HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benide yazin kizlar. Oncekikle tedaviniz hayirli olsun 3 denme 2 si dis gebelik 3 cusu 5 yasinda bir kzim var. 4. Dondurulmuşlarla devam persembeye kismetse 4 . Konturolum var. 10 gune nasipse transferim olur. Bendede cikolata kisti sayesinde alinmis tuplerim ve yumurtam. Tek yumurtayla 3 denemeni yaptim. Ama ortalama 24 yumurta toplandi. Sin denememde 4 tane 5. Gun embiriosu ile tekrar deneyecegim. Umudunuzu yitirmeyin ben hic pes etmedim. Bir kist ameliyati. 2 dis gebelik ameliyati 4. Kez Hidroselpink ameliyati. Ve mutlu son askima kavustummmm. Nasipse kardes bu ramazan ayinda dualarimiz kabul olur isallah.

Yazilarinizi okudukça yasadiklarim geliyor aklima. Gercekten insan evladina kavusunca sanki bunlari hic yasmamis gibi oluyor. Ama bi okadarda deyerli oluyor insanin evladi. Rabbim sizlerede tattirsin. Bende fulya bahcecide 4. Denememe basladim hayirlisiyla.

Evlat sahibi olsamda. Yine cok heycanliyim. Ilk gunden beri acaba deyip duruyorum. Olacakmo pozitifi gorucekmiyim diye e yas 37 oldu. Sanki ilk kez deneyecek ilk kez anne olacakmisim gibi. Ama kzim olmadan once kliniye gittigimdeki duygularimla simdiki cok baska. Anne olmak icin savasirken sindi anne olarak gitmek cok farkli. Daha rahat daha mutlusunuz cunku annesiniz hepinize dua ediyorum. Kucaklariniz bos kalmasin.

hayirli olsun tedavin cnm. yumurtalar yeni mi toplanip donduruldu yoksa kızın zamanindaki tedaviden mi kalma? ne güzel o kadar ugrasa ragmen melegine kavusmussun darısı başımıza. cikolata kistin kac cm di de alindi? tekrarlama oldu mu? gerci tupler alindiysa tekrarlayacak gecis alani olmaz dimi

Kizinizi gule gule buyutun masallah darisi bizlere bazen cok umutlu oluyorum umutlulugun yaninda umutsuzda oluyorum sizinde tedaviniz hayirli olsun ne guzel yazmissiniz

Tedaviniz hayirli olsun canim kaderimiz ayni bende 1.5 yillik evliyim hem tuplerim kapali hemde rezerve azligi var ikinci denemem baslayacak adet olunca tedavini nerede goruyorsun

Tedaviniz hayirli olsun canim kaderimiz ayni bende 1.5 yillik evliyim hem tuplerim kapali hemde rezerve azligi var ikinci denemem baslayacak adet olunca tedavini nerede goruyorsun

Elazığda tedavi görüyorum.Sizin için de hayırlısı olur inşallah.İlk denemem olduğu için benim için heyecanlı bi süreç gerçekten,inşallah hayırlısıyla ilk ve son olur çok bekletmeden gelir bebeklerimiz :)

Kizlar hepiniz hos geldiniz.. listeyi en kisa zamanda olusturcam..
dikkat edilmesi gereken noktalarida yazicam listeye.. transfer sonrasi falan mesela ananas yemek kabak cekirdegi yemek cok faydali.. degerli bilgileri toparlicam en kisa zamanda ..

Ilk tedavimde 175 mg dozdaydi gonal f... sanirim kilonunda rolü cok var canim.. rezerve daha cok sayiyi etkilio.. gonalf sadece olan folikülleri büyütme vazifesi görüyo.. güzel düsünellm.. güzelliklef görelim insaAllah .. burdaki en büyük duam herkesin saglikla hamile kalip bebelerini saglikla kucaklarina almasi..

Bende ayni duygudayim canim benimde ilk tedavimden kizim var simdi kardes düsünüyoeuz cünkü hem yas hemde amh hormundan fazla vakit kaybetmeyelim diye ... hayirlisi olsun hakkimizda..

Kizlar hepiniz hos geldiniz.. listeyi en kisa zamanda olusturcam..
dikkat edilmesi gereken noktalarida yazicam listeye.. transfer sonrasi falan mesela ananas yemek kabak cekirdegi yemek cok faydali.. degerli bilgileri toparlicam en kisa zamanda ..
Evet oyleymis ama bi yerde okudum yine burdan yazmislar bayana tup bebek doktoru ananasi tavsiye etmemisler rahimle ilgili bisey yapiyormus suan hatirlamiyorum ama avakado tedaviye baslamadan yemek cok iyi ben arastirdim bilim adamlari tup bebek yapan kadinlqrda denemisler ve yumurtanin hem sayisi artmis hemde kaliteli mucizeymis gercekten ve mustafa bahceciyi dinlemistim yumurta rezervi az kadinlarin hafif egzersiz yada gunde 1 saat yuruyus yapsinlar cunku kan dolasimi calisiyor yumurtalara iyi geliyor demisti incir ceviz bademde tuketmeye calisin

Evet canim dedigin dogru fakat yumurtalar heray farklilik gosterebiliyor benim mesela gecen ay baktirdigimda ilacsiz 3 tane folikul gordu doktorum yani demekki kullandigim seylerde işe yaramiş

Ve unuttum bu ayda baktirdim 5 olmuş

kizlar listeyi olusturdum ilk sayfadi..eksiklerinizi bana bildirirmisiniz? tedavi özelliklerinde sunu düsündüm.. mesela 3. veya 5. gün embriosu transferimi oldu, bide kac adet olduguna dair bilgiler vermeyi... nasil olmus sizce?

Arkadaşlar bugün moralim bozuldu biraz.3 gün gonal f 300 ve 2 gün 375 sonrası kontrole gittim ve sadece 4-5 folikül oluşmuş.Bu sayı tüp bebek için çok az değil mi?Bugün tedavime merional ve orgalutran da eklendi 3 e çıktı iğneler...bu saatten sonra daha fazla folikül gelişir mi ki?Bu kadar az folikülle şansım çok düşük gibi geliyor bana

4 folikül gerçekten çok az değil mi?
Oncelikle sayiya takilma bana bir doktor oyle demisti onemli olan kaliteli olmasi 15 tane toplanipta hic dollenmeyenler bile var bol bol dua etki dolu dolu olsunlar hepside dollensin benim ilk tedavimde sadece 1 tane olmustu cok aglamistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…