HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hadi bakalım inşallah canim her şey yolunda gider

Insallah boylesi hayirli olcktir cnm pesimden geliosun sen de pes pese aliriz pozitifleri insallah insallah insallah Allahim

Onu Bende dusundum wc ye gitmedim islem bittikten sonra bile dayandik sonra.gittim wc ye dustuyse hadi diye korktuk ay manyak manyak seylr gelio aklima kafayi yedim iyice umutsuzluktan hic cocugum olmayacakmis gibi hissediyorm

Insallah boylesi hayirli olcktir cnm pesimden geliosun sen de pes pese aliriz pozitifleri insallah insallah insallah Allahim
evet cnm insallah. zaten yavrumu bi koysunlar rahmime hep pozitif düşünecem, kendime zehir etmicem süreci. hamile ilan edicem kendimi :))) sende öyle yap. o kadar para veriyoz en az 10 gün bari hamililik hissi yaşayalım:)))

Onu Bende dusundum wc ye gitmedim islem bittikten sonra bile dayandik sonra.gittim wc ye dustuyse hadi diye korktuk ay manyak manyak seylr gelio aklima kafayi yedim iyice umutsuzluktan hic cocugum olmayacakmis gibi hissediyorm
olacak insallah cnm hic dert etme bi de sen cok başarılı bi merkeze gittin icin rahat olsun hoplayip ziplasan bile embriyolar düşmez korkma :))) ama negatif sonuc alirsak kendimizi suclamayalim diye dikkat ediyoruz işte. pozitif sonucu alinca bile inanamayacaksin takiii keseyi görene kadar

evet cnm insallah. zaten yavrumu bi koysunlar rahmime hep pozitif düşünecem, kendime zehir etmicem süreci. hamile ilan edicem kendimi :))) sende öyle yap. o kadar para veriyoz en az 10 gün bari hamililik hissi yaşayalım:)))
Hahaha demi yaa gercekten oylee. Cnm bisiy aorsam transferden sonra goguslerinde degisiklik olmusmuydu agri v.s adet oncesi gibi

Insallah cnm hepimizz insallahhhh. Keseyi kalp atisini sonra saglikla kucagimiza alalim amin

Hahaha demi yaa gercekten oylee. Cnm bisiy aorsam transferden sonra goguslerinde degisiklik olmusmuydu agri v.s adet oncesi gibi
canim benim göğüsler bayaga sismisti hatta kimyasal gebelik oldu bebek gitti hala benim göğüsler silikonlu gibiydi 2-3 ay sonra normale döndü ama o hali güzeldi kalsa iyiydi uçları da hafif koyulasmisti ama bunlar herkes de farkli oluyor, herkesin vucudu gebelik hormonuna farkli tepki veriyor

ShinSeGi canim bende sen yazmadan sormak istemedim durumu..ama cok sevindim.. insallah embriolarin sana sImsIki tutunur.. kacta gidiorsun transfere..
canim bütün gece uyumadim sabah haber gelene kadar 1 lokma yiyemedim o kadar kötüydüm ki iyi haber gelince hemen karnimi doyurdum bi uyku cektim :))) ondan buraya biraz gec yazdim... insallah o iki embriyocuk beni utandirir hayirli evlatlar olur

Ya benim gogusler sagolsun her adet oncesi 10 gun onceden baslio agrimaya yanlardan falan her agrimaya baslamasinda cinlerim tepeme geliyirdu simdi bisiy yok agrimaya baslarsa cok uzulurum

Kuzum bazi kisilerde 1 tane anca toplaniyor ve gebelik olusuyor. Endiselenme Rabbik.o kuzucuklarina can saglik versin. Insallah sim sıkı tutuncaklar sana

Ah kiyamam sana canim ya..
Allah büyük dualarimizi kabul buyurduuu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…