Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

ayy bende baktrayım aslında bende baktrmadım.dr gerek yok dedı.ama ya gerek varsa

Banada gerek gormedi ama gerek varmis .
DHEA hormonumda yuksek cikmisti onuda bu siteden okumustum DHEA hapi var diye doktoruma soyledim kullanmadan once kanda baktir dedi baktirdim oda cok yuiksek cikmisti aman kullanma demisti . Ama onun fazlaliginin zarari yok demisti .

ama krısahzelcım yaa allah senı ne yapmasın sen ovulasyon donemımdesın dıyorsun.hormon testlerı adetın 3. gununde baktrılır.allahım yaa.regl oldugun zaman baktr 3. gunundekaydirigubbakcemile3

doktor demediyse yaptırmayın arkadaşlar, kafanız karışmasın boşuna.
Kris bence testte bir yanlışlık var, madem şikayetin de yok. Doktora bir danışıp da yenisin yaptımak lazım ama eşinden yüksek çıkmış olması ilginç hakikaten :)

ama krısahzelcım yaa allah senı ne yapmasın sen ovulasyon donemımdesın dıyorsun.hormon testlerı adetın 3. gununde baktrılır.allahım yaa.regl oldugun zaman baktr 3. gunundekaydirigubbakcemile3

Yok canim reglimin 3. gunu yaptirdim sonucu yeni aldim .

doktor demediyse yaptırmayın arkadaşlar, kafanız karışmasın boşuna.
Kris bence testte bir yanlışlık var, madem şikayetin de yok. Doktora bir danışıp da yenisin yaptımak lazım ama eşinden yüksek çıkmış olması ilginç hakikaten :)

Yaa birde o var esim gulup duruyor erkek muamelesi yapiyor bana:)))

Yaa birde o var esim gulup duruyor erkek muamelesi yapiyor bana:)))

canım o 0.68 olmasın yanlıs yazmasınlar yaa garıp bır sonuc bence.neyse duzelır o tedavıyle.olmazsa ılacla tedavı olcaksın.neyse sorunsuz degıl bebısın olmaması bak sorunlar cozulcek bebıste gelcek.uzulme ne yapsın esınde hep bızdemı sorun dıyordur.bırazda sız ugrasın ılaclar amelıyatlar adamlara fenalık geldı.guluyordur tabıkaydirigubbakcemile3

bızım amelıyat bu cuma olcak ınsallah.rabbım yardım etsın de amelıyat fayda saglasın kurtulalım varıkosleden

canım o 0.68 olmasın yanlıs yazmasınlar yaa garıp bır sonuc bence.neyse duzelır o tedavıyle.olmazsa ılacla tedavı olcaksın.neyse sorunsuz degıl bebısın olmaması bak sorunlar cozulcek bebıste gelcek.uzulme ne yapsın esınde hep bızdemı sorun dıyordur.bırazda sız ugrasın ılaclar amelıyatlar adamlara fenalık geldı.guluyordur tabıkaydirigubbakcemile3

Yok 6.8 hayatim keske oyle olsa
Acaba yazarken yanlismi yazdilar iyi dusundunuz belkide 0.68 olmasin .
Ama bana verilen kagitta 6.8 yaziyor .

hazel sen hormn testi mi yaptırmadın yaptırmadısan yaptır bence doktor hormona bile bakmıcaktı. rahme baktı bişi gördü bir sürü test verdi..

Yok 6.8 hayatim keske oyle olsa
Acaba yazarken yanlismi yazdilar iyi dusundunuz belkide 0.68 olmasin .
Ama bana verilen kagitta 6.8 yaziyor .

Bence de bir yazım hatası olabilir. Değerleri pc ye birisi giriyor sonuçta. İnşallah öyledir, merak ettim şimdi iyice.

Yalnız benzer bir durum bir tanıdığımıza olmuştu, kandaki CEA değeri felaket yüksekti de doktor mümkün değil bu sonuç, yeniden yaptır demişti.

çok geçmiş olsun hazel, acil şifalar dilerim.

amin canım sagol.

yase ben fsh-tsh-lh ve prolaktın baktrdım normal cıktı ama testetsteron ıstemedı dr. sonra faran test yaptrmıs ya bende yumurta takıbıne gıdınce sordum dr. a benden ıstedemedınz dıye.o da gerek yok dedı ama kafam karıstı bırdahaı ay yaptrayım bende yaaa.cok ılgınc krıshazel felaket yuksek bır rakam.cok cok yuksek.dr. a gostermedınmı pekı sonucu.neyse endokrınolojıye ne zaman gıtceksın.mutlaka haber ver merak ederım canım yaa.ınsallah yanlıstr sonuc.gercı ılacla duzelırde .ne yapalım rabbım verıyorsa yasıycaz hepsını

X