Haziran-Temmuz -Ağustos ayında çift çizgiyi görmeyi umut edenler

bugun amelıyat olmycak dedım aradım.cok cıns yaa.adam asarım keserım ayaklarında.cok garıp coook.ya bırde bı arkadas var cok dedıkoducu.ii bırı ama cok dedıkodu yapar.bız arabada gıderken aradı.ıste sularda mıkrop varmıs cok kısıde karın agrısı ıshal kusma gorulmus.haberınız olsun.boyle bısı varsa falan dıyor yani laf almaya calısıyor agzımdan.ben ne oldugunu soylemedım yaa.normalde aramaz.bunu soylemek ıcınmı arıyor.bende ufak cocuktum ya yedım

ya cidden bazı müdürler kendini vali gibi hissediyor.En güzeli çok muhattap olmamak.İzin istemeye gidince yanlarına çok kasıyorlar.En güzeli raporu masaya koymak.YA hazel o tip dedikoducu insanlar her yerde var.Uzak durmak lazım.

canım rapor almayı bende bılıyordum da amelıyat olsa esımle mı ugrasayım rapor almaklamı.ısın ıcınden cıkamadımsabah 10 da yatıs dedı dr. hem burda saglık ocagı var oyle hemen rapr vermıyor.yanı elım mahkumdu.zaten kımseye mınnet etmeyı sevmem.ıkı gundur cok dusundum oyle mecbur kaldım.hatta esımın amelıyattan daha cok nasıl dr. a gıdecegımı dusundum ama olmadı.

Son düzenleme:
ayy evet sabah sabah bende sevmıyorum ama 6 da bıle kalkıp calıstık gercı hepsı fos cıktı ama denedık .dun esım cok streslıydı amelıyattan ötürü.bende dedımkı.cocgumuz olunca dıycemkı baban senın ıcın nelere katlandı neler yaptı.guluyor.

insan sitres yapıyor ama hiç yapacak bişey yokmuş.BEnde kürtaj olurken nasıl gergindim.Eşimi yanımdan ayırmadım hiç.Sonra odaya gittim narkos verdiler ve ben bir uyandım eşim özge özge diyor.BEn başlayacaklar sanıyorum.bitmiş bile.

olmadım cnm evet stresten solayı gecikebiliyor bazen test yaptım zaten sabah negatif hamilelikle ufacık bile bir belirti yok adeti bekliyoruz sabırsızlıkla

testide yapmayacaktım mecbur yaptım kayınvalidemin ayakta problemi vardı onu ortepediye götürecektim sabah ee röntgende çekilecek mecbur bende içeride olucaktım kii oldumda o yüzden yaptım

olsun canım elbet olur bak bızım gıbı sorununuz olsa yada( bızımkıne şükür yıne ne kadar uzulsemde).hıc spermı olmayanlar var onlar gıbı olsak.hele de sorununuz yoksa hıc sıkma canını .olacaktr

kızlar ii geceler sıze.yarın gorusuruz.rabbım tez zamana hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın ınsallah amin

hazelcim çok geçmiş olsun umarım herşey yolunda giderr canımm...
özgecim nasılsınn karşılaşamıyoruz hiçç ??

nısacım dusukmu yapmıstın sen .ne zaman pekı.dr.una gosterseydın yaa.inşallah hamılsendr

biraz bekleyeyimde hazelcim iki aydır çok gittim doktor yüzü göresim yok valla bir hafta sonra kırmızı kart görmezsem yenilerim testi bu arada dualarım senle unutma zaten stres olumsuz etkiliyor daha fazla strese girme etrafa dedikoducu tipler demişsin çok sinirlendim ya:eek:klava:boşver hayatım takma Rabbim muhakkak en güzelini ve hayırlısını nasip eder inş. :emir_bebek:burdan hepimiz doğum bebişlerin diş çıkarmadı vs. o konularıda konuşacağımız günleri görürüzolumunekankayizsmile

biraz bekleyeyimde hazelcim iki aydır çok gittim doktor yüzü göresim yok valla bir hafta sonra kırmızı kart görmezsem yenilerim testi bu arada dualarım senle unutma zaten stres olumsuz etkiliyor daha fazla strese girme etrafa dedikoducu tipler demişsin çok sinirlendim ya:eek:klava:boşver hayatım takma Rabbim muhakkak en güzelini ve hayırlısını nasip eder inş. :emir_bebek:burdan hepimiz doğum bebişlerin diş çıkarmadı vs. o konularıda konuşacağımız günleri görürüzolumunekankayizsmile

ayyy ne guzel seyler dedıklerın.ınsallah o en yakın zamandr .

gunaydın kızlar.

faran nasılsın canım?

first sen neler yapıyorsun?

okula gıdıcem sımdı .1-2 saat sonra gelırım.kasık agrılarım basladı.regl olucam.bugun 25. gunum sankı 29. gune kalmaz gıbı gelıyor.yaa kızlar bu ay sagdan yumurtladım yaa.regl agrısıda nerden yumurtlarsak ordan oluyor heralde.benım sag kasıga regl arısı gırıyor.yani ordakı yumurta döllenmeyınce atılıyor ya ondan mı agrır.yada ben bu ay bıldıgım ıcınmı dıkkat ettım.neyse gorusuruz

hazelcim okudum geçmişi her şey olacağına varır biraz stresli dönemler atlatıyorsun da sperm testleri neden farklı çıktı onu anlamadım neden fark var.
bizimde öyle olmuştu ama burdaki doktorlar yanlış yorunlamış, ankaradaki doktorlar farklı öyle nbişey mi olmuştu

ayrıca sana çok önemli bişey söylicem özel mesaj atacaktım ama herkes de okusun istiyorum herkesin başına gelebilir sonuçta. ameliyattan sonra eşimde isteksizlik başladı ereksiyon yok, internette araştırdım bazı insanlarda oluyormuş hatta 1 sene bile o işi yapamayanlar olmuş
ayyy nasıl üzgünüm anlatamam ama eşime bişey demiyorum normal aşkım diyorum düzelir diyorum ameliyatın etkisinden dolayı olabiliyormuş çünkü internetten araştırdım.sen de okudun mu buna benzer şeyler eşim için üzülüyorum şimdide üzülüyo çünkü

gunaydın kızlar.

faran nasılsın canım?

first sen neler yapıyorsun?

okula gıdıcem sımdı .1-2 saat sonra gelırım.kasık agrılarım basladı.regl olucam.bugun 25. gunum sankı 29. gune kalmaz gıbı gelıyor.yaa kızlar bu ay sagdan yumurtladım yaa.regl agrısıda nerden yumurtlarsak ordan oluyor heralde.benım sag kasıga regl arısı gırıyor.yani ordakı yumurta döllenmeyınce atılıyor ya ondan mı agrır.yada ben bu ay bıldıgım ıcınmı dıkkat ettım.neyse gorusuruz
canım iyiyim, asıl seni sormalı.
bak doktor umutlu konuşmuş ne güzel. sizin en büyük şansınız çok iyi bir doktor bulmuş olmanız. ben kaç doktora gittim hiçbirinden memnun kalmadım.
ben hala beklemedeyim canım. çarşamba 2 damla biri açık pembe diğeri koyu kahverengi akıntım oldu. ondan sonra tık yok. acaba yerleşme kanaması mı diyorum ama geçen ay da böyle ümitlenmiştim sonra çok üzülmüştüm, hatırlarsın :/(

faran senden naber kırmızılar gelmedi dimi
yok canım çarşamba hafif akıntı oldu, şimdi tertemiz.
dün ateşim 37.2 idi. bugün 37.1 falan.
neye yoracağımı bilemiyorum.
arada sol kasığıma çok şiddetli ağrı giriyor. sanki bıçakla çiziyorlar. sonra bir dakika olmadan geçiveriyor.

farancım ssenin geçen ay da böyle olmuştu sanırım bence test mest yapma bekle bakalım:nazar:
bekliyorum canım. ama geçen ay akıntımın hemen ertesi günü gelmişti kırmızılar.
bu sefer gelen giden yok. Allah hayır etsin inş.
göğüs uçlarım o kadar acıyor ki anlatamam. normalde göğüslerim ağrırdı ama uçlarının sızısı ilk kez oluyor.

X