HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Selam kızlar yazdıklarınızı okudum şimdi cevap yazmak istedim belki biraz moral olur hepinize diye geçen yıl bu zamanlar bende benzer süreçlerden geçtim her okuduğum her duyduğum şeye moralim bozuldu kiminde umutlandım içinde olduğunuz süreç zorlu bir süreç iğneler stres her şeye dikkat etme falan ama sonrasında inşallah evladınızı kucağınıza aldığınızda hepsini unutuyorsunuz sankş tüp bebekle değilde normal yolla hamile kalmışsınız gibi ne iğneleri ne yumurta toplama sürecinde ki ne transfer günü ne de sonuc bekleme zamanı streslerinizi hatırlamıyorsunuz. Bende geçen yıl Temmuz ayında tüp bebek tedavisi gördüm ve şuan bebeğimi emziriyorum sizlere tavsiyem olumlu düşünün tedaviyi neden benim normal yollarla olmadı diye sorgulamak yerine bir fırsat bir armağan olarak görün olumsuz şeylere kulağınızı tıklayın ve Allahtan herşeyin hayırlısı isteyin dilerim hepinizin tedavileri hayırlısıyla olumlu bir şekilde sonuçlanır...
Yüregine ellerine saglik canim... moral oldun.. Allah evladini sana bagislasin... acisini göstermesin.

Yüregine ellerine saglik canim... moral oldun.. Allah evladini sana bagislasin... acisini göstermesin.
Amin canım.bu site bana her zaman moral oldu çok şeyler paylaştık bizde burda o dönem tedavi olan arkadaşlarla sormak istediğiniz bişey olursa süreç hakkında seve seve yardımcı olurum tecrübem yettiğince

Amin canım.bu site bana her zaman moral oldu çok şeyler paylaştık bizde burda o dönem tedavi olan arkadaşlarla sormak istediğiniz bişey olursa süreç hakkında seve seve yardımcı olurum tecrübem yettiğince
Evet burasi gercekten öyle canim..
cevremizden maalesef hic bu kadar anlayis göremiyoruz...

Merhaba,kaç gün ve hangi ilaçları kullandığını yazabilir misin?

12. günümde nasipse opu oluyo canim..
gonal-f 150 mg
Merional 2tuz/1sivi dozunda
6. günümden beri orgalutran (5 günlük bi igne)
Coraspirin
Folik asit

Pazara kadar hepsine devam
Pazar gecesi catlama ignesi (ovaritelle) vurulcam insaAllah..
sali opu nasipse...

Sifir .. :-( cünkü benim amh degerim cok düsüktü.. 0.4 :-(
Merhaba bende haziranda ikinci tedavime ve baska bir merkezde baslayacam bendede amh dusuklugu var sizin ilk denemenizde sanirim kiziniz olmus masallah rabbim esirgesin o zamanda amh dusukmuydu kac yumurta toplandi dollendi kacinci gun embriyosuydu cok soru sordum kusura bakmayin

12. günümde nasipse opu oluyo canim..
gonal-f 150 mg
Merional 2tuz/1sivi dozunda
6. günümden beri orgalutran (5 günlük bi igne)
Coraspirin
Folik asit

Pazara kadar hepsine devam
Pazar gecesi catlama ignesi (ovaritelle) vurulcam insaAllah..
sali opu nasipse...

Benim yarın 2.kontrolüm var 5.gün tedavinin gonal-f vuruldum şimdiye kadar sadece çalıştığım için opu gününü tahmin etmeye çalışıyorum o gün izin alıcam inşallah.İnşallah bebişlerimiz gelir:)

Merhaba bende haziranda ikinci tedavime ve baska bir merkezde baslayacam bendede amh dusuklugu var sizin ilk denemenizde sanirim kiziniz olmus masallah rabbim esirgesin o zamanda amh dusukmuydu kac yumurta toplandi dollendi kacinci gun embriyosuydu cok soru sordum kusura bakmayin

Evet bi kizim var cok sükür.. amh 0.4 dü o zMnlar hemen tüp bebek yapilmasi önerildi..
4 yumurta toplandi döllendi.. 2 tanesi 3. güne gitti onlar transfer oldum, 1 i tuttu :-)
Diger kalan 2 embrio 5. güne gitmedi canim..

Benim yarın 2.kontrolüm var 5.gün tedavinin gonal-f vuruldum şimdiye kadar sadece çalıştığım için opu gününü tahmin etmeye çalışıyorum o gün izin alıcam inşallah.İnşallah bebişlerimiz gelir:)

InsaAllah canim saglikla gelsin bebitolarimizzzz.. senin kontrol ne zaman?

Evet bi kizim var cok sükür.. amh 0.4 dü o zMnlar hemen tüp bebek yapilmasi önerildi..
4 yumurta toplandi döllendi.. 2 tanesi 3. güne gitti onlar transfer oldum, 1 i tuttu :-)
Diger kalan 2 embrio 5. güne gitmedi canim..
Cok guzel canim benimde amh 0.07 ikinci denemem olacak haziranin ortasinda tedaviye baslayacagiz bakalim hayirlisi yasiniz kac suan

doktora soylersen izin alcam diye opuyu sana 3-4 gün önce tahmini söyler

Benim 31 canim, ya senin?
Hic umudunu yetirme.. ari sütü bal polen karisimini sana öneririmmm..bide bol bol kuru inciiir..
33 canim ahhh ahhhh yediklerimi kullandiklarimi bir yazsam 3 aydir hersey yapiyorum dikkat ediyorum ilk denememde cok bilgisizdim direk tedaviye baslandi ne oldu nasil oldu hic anlamadik elde bir yumurtayla transfere girdim sonuc olumsuzdu merkezden hic memnun kalmadim cok arastirdim insallah yine ayni sonucla karsilasmamda yumurtalarim guzel buyur hersey guzel olur rabbim yardimcimiz olsun hepimizin amh dusuk oldugu icinmi ilac dozlarini dusuk kullaniyorsunuz

X