HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba benim de ilk denemem dün opu işlemi yapıldı sadece 2 yumurta toplandı. Yarın arayacaklar eğer uygunsa perşembe transfer yapılacak. 2 yumurta çok az ama moralimi bozmamaya çalışıyorum. Umarım herşey güzel olur..
Merhaba sende hoşgeldin topige moralini hic bozma bölünmesi için dua et güzel olursa inan bir yumurta yetiyor sonuçta hepimiz tek yumurtadan olduk bendede ayni sorun var kaliteli olsunlar yeter sizdeki problem nedir

Merhaba benim de ilk denemem dün opu işlemi yapıldı sadece 2 yumurta toplandı. Yarın arayacaklar eğer uygunsa perşembe transfer yapılacak. 2 yumurta çok az ama moralimi bozmamaya çalışıyorum. Umarım herşey güzel olur..
Ultrason da kac tane var demişlerdi canım.

Canim aramiza hosgeldin..
Bence hic moralini bozma..
önemli olan sayi degil, kalite..
nice 10 döllenmis yumurtasi olan hamile kalamiyor..
bu nasip isidir..
bakarsin 2 yumurtaciktan ikiz oluverir..
Allah "ol" dedikten sonra .

Bence alabilirsin ayakta ve ılık suyla 3 gün geçmiş.Ben de ilk günden sıkıldım yatmaktan.Eşim annem kırıklı hasta gibi davranıyor.:)
Yarın sabah işe gideceğim, duş alıp çıkacağım inşallah.
PembeHelvam PembeHelvam Halen evde yatıyorum ve bu üç günde kesin 2 kilo almışımdır.:kk77:Eşim sürekli birşeyler yedirdi.:KK70:

Yarın sabah işe gideceğim, duş alıp çıkacağım inşallah.
PembeHelvam PembeHelvam Halen evde yatıyorum ve bu üç günde kesin 2 kilo almışımdır.:kk77:Eşim sürekli birşeyler yedirdi.:KK70:

Zaten igneler iyice sisirdi.. yemeklerde üstüne ohh..
Gelsin bebislerde insallah napalim artkk burada dögum dan sonrada insallah diyet grubu oluruz :KK70:

Kızlar yarın sabah transfer olacak 8.15te çok heyecanlıyım sizce tek embriyomu çiftmi çoğul gebeliklerin riskli olduğu söyleniyor bel fıtığı da var bende ama biri tutmazsa biri tutar şansım daha yüksek olur da diyorum bir yandan. Sizler ne düşünüyorsunuz
Canim bel fıtıgı hamilelikte hicbir skntı vermiyor diye biliyorum

canim insallah bu sefer bebegini kucagina almak nasip olur. doktor secimin cok iyi o doktoru cok methediyorlar. benim eşimin de degerleri hep cok iyi çıkıyordu ama gecen hafta tekrar tahlil yapildi morfoloji bu sefer bizde de %1 çıktı sayi cok nasilsa diye doktor önemsemedi ama tedbir amacli sperm seciminde picsi yöntemi kullanilacak. sende doktorundan varsa picsi ya da imsi iste. doktor doğru dozu ayarlayabilirse yum sayisi güzel oluyor benim önceki denemelerde daha düşük doz kullanmıştık ilkinde 11 ikinci de 9 toplanmıştı. daha önce 2 kere denedik cnm ikisi de kimyasal gebelik oldu malesef bende merkez degistirdim simdiki doktor cok farkli yöntemler uyguladi faydasi olur insallah
Cnm o yöntemler nasıl bizim doktor spermleri 6000 kat büyütüp en uygun spermi buluyoruz dedi o yüzden morfoloji çok önemli değil dedi aynı şeyden mi bahsediyoruz. İnş olucak bu sefer cnm, senin doz ne kadar bizim 150 gonal f uygulayacak

X