Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

doktor devlete ya da üni. hastanesine git dedi ücreti ödeme dedi burda. bu da ilginç deil mi. ondan hatta üni. ye git sonuçlarınla gel dedi. ne bilim belki önemli şelerle pek ilgilenmiodurr. ya da önemli bişi gördü ondan dedi. ama asıl ücretten dolayı. bana sanki o doktor daha çok rutin kont. lere bakıo gibi geldi. ne bilim yumurta takibi gebelik konrolleri falan . sonuçları alınca sadece ona danışmıcamı. çıkardım hastanede de doktorla konuşcamı anlar heralde . ne dersiniz..

deniz çok saol tatlı ya rahatlattoın beni.
hazelcim ben pek anlamıorum ne testi de o terimleri de bakarım kağıtlardan açıklansın bi cuma olsun.
bu gidişle daha ççoookkkkk dönücem size kızlar.. siz de olmasanız. bi, eşim bilio bi de sizleerrr..ii ki varsınız..

ben dıkkat ettım o vajınal ultrason cıhazının ucu ınceyse acıtıyor daha kalınsa acıtmıyor.gecer yarına kalmaz bısı.

Arkadaslar testesteron hormonum bayagi yuksek cikti bilgisi olan varmi bu konu hakkinda?

kac cıktı canım.bak burda bı arkadasada dr. yuksek demıs.onun 0.922 ımıs.hasatanedekı sınır deger 0.900 mus.dıane dıye bır ılac vermıs 3 ay korun demıs bız burda ona kullanma dedık .onunda ıcıne sınmedı zaten.o ay hamıle kaldı.ama senın kac.ben ınternetten arastrdım bazen sınır 0.1100 bıle olabılıyormus.testesteron hormonu erkeklık hormonları varya bızdede onun yuksek olmasıymıs.uzulme ılacla duzelır ama bu esnada korunman gerekecek.olsun en azından bı sorun varda olmuyor o duzelınce olur bebısın.esıntest yaptrdımı canım bırdaha

geçti sayılır hazelcim saol tatlım sizinle ertleşince rahatladım. bilgilendirdiniz usanmadan. saolun çok.
bugün dertlendim ama yarı ii olurum. dertliler çoğalmasın sorunlarımız çabucak çözülsün..

benim 6.8 cikti . Doktorum istemedi kendim merak edip baktirdim cok yuksek degilmi(

yasecım ne demek bız burda bırbırımıze destek olmıycaz da ne yapıcaz.ben neler cektım sızler vardınız benım yanımda burda.sıze anlattım agladım uzuldum.bunalımdaydım.sız olmasanız kendıme gelemzdım

Sağolasın Hazel,
bizim pek vaktimiz yok. Burada söylemişmiydim hatırlayamadım ama benim kanser tedavime gebelik denemeleri için ara verildi. Fazla ilaç vb. de kullanamayacığımız için tüpbebek filan da deneme şansımız pek yok gibi, çünkü o zaman yapılacak hormonal tedaviler de benim sağlığımı riske atacak. Eşimdeki sayı 51 milyon ama hızlı hareketli %18, yavaş hareketli %38. Varikosel olabilir dediler, temmuzda US çekilecek.

Neyse, kısmet dedik, çıktık yola. Birkaç ay vaktim var. Olmadı 1-2 kere de aşılama deneriz bakalım.

Allah herkesin gönlüne göre versin...

6.8 bayagı ılgınc yaaa allah allah.yanlıs olmasın bırdaha yaptrsana yarın falan.bence ona gore ılac kullan.ama yıne aynı cıkarsa ılac mecbur.o dusunce sende hamiş olursun ınsallah:Saruboceq:

Esim test yaptirmadi cunki ovulasyon donemimdeyim iliskiye bugunde girdik. Simdi bu hormonda cok yuksek suan cok kotu oldum . Endokronoloji den randevu aldim cuma gunune . Hay Allah ne yapacagim simdi dert bitmiyor hic.

6.8 bayagı ılgınc yaaa allah allah.yanlıs olmasın bırdaha yaptrsana yarın falan.bence ona gore ılac kullan.ama yıne aynı cıkarsa ılac mecbur.o dusunce sende hamiş olursun ınsallah:Saruboceq:

O dusse sorunlar bitmiyorki esiminde degerlerinin duzelmesi lazim.
Acaba test te yanlislik varmidir normal degerin kac kati. Yumurta rezervimdeki problemin sebebi bu olabilirmi acaba?

canım gecmıs olsun umarım sımdı ıyısındr.varıkosel oyle ultrasonla karar verılecek hastalık edıl.ıyı bır dr elle muayenede varıkosel derse vardr.yoksa us ıle bellı olan varıkosel amelıyat edılmıyormus haberınız olsun.hareket ıyı.onu bulamayan var.havuc yesın kecıboynuzu suyu ıcsın aşırı olmamak kaydıyla gecelerı.yeter.morfolojıyede dedıgım gıbı sıyah uzum cekırdegı ıyı gelıyormus.

O dusse sorunlar bitmiyorki esiminde degerlerinin duzelmesi lazim.
Acaba test te yanlislik varmidir normal degerin kac kati. Yumurta rezervimdeki problemin sebebi bu olabilirmi acaba?

esının degerler nasıl cıktı canım.bırdaha yaptrdınızmı test.bence bırdaha mutlaka yaptırın.
bayagı yuksek cıkmıs evet.yumurta rezervıyle alakası varmı bılemıyorum canım.dr. a sor ıyıce onu ama olabılır.tuylenme falan varmı sende asırı tuylenme yapıyormus .bende yaptrmadım.dr.a sordum onu bekar ve asırı tuylenme sorunu olan bayanlardan ıstıyoruz gerek yok dedı.anlamadım bende.bence zaman gecmeden yarın bırdaha baktr

Evet erkeklik hormonu . Esimden fazla cikti sonuc. Guluyor bana:)

e doktor ne dedi? kendi derdimden dikkat edemedim. benimde hormon sonuçları yarın . ayy bende de öle çıkarmış. doktorlar da net bişi söler inşallah kötüse de napalım. hastalık sağlık bizim için. çaresi bulunur..

Kadınlarda düşük oranda salgılanan testosteron kadınlarda şehvet duygusunun oluşmasında, kadının cinsel isteğinin artışında rol oynar. Testosteronun kadında normal seviyelerde olması kadınların sekste doyuma ulaşması için önemlidir. Testosteron fazlalığının ilk belirtileri yüzde sivilceler çıkması, her iki meme arasında, göbekte, kalça üzerinde ve bacakların üst kısmında sert, siyah ve kalın kılların çıkmasıdır. Hormon problemleri nedeni ile gelişen kıllarda devamlı hormon uyarısı olduğundan epilasyon iyi sonuç vermez. Epilasyon devamlı hormon uyarısı devam ettiği için başarısız olur. Öncelikle testosteron artışının tedavisi gereklidir. Testosteron fazlalığı adet düzensizliğine, kısırlığa ve adetten aşırı kan kaybına neden olur. Testosteronun ileri derecede yükselmesi kadınlarda sesin kalınlaşmasına, vücudun kaslı, yüz hatlarının sert görünmesine neden olur. Testosteron daha da artarsa kadınların saçı dökülür, klitoriste büyüme ve vaginada daralma meydana gelir. Testosteronun yüksek olması bir kadını lezbiyen yapmaz, homoseksüellik bir psikolojik sapmadır.

canım oku ıstersen

Testesteron yüksekliği kadında ne yapar? Erkeklik hormonu yüksekliği nedir?
a) Adet düzensizliği
b) ıstenmeyen bölgelerde kıllanma
c) Sivilce
d) Saç dökülmesi
e) Ciltte yağlanma
f) Ses kalınlaşması
g) Göbek bölgesinde yağlanma
h) Kısırlık
i) Takıntılı, hırçın ruh hali

Testestron düşüklüğü kadında ne yapar? Erkeklik hormonu azlığı nedir?
a) Koltuk altı ve genital bölge kıllarında dökülme
b) Cinsel isteksizlik
c) Cinsel ilişkiden zevk almama
d) Kasların hacim ve güç olarak azalması
e) Ciltte erken yaşlanma belirtileri

Doktor bilmiyorki ben kendim meraktan baktirdim doktorum istemedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…