HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

evet cnm insallah. zaten yavrumu bi koysunlar rahmime hep pozitif düşünecem, kendime zehir etmicem süreci. hamile ilan edicem kendimi :))) sende öyle yap. o kadar para veriyoz en az 10 gün bari hamililik hissi yaşayalım:)))
Sahi ya o kadar para veriyoruz doğru dedin :anneadayı:
Ben de konuşuyorum bazen yavruşlarla gitmediniz di mi annecim benimlesiniz di mi hala diyorum filan of of Allahım sağlıkla güzel sonuçlara eriştirsin hepimizi inşallah:KK25:

Ya benim gogusler sagolsun her adet oncesi 10 gun onceden baslio agrimaya yanlardan falan her agrimaya baslamasinda cinlerim tepeme geliyirdu:sinirli::KK62: simdi bisiy yok agrimaya baslarsa cok uzulurum:KK61:
Canım benim.onceki tedavimde hem şişmiş hem ağrımışlardı ve tutmuştu o yüzden kişiden kişiye değişiyor ve bu fiziksel etkileri lütfen belirti olarak saymayın ilaç etkileri de aynı oluyor relaks cicişler:KK75:
Yalnız acayip uyuyorum kızlar siz de mi oylesinizz acaba bütün öğleden sonra uyuyorum

Canım benim.onceki tedavimde hem şişmiş hem ağrımışlardı ve tutmuştu o yüzden kişiden kişiye değişiyor ve bu fiziksel etkileri lütfen belirti olarak saymayın ilaç etkileri de aynı oluyor relaks cicişler:KK75:
Yalnız acayip uyuyorum kızlar siz de mi oylesinizz acaba bütün öğleden sonra uyuyorum

Sen hamissin insaAllah... bak demedi deme :KK76:

Insallah oyledir cnm. Ben ddde uyku hali var ama yol yorgunuyun ondan. Bidd gobek deligim agrio nedense:KK22:

Canisi bilgileri atmismiydin bana.. listeye girmek istiyormiydunnnnn.. hemen ekliyimmm.. yazarmisin ayni sekil bilgileri bana

Bende istiyorum 12 haziran 3 gün embriyosu 1 kalite 1 tane 2 adet opu oldu ilk transferim inşallah ilk bebeğim olacak 24 haziran test günüm inşallah allahım herkesin gönlüne göre versin

Insallah oyledir cnm. Ben ddde uyku hali var ama yol yorgunuyun ondan. Bidd gobek deligim agrio nedense:KK22:
Göbek deliği ağrısını bilemedim belki göbekten iğne yapıyoruz ya oralar açıyor benim mesela senin de deliğe vuruyordur ağrısı belki bilemedim canım dinleme kendini yorgunluk bende de var di geçti ama uyku geçmedi:uykucu:

Bende istiyorum 12 haziran 3 gün embriyosu 1 kalite 1 tane 2 adet opu oldu ilk transferim inşallah ilk bebeğim olacak 24 haziran test günüm inşallah allahım herkesin gönlüne göre versin

Hosgeldin canim aramiza..
hemen ekliyorum senide..
Yasini ve tedavi glrdügün memekezi yazarmisin..
insallah aende poziifi görürsüb

Göbek deliği ağrısını bilemedim belki göbekten iğne yapıyoruz ya oralar açıyor benim mesela senin de deliğe vuruyordur ağrısı belki bilemedim canım dinleme kendini yorgunluk bende de var di geçti ama uyku geçmedi:uykucu:
Ben gobekten igbe yapmiyorm ki cnm. Batio icerden bisiy cikar yakinda kokusu hayr ve selametle insallah:KK49:

canım bende onu okudum çok sayıda yumurta kaliteyi düşürüyor ama sızın maşallah 5 tane embriyonuz olmuş, siz ilacın dozunu ne kadar kullandınız bend de hafif pko var 150 mg kullannacagım ınş
Benim pkosum ileri derecede bu yüzden ohss oldum sanırım,yumurtalık rezervimin fazla olduğu söylendi (yumurtlamaya yumurtlamaya birikmiş herhalde) 200 ile başladım 100 ile bitirdim 3 kutu gonalfı canım.Beni baya zorladı inşallah hiçbirniz karşılaşmazsınız bu durumla.

X