HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ya canım kıyamam var mı elinde başka test sabah gene yap

Hay maşallah bi tedavi parası da testlere vermişsin nevesta81 nevesta81 :)
Bir tane erken gebelik testi kaldi 4 tanedenormal idrar testi var. Bunları internetten ucuza almıştım. Ama pzt. Eczaneden prodüktör almak istiyorum.

Görülüyor canım bence git gide koyulaşacak bir de sabah ilk idrar ile yap istersen
İnşallah canım önceden bir ben görüyorum sandım ama sizde görünce içim rahatladı.

Canim bariz belli yarin ilk.idrarla tkrar yap:rapci:
Bir tane erken gebelik testi kaldi 4 tanedenormal idrar testi var. Bunları internetten ucuza almıştım. Ama pzt. Eczaneden prodüktör almak istiyorum.

İnşallah canım önceden bir ben görüyorum sandım ama sizde görünce içim rahatladı.

Yaaa çokk geçmiş olsun .. benimde kasık bel ve bacak ağrısına duramıyorum piskolojim iyice bozuldu pregesteron iğnelerde çok acı veriyo kalçam ve göbeğim mosmor durumda:110: rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah:emir_bebek:
Çok sağol canım.çok zor süreçler bunlar umarım bunca acıya değer herşey.yüzlerimiz güler:dua:

Serum veriyorlar.bel ölçümü alıyorlar belirli aralıklarla.ayrıca aldığım sıvı ve çıkarttığım sıvı ölçümü sürekli kayıt altında tutuluyor.eğer gebelik oluştuysa şiddeti artacağı için gözetim altında kalacaksın dedi doktorum.idrar ve kan tahlili yapıyorlar neye bakıyorlar bilmiyorum.

Beşinci günü bitirdim beklemedeyim 22 haziran test günüm 2 tane 3. Gün embriyolarım var:KK200: 8 hücreli ve 6 hücreli inşallah ikiside tutar. Sen nedurumdasın peki arkadaşım
Mrb canım senin transfer rarihin ne zaman olmuştu benim pazartesi oldu 3. Gün embriyosu 1 tane benimde 5. Günüm oluyor ama test tarihim 24 ü

Ayy çok heyecanlı bendekilerde predictor sabah yapcam inşallah bakalım off off

Serum veriyorlar.bel ölçümü alıyorlar belirli aralıklarla.ayrıca aldığım sıvı ve çıkarttığım sıvı ölçümü sürekli kayıt altında tutuluyor.eğer gebelik oluştuysa şiddeti artacağı için gözetim altında kalacaksın dedi doktorum.idrar ve kan tahlili yapıyorlar neye bakıyorlar bilmiyorum.
Canım transferin olmuş muydu hatırlayamadım kusura bakma

canim cok gecmis olsun yaa tüh:KK43: umarim hemen toparlarsin

X