Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

farancıgım ümit vermek istemiyorum ama sanki hamilesin banada öyle geliyor.allahım inş muradına erdirir bu ay seni.

kızlar hazel ne yaptıki bende meraktayım sanmıyorum bugün ameliyat olsun.yada halen hastanede daha gelmedi yoksa yazardı bize.

günün müydü canım senin?

farancıgım ümit vermek istemiyorum ama sanki hamilesin banada öyle geliyor.allahım inş muradına erdirir bu ay seni.

kızlar hazel ne yaptıki bende meraktayım sanmıyorum bugün ameliyat olsun.yada halen hastanede daha gelmedi yoksa yazardı bize.

evet canım ya hazel de çok alıştırdı çok sevdirdi kendini. inşallah yolunda gider her şe.
seni de çok merak edioruz. adet de olmadın.. haberdar et hmen sonuç ne olursa olsun..

merhaba arkafdaşlar
bnm 6 günüm var daha adetime ama bugün test yaptım ve negatifti.
üzüleyimmi bilemedim.
erkenmi acaba

Farancım bana da hamilesin gibi geliyor. Ben de oğluma hamile kaldığımda adet günümde kırmızı lekelenmelerim olmuştu. sonra hemen bitmişti. senin şu an günün geçmiş gözüküyor. test yapsan çıkabilir

slm kızlarr
bende bütüngün hastanedeydim yigenimi götürdük kan tahlilleri felan yapıldı derken akşam oldu zaten.
eve geldiğimde çamaşırımda 2 - 3 damla kahve akıntı gelmişti.sanırım kırmızılar geliyo.ümitlenmeyede başlamıştım 4 gün geçince

hazel bugün doktora gidicekti ameliyatları cuma günüydü ama inşallah doktor ii şeyler söylemiştir.

evet canım ya hazel de çok alıştırdı çok sevdirdi kendini. Inşallah yolunda gider her şe.
Seni de çok merak edioruz. Adet de olmadın.. Haberdar et hmen sonuç ne olursa olsun..

yasecigim ara ARA yazıyorum Ama görmedin sanırım canım halen adet olmayı bekliyOrum biliyorsundur belki pazartesi KAN tahlili negatif cıkmıştı eger önümüzdeki haftaya kadar adet olmazsam yine bi test yaptıracam

Kızlar cok ovalasyon testı almak ıstıyorum acaba en uygun nerden bulabılırım bır fıkrı olan bana yardımcı olabılırmı

slm arkadaşlar nasılsın var mı güzel haberler belirti falan ben dayanamadım beta hcg yaptırdım 7 çıktı acaba eskiden kalan mı yeni mi anlamadım sanırım eskiden kalan çok sevinmedm ama iki yumurtalıklarımda çok hareketli çok garip ya :)
Hazelcim nasılsın ne yaptın inş herşey yolundadır...

Kımse yokmu kızlarrr ovalasyon testlerını nerden aldınız eczane dıŞında uygun olan bıldıgınız bır sıte falan varmı yardımcı olun lÜtfenn

Kİmse yokmu kızlarrr ovalasyon testlerİnİ nerden aldınız eczane dıŞında uygun olan bİldİgİnİz bİr sİte falan varmı yardımcı olun lÜtfenn

canım benim gitti gidiyora bak ben orda baktım gçen almadım ama ordan alanları okumuştum topicte daha uygun muş a.s.

denizcim gg de sağlık kozmetik kategorisinde sağlık kısmının aile planlamasına tıklayınca çıkıo! sayfalarda ilerle incele . var bir sürü. ben dün 48 artı 2 olandan 29.90 ya da 39.90 gibi bi fiat görmüştüm. sayfalara tek tek bak. kimisi pahalı kimisi ucuz.
aslında ebaydan preseedli alıcam ben ya çok uygunmuş. yani preseed alınca yanında 40 ar 50 şer tane gbelik ve ovu. testi oluomuş. hazelin ing. var. belki yardımcı olur bize özelden falan sitede alışveriş yapmak için.. pressed için yani ..

dr test sonuclrına baktı arada nıye bu kadar fark varkı dedı.tamam heryerın testlerıne guvenmıyorum ama burdada cok fark var.bız tumlabda bır test daha yapalım ona gre bakarız dedı.haftaya cumaya gun aldım yıne ne olur ne olmaz dıye.cts bır testdaha yaptrcaz ve maı atcaz ona gore karar vercek.ama % 90 amelıyat olcak cunku kurtulmamız sart dedı amelıyattan.

konustuk baya.sonuclar cok kotu degıl dedı.en azından 100 tanede 1 tane normal yapılı sperm var dedı. hıc olmamasından ıyıdır dedı.fsh ıyı dedı.sımdılık tek srun varıkoesl gıbı gorunyor.once bundan krtulmalıyız dedı.ama bır test daha yapmadan ameıyat etmedı.ne kadar hazırlanmıstık.tam dönüyoruz arkadaslar aradı sıze gelıyoruz dıye.yolda karsıladık bırlıkte döndük.yarım saat once gıttıler.cok sevdıgımız arkadaslarımızdı.uzagız bırbırımızeılk defa geldıler.yarın okul var dıye döndüler.yenı gırebıldım nete

X