HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Günaydın kızlar sonunda dayanamayıp işe geldim ve sabah kahvaltımı yaparken ( her zaman yediklerimi) bir iki lokmadan sonrasını yiyemedim, mide bulantısı tuttu öğürme falan oldu, ilk defa böyle birşey yaşadım. Tutmuş olsa bile 5. gün transferinin 3. günündeyim:KK17: yani bu mide bulantısı o mide bulantısı olamaz değil mi?:ıslık:
olabilir neden olmasin :) insallah bebistendir

Günaydın kızlar sonunda dayanamayıp işe geldim ve sabah kahvaltımı yaparken ( her zaman yediklerimi) bir iki lokmadan sonrasını yiyemedim, mide bulantısı tuttu öğürme falan oldu, ilk defa böyle birşey yaşadım. Tutmuş olsa bile 5. gün transferinin 3. günündeyim:KK17: yani bu mide bulantısı o mide bulantısı olamaz değil mi?:ıslık:
Erken gibi canım. . İlaçlardan olabilir

Günaydın kızlar merkezden aradılar 5 yumurta döllenmiş dr şa görüşüp 3. gün mü 5. gün mü transfer yapılacak karar vereceklermiş

Adige_ Adige_ @cnsg doğum gününüz kutlu olsun kızlar, başarılı opu lar dilerim
inşallah hepsi yaşar canım benim 15 yumurta toplamıştı 6 tanesi döllendi 1 kaliteli 1 tanede orta kaliteli embriyo kaldı ikiside transfer edildi ama dondurulacak embriyom kalmadı.

opu sonrasi dostinex kullanan var mi? olasi bir ohss yi engellemek icin veriliyormuş sanirim. ama cok fena mide bulantisi yapiyor

inşallah hepsi yaşar canım benim 15 yumurta toplamıştı 6 tanesi döllendi 1 kaliteli 1 tanede orta kaliteli embriyo kaldı ikiside transfer edildi ama dondurulacak embriyom kalmadı.
Sağol canım sonu iyi olsun inşallah, benim de ilk tedavimde 4 toplanmıştı, 3 ü döllendi 2 si yerleşririldi tuttu ama düşük yaptım, bunda da beklentim 2 tane transfer olması , dondurulmuş kalırsa güzel olur.

:KK49:Selam kızlar ben de hem transfer sonrasıyım,hem öncesiyim değişik duygular içindeyim :)Bugün daha aramadılar kalan embriyolar için.Bi aksilik olmazsa 5.gün embriyom iyi durumdaysa yarın bir transfer daha geçiricem.Geziniyorum evde çok hareketsiz duramıyorum zaten.Opusu transferi olan herkese bol şans diliyorum.Allah bebiklerimize kavuştursun inşallah sağ salim:anne: :KK73:

Kizlar bende merkeze gidiyorum,, hcg ignesi olucakmisim.. hic yapildimi size?
Hcg iğnesi ne olaki acaba?? Çatlatma iğnesi olabilir mi? Bazılarında onu duymuştum transfer sonrası çatlatma iğnesi yapanları. Benim ayın 18'inde kan sulandırıcı iğnelerim başlayacak. Başka bir iğne demediler bana.
Öğren bakalım neymiş, bize de anlatırsın.

Kizlar bende merkeze gidiyorum,, hcg ignesi olucakmisim.. hic yapildimi size?
yapilmadi ama bi doktorum soylemisti tutunmaya yardimci oluyormus vücuda beta hcg verince bi nevi vücudu kandirmis oluyormus hamileliyim diye vücut da ona göre hareket ediyormus. sanirim bana da yapilacak transfer sonrasi çünkü benim doktor da iki tane igne aldirdi suan biri duruyor sonra kullancaz dedi

Hcg iğnesi ne olaki acaba?? Çatlatma iğnesi olabilir mi? Bazılarında onu duymuştum transfer sonrası çatlatma iğnesi yapanları. Benim ayın 18'inde kan sulandırıcı iğnelerim başlayacak. Başka bir iğne demediler bana.
Öğren bakalım neymiş, bize de anlatırsın.

Bende simdi ögrenicem canim.. bekliyorum suanda doktorumu.. ama ShinSeGi ShinSeGi yazmis .. sanirim o sebepten dolayi vuruyolar igneyi. Bakalim detayi ögreneyim... yazarim..

yapilmadi ama bi doktorum soylemisti tutunmaya yardimci oluyormus vücuda beta hcg verince bi nevi vücudu kandirmis oluyormus hamileliyim diye vücut da ona göre hareket ediyormus. sanirim bana da yapilacak transfer sonrasi çünkü benim doktor da iki tane igne aldirdi suan biri duruyor sonra kullancaz dedi

Öyle miii.. ilkinde hic vurulmadim canim.. her doktorun isleml farkli oluyo sanirim... bakalim hayirlisi.. haber var mi embriolarindan? Insallah hepsi güzelce döllenmistir...

Ah ah geçmiyor diyoruz ama ben 6 sen 5 günü geride biraktin bak bugün benim 6 senin 7 kaldı Allahım inşallah pozitifi de gösterir bize

Sorma canim ya.. bi sekilde geciyo zaman.. ve yaklasiyoooo test günü :KK17:

Kiz hamismisin yoksa? :halay:

X