Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ekın cok agır ısler yapmasaydın canım yaa bebıs varsa dıkkat ettın dımı

yasecım bılmemkı.bana ordakı dr. ılıskı serbest dedı.bende radyasyon yokmu dedım yok hemen atılıyor tuplerden gıbı bısı dedı.tabı sen kendı dr.una sor ona gore hareket et.ılıskı yasak derse bu ayı da gecersınız.bısı dıyemem canım bende bılmıyorum bana ne dedıyseler onu anlatıyorum sana.herkese farklı farklı syler soylenıyor.

ekın cok agır ısler yapmasaydın canım yaa bebıs varsa dıkkat ettın dımı

:kedi: valla ne yalan söyleyeyim tatlım, normal zamankinden daha fazla yordum kendimi sanırım. Hani dedim olurya, Allah kısmet ederde birşey olursa her yer temiz olsun dedim. Bir daha ne zaman kalkışırım diye :kedi:.

benim yumurtlama 12. gün olabilir. 14. gün de olabilir. deişio 16. gün bile olmuştu. belki 12. yumurtladımda yumurtam geç çatlıo. atorum 14. günde daha çabuk. tam bilemesek de. 9. gün gitsem en erken 11. gün yumurtlasam bu ay. yani 11. gün yumurtlamamın başladığını düşünürsem. 2 günde etkiler mi yumurtalarımı. ne zaman geçer etkisi radyasyonun.. inş.bu ay 13 günden önce yumurtlamam..hatta 14-15 ii olur eşim yetişir..

Çok sağol ekin. Amin, kimsenin başına gelmesin gerçektende. Allah insanın sabrını sınıyor resmen o durumda.Ben bir ara az kalsın eşyalarımı vb. topluyordum, benden sonra eşime zor olur diye :) ama bakın hayat işte, 2-3 ay önce tedavi görüyordum, şimdi bebek diyoruz. Hayatta her sıkıntı atlatılıyor allahın yardımıyla.

Bir de komik olan, bende göğüs yok ki Doktora dediydim zaten "olmayan göğüste ne kitlesi" diye. Dediğin doğru, insan başına gelmezmiş sanıyor

Bu çabalarımız da boşa çıkmasın inşallah, Allah büyük ...

Bu arada kızlar, şimdi bebek derdinde herkes ama kendinizi de unutmayın. Her ay kendi kendinize göğüs muayenesi filan yapın mutlaka. Gerçekten önemli.

olumunekankayizsmile Canım seni çok iyi anlıyorum. İnşallah herşey yolunda gider. Ama lütfen bu kadar stres yapma. Geçen ay ben stres yapmıştım normalde 24-26 günde olan adetim 19.günde olmuştu. Bazende çok geç oluyor. Stres yapınca bütün vücudun dengesi bozuluyor.

canım anladım saol çok. ben adetin başladığı günü sayarsam salı 10 oluo sınırda oluo. ben adetin ertesi günü saydım bunun için. sen de 7. günü gittim dion ya o zaman pazartesi en ideeal..yarın randevumu öle yaptırım.. bişi olsa doktor söler zate. soraorım. pazartesi giderim. salı derse çekmeyiz olur biter. zate e bişi demedi. en ideal pazaartesi . yarın arayıp randevumu pazartesi gününe aldırcam..
doktor film den 3. gün sonra 7 gün gün aşırı işişki önerdi.

valla hazelcim. sağda bir tane, solda iki dene. Zannedersem en fazla ikiz olabiliyo bu durumda. Doktor uyarısını yaptı, bende canıma minnet dedim. :teytey:

ne şımarığım ya, bir tanesini buldum da ikiz, üçüz diyorum :kedi:

hepsi de aynı anda çatlar, romantik buluşma gerçekleşirse bilemem tabiii delikafadulden

yasecım sende benım gıbı olmaya basladın.ne cok dusunuyoruz yaa herseyı.esım dıyor bı ınsan kendıne bu kdarmı ezıyet eder dıye.gercekten abarttıgımı bılıyorum ama gelde bunu aklıma ve albıme anlat.kendımı dzgınleyemıyorum .sende aynısın hadı yaptr bıtır ıslerını rahatla.zaten canım radyasyon etkıler derse dr.un en erken 1 hafta ılsıkı yasagı koyar yada bu ayı pas gecın der.yada etkılemıyorsa hemen ılıskı dıyebılır.ama zaten etkıler derse her halukarda yumurtlamayı kacıracaksın demek.16. gunde catlamazsa yumurtan.oyuzden sen bu ıse gırdın ne yapalım snuc ıyı cıksında gelcekse bebıs dıger ayada gelır zaten.sen kesın kararlıysan fılme bu ayı gozden cıkarma ıhtımalınıde dusun.ama benımkı yasak demedı.sen randevu alırken sorsana telefonda fılmden sonra ılıskı yaskmı dıye.

kaydirigubbakcemile3delikafaduldendelikafadulden super otesı olur yaa.offf valla heveslendım sımdı.tabı bakması zor ama olsun.bırdaha hamıle kalcam dıye dusunmezsın.

Canım çok haklısın. Ama ben o kendi kendini muayene işini bir türlü çözemedim. Bir kaç ay önce gittiğim dr.a da sordum. Ben nasıl anlayacağım diye. Anlattı ama yine anlamadım. Zaten elime gelen birşeyler oluyor. Nasıl ayırt edilir hiç anlamadım. fisfisfis

ıyıyız edacım sen nasılsın bakım.varmı bısıler.sende.impaladenız ve karats ne yaptılar.varmı guzel haberler.yarın buyuk gun

ekıncım bunu nasıl yapıyorsun yanı bıkactaneye aynı anda cvp yzma olayını banada ogretrmısın.hep merak ettım de yapamadım bır turlu

hazelcim doktor o ayı ps geçmez dedi! ama filmden 3. gün sonra ilk ilişkiyi yapın dedi. gün aşırı işte. o ay gebe kalırsam bişi olur mu dedim olmazdedi. yani bu ay pas geçilmio da eşim burda olmıcak . o da şans yumurtlama günüme göre zate test de yapıcam. bu arada pressedin bi zararı olmaz heral. doktora desem mi. ya hadiiiii bi de bu çıktı.
doktor sana filmden hemen sonra da girsen ilişkiye bişi olmz mı dedi. benimkisi 3 gün sonra dedi o ay gebe kalsan da bişi olmaz dedi . filmden sonra gebe kalan lar oluo bilioruz. bişi olmaz merak etme dedi..

Canım, banada dr. aynısını söyledi. Sağda bir, solda iki yumurtan var diye. Bende hemen soruyu patlattım tabi. İkiz olabilir miiii? Dr. da : dur bakalım, tüplere geçecekler mi dedi :1shok:

canım benim ayın 8 inde daha bir hafta var ama nedense bende acayip bir bel karın kasık agrısı var gece 3 den beri de mide bulantım var ayaga kalktıgımda kafam bulanıyor..bugün bütün gün yattımmm...deniz ve sultandan haberim yok bugün görüşemedik ben giremediğim için..

oooo guzelllll ayyy sende hamıleler lıstesıne katılacaksın inşallah:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…