HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben opudan 36 saat önce yapmıştım o iğneyi 2 kutu ovitrelle birlikte canım.. ovitrel yumurtaları çatlatırken gonapeptly bir taraftan baskılaması içindi ama seninki şuan ne için bilemedim
cikolata kistim var acaba onu baskilamak icin mi verdi ya da arkadan gelen olasi yumurtalari... her doktorun tarzi da farkli

Gogsen bey dün aradı . Şehir dışına çıkması gerekiyormus. Hulusi bey yapacak dedi

cikolata kistim var acaba onu baskilamak icin mi verdi ya da arkadan gelen olasi yumurtalari... her doktorun tarzi da farkli
Olabilir canım doktorun bi bildiği vardır elbet
Gogsen bey dün aradı . Şehir dışına çıkması gerekiyormus. Hulusi bey yapacak dedi
Anladım canım kimin transfer ettiği farketmez sonuç olarak bebişlerin artık içinde seninle

Hala inanmıyorum. İlk kez yaşadığım duygu. .. bi böyle duruldum. Sessizlestim

Evet insan farklı hissiyatlara giriyor.. ama öncelikle kendine çok dikkat etmelisin, şuandan itibaren sana tutunmaya çalışan can bulmaya çalışan yavrularına ev sahipliği yapıyorsun, iyi beslenmelisin, kendini yormamalısın.. ağır kaldırma, evi süpürme.. ve lütfen her gün bir dilim ananas + bir avuç kabak çekirdeği ye..

Söylediklerini dikkate alacağım canım mutlaka. Sağol. . Sen nasılsın iyi msn. Haber var mı hastane den . Embriyo ile ilgili.

Y

Yani uzaniyorum.... ne yapmam gerektışını de pek bilmiyorum.
Ilk 2 gün uzan dinlen sonra da kendini yormadan rutin hayatına dönebilirsin eğilip doğrulma çok fazla sabahları kayısı ye kabız olmamak için kesinlikle kabız olmamalısın ilaçlarını düzenli kullan maydonoz ve nane yeme ve pozitif düşün

Hayırlı olsun canım.bende karın şişliği ve ağrısı şikayetiyle doktoru aradım hastaneye gelin dediler.maalesef ohss olmuşum.hastaneye yatırdılar.
Yaaa çokk geçmiş olsun .. benimde kasık bel ve bacak ağrısına duramıyorum piskolojim iyice bozuldu pregesteron iğnelerde çok acı veriyo kalçam ve göbeğim mosmor durumda rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

Beşinci günü bitirdim beklemedeyim 22 haziran test günüm 2 tane 3. Gün embriyolarım var 8 hücreli ve 6 hücreli inşallah ikiside tutar. Sen nedurumdasın peki arkadaşım
Bugün transfer oldum. 2 tane 8 hücreli. 3. Gün embiyosu canım. .. yaaa rahatım ama biraz önce birden güldüm Karnım kaşildi . Bi se olmuş mudur. Offf .şimdiden başladı ben de. Bu sorumluluk. .. pimpirik...

Bugün transfer oldum. 2 tane 8 hücreli. 3. Gün embiyosu canım. .. yaaa rahatım ama biraz önce birden güldüm Karnım kaşildi . Bi se olmuş mudur. Offf .şimdiden başladı ben de. Bu sorumluluk. .. pimpirik...
Evet o sorumluluk şuan sırtımın yatmakdan ağrımasına sebep oluyor bana kalsa ben üçüncü gün gezip dolaşırdım ama annem asla izin vermiyor. Benim doktorum çok fazla pimpirikli sanırım 6 gün yat dedi araba kullanma fazla yürüme hapşırma öksürme vs. Sanırım ileride keşke demememiz için kendimizi suçlamamamız için bu kadar temkinli olmamızı söylüyor

Çok yatmak iyi değil dedi doktor ama kan akışı icin bana. 2 gün çok ağır is yapma dinle 3. Gün normal devam dedi. Ama ben gulerken kendimi kastım Karnım kaşildi korkuyorum. Ayh. ayh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…