HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İyide dunya kadar para verip aliyoruz adet gunu testi yapsam ne olur yapmasam ne olur zaten gecikince kan tahlili yaptiriyoruz benim cok karnim agriyor 3 gunden beri sende var birsey
Dun adett agrisi gibi agridi karnim batmalar zaten beni hic birakmadi sagolsun :) ama bu belirti midir normal midir bilemiyorum kendimi cok dinlemiyorum açikcasi çunku o zaman butun fiziksel etkilerden bi anlam cikarmaya calisiyor insan insallah mutlu haberler paylaşiriz birbirimizle

Amin canim insallah

ben de gorduuum ama muhtemelen henuz değer düşük ondan bu kadar silik zaten son günlere yaklastikca bi anda artiveriyor deger hiiiic stres olma. benim 140ken bile idrar testi cok silikti
İnşallah canım bende öyle hissediyorum.

Pazartesi prodüktör alabilirim o daha profesyonel sonuçta.

Keşke yapmasaydin hic zamaninda yapsaydin simdi beklemek zor gelecek. Ama henuz cok erken isallah pozitifleri alırız kanda.
İnşallah canım ne yapayım evde de testler hazır varken yapayım dedim.

Oh ne güzel komsularin var.. Ev alma komsu al demisler
Carsambada benim test günüm..
ben o dijitalden aldim.. beta hcg 25 den sonra göseriyormus .. yarin icin niyetlenmistim aslinda 7. günüm... ama pekte cesaretim yok acikcasi..

Offff ya aslında hem yapmak istiyorum hem korkuyorum çıkmazsa diye en azından test gününe kadar hamile olduğumu düşünüp mutlu olmak bile çok güzel hergün konuşuyorum onunla o bile yeter bakalım artık bi dakikam bi dakikamı tutmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…