydın. Seni merak ediyordum. Senden çok ümitliydim. Nitekim haberi okuyunca çok sevindim. Allah tamamına erdirsin.
saol teşekkür ederim. allah hamilelere sağlıklı doğum bebek isteyenlere birer bebiş versin inşallah.

slm arkadaşlar nasılsınız.
kızlarrr sizlerre tavsiyem eşlerinize cekirdekli siyah üzüm varya ondan yedirin.inanın cok faydası oluyor.

X