HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba hayirli olur insallah guzel haberlerini aliriz :)
Tsk ederim hepimize hayirlisi olsun ... bugun konrrolum vardi endometri kalinligi 8.gun 9mm ulasmis. Biraz hizli oldu galiba estrofemi gunde 3 ten 2 ye dusurdu 20 sinde bir kontrol daha var eger hersey normalse ignelere baslayip 23 cuma transferim olacak. Geri sayim basladi

cnm son gelişmeler nasıl taransfer ne zaman olucaksın?

Hey kixlarrrrr.... 10 tane yumurtadan 6 embriyom olmussss.... cumartesi transferim vaaarrrrrrr... Allahım sen büykşun. Hepimizin yüzünü guldur
cnm maşallah hayırlı olsun ilacı ne kadar dozla ve kaç gün kullanmıştun?

Yoldaşlarım önceki sayfalarda yumurta sayısının fazla olmasının kaliteyi düşürdüğünü okudum.Ben pkosum ohss oldum gonalf sonrasında 40 dan fazla yumurta göründü 32 tane toplandı 22 si döllendi 5. güne 5 tane embriyom kaldı ve donduruldular kalitelerinin ne olduğunu bilmiyorum ama doktor kanksım en iyi kalitede olduğunu söyledi.Bunların kaliteleri neye göre belirleniyor?

Kizlar ben manyaklastim iyice sanirim. Icimden akip dustumu diye deli deli dusunuyorm ya. Bu embriyoyu rahim duvarina mi yoksa icine mi koyuyorlar. Sanki dusup gitti gibi hissediyorm

canım bende onu okudum çok sayıda yumurta kaliteyi düşürüyor ama sızın maşallah 5 tane embriyonuz olmuş, siz ilacın dozunu ne kadar kullandınız bend de hafif pko var 150 mg kullannacagım ınş

Aa 3. Gun tranferi mi olck cnm. Taze mi olack. Dondurulmayacak mi ?
Embriyo sayisi az olunca 5.gunu bekletip risk almiyorlar cnm. benim daha önceki 2 deneme 5.gun gün embriyosu oldugu icin zaten doktor bu sefer farkli deneyelim 3 ya da 4.gün embriyosu koyalim belki senin rahminde daha iyi gelisir demisti. yeterli embriyom olsaydi önce taze tutmazsa donrulmus deniyecektik ama 2 embriyo olunca nasil olcak hic bilmiyorim yarin ne dicekler bakalim

Kizlar ben manyaklastim iyice sanirim. Icimden akip dustumu diye deli deli dusunuyorm ya. Bu embriyoyu rahim duvarina mi yoksa icine mi koyuyorlar. Sanki dusup gitti gibi hissediyorm
Kız düşer mi öyle o ben yarim saat sonra wcye gitmistik o zamanda eşim kızmıştı ya tuvalete düştüyse diye doktorda olurmu öyle şey diye gulmustu. kimyasal da olsa pozitif sonuc aldik yani embriyolar düşmüyor korkma. tutmazsa bile adet olana kadar icerde duruyordur heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…