Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

arkadaşlar Mevlam hediyenizi tez vakitte göndersin. bir evliyayı ziyarete giden bir abi kelmiş. evliya hazretleri felanca abi saçların çıksın diye dua ediyor musun demiş. Hocam demiş artık çıkmazki bu saatten sonra... Hocaefendi de neden çıkmasın demiş. benim kolum şuradan kopsa ben Rabbime dualar ettiğimde O'nun yeni bir kol çıkaracağına öyle inanıyorum ki demiş...

yani büyüklerdeki teslimiyete tevekküle bak... Allah tez vakitte dualarımızı icabet etsin tüm arkadaşlarımızın. gönülden diliyorum. olmazları olduran O'dur. başka topiclerde ne mucizeler gördük. rahmi olmayan bir kadın hamile kalıp rahimsiz bir vücutla doğum yapıyorsa bu mucize değilde nedir. Tıbba göre imkansız ama Rabbimize göre imkansız değil...

başka bir forumda zebudak diye arkadaşımız vardı malesef eşini beyin tümöründen kaybetti tek çocuğuyla kalakaldı. Allah kimsenin başına vermesin. çok zor evet ama böylesi daha da zor. Rabbimizin bir bildiği var şükredelim bizlere böyle dert verdiği için. çünkü bu çok büyük mükafatlara gebe olan bir hastalık. Nemrut hayatında hiç hastalanmamış. Bir düşünürsek hasta olunca Rabbimizi daha çok anarız. ay Rabbim uy Allah ım dimi? Yani ben öyleyim şahsen Mevlam kötülükleri yüzünden ona hastalık vermemiş ve oda hiç O'nun adını ağzına almamış. böylesi daha kötü. çok şükür bin şükür. ben bu yolda olan her gönlün çok özel olduğuna inanıyorum. yeterki sabredelim. çocuk olunca dertler bitmiyor elbet. başka imtihanlar oluyor. yarın ne olacak bilemeyiz o yüzden her zaman dua daima dua. inş. bize güzel haberler verirsiniz arkadaşlar. Efendimizin (SAV) buyurduğu gibi "derdinizin dermanını arayınız" ben pek çok şey yaptım hangisi dermanım olacak bilemiyorum. doğru şeyi yapana kadar daima araştırmak lazım..Mevlam hepimizin yardımcısı olsun.

canım benim moral verdin valla çok doğru sözler bunlar böyle olumlu düşünmek lazım gerçektende.. a.s

benim hala akıntım ya da kanamam yok. resmen kesildi delikafadulden

Canım senin günün 29 umuş. Bazen benim de adet belirtilerim olu kesilir sonra bi bakmışım olmuşum. Ben de 26 sında olucam. Olucam ama biliorum. Gebe olmam mucize olur. Çünkü adet belirtileri hissttim çok hem de . Hakkımızda hayırlısı..

peki canım senin hiç ara kanamaların olur da durur muydu?
benim akıntım başlar, koyulaşır, sonra da sökülür. ilk kez böyle oluyor. dünden beri toplasan 2 damla olmuştur.

geçen ay 16 sında yumurtlamıştım bu ayda 12 sinde yumurtladım.neden değişir acep.
canım o değişiklik normal. ben de bir önceki ay 18'inde yumurtladım, bu ay 14'ünde. ovulasyon testleri o yüzden var zaten, sürekli değişien yumurtlama tarihini yakalamak için.

Benim ara kanama ya da leke bişi hiç olmadı şimdie kadar! Adetim gelir ve geldii gibi de devam eder. Bekletmez yane saolsun. Diğer akıntı türü şelerde de bi anormallik görmedim. Şimdie kadar idrar yolu enfeksiyonu ya da ne bilim kadın hastalıklarıla ilgili falan bi şikayetim de olmadı.
Tabii bunlar hiç sorun yok anlamına gelmeyebilir belki de bilemiorum. Gebe kalmak için yumurtam yeterince gelişemio olabilir ki bazı aylar kadınlarda olurmuş zate. Ya da rahim yapısıla falan tıkanıklık vs. bişi var mı bilemem doktora gitmedimden . kist vb. bu tarz rahatsızlıkların bi bulgusu var mı tabii bilmiorum. Siz bilio musunuz kızlar? Bakalım temmuzda da denielim 4. denemei yapalım. kontrol için doktora mı gitsem die de düşünüorum. Ne dersiniz kızlar? Bişi var mıdır? ıhtimal ne kadardır ki olumsuz yönde!?!

bence genel bir muayane çok iyi olur canım.
ben hamileliği ilk düşündüğümde gittim, kist olmadığını öğrendim içim rahatladı. sonra hormon tahlillerimi yaptırdım. eşim de sperm testi yaptırdı.
sen de yaptırabilirsin.

bence genel bir muayane çok iyi olur canım.
ben hamileliği ilk düşündüğümde gittim, kist olmadığını öğrendim içim rahatladı. sonra hormon tahlillerimi yaptırdım. eşim de sperm testi yaptırdı.
sen de yaptırabilirsin.

farancı rahim filmi çektirdin mi peki tıkanıklık için. kist için normal bi vajinal muayene oluo di mi. rahim filmi gibi radyasyona maruz kalınmıo.. bunların hepsini devlet karşılıo mu?

evet canım kisti ultrasondan görüyorlar. ben özelde muayene oluyorum ama devlette de yaparlar. ultrasonla muayene kadın doğumcu için olmazsa olmazdır. doktor benden rahim filmi istemedi.

evet canım kisti ultrasondan görüyorlar. ben özelde muayene oluyorum ama devlette de yaparlar. ultrasonla muayene kadın doğumcu için olmazsa olmazdır. doktor benden rahim filmi istemedi.

peki canım o zaman bu tahliller için adte bağlantılı olarak gidilen günler var mı? ben cumartesi adet olmayı bekliorum. karar verirsem kaçırmamış olurum günleri

meraba kızlar. benım adet günüm 30hazıran. yanı 1 hafta var
dünden beri koyu kıvamlı sarımsı akıntım gelıyo hıc olmazdı boyle.
aranızda yaşayan varmı bu durumu? keske hamılelık belırtisi olsa.

merhaba kızlar, bu sabah benimde umutlarım suya düştü beklemediğim adet geldi :KK43: neese hayırlısı temmuza inşallah, çalışmalara devam...

X