HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

arkadaşlar çikolata kisti olup tüp bebek denemiş ya da deneyecek arkadaşlar var mı aramızda. bende 26 yaşındayım çikolata kisti hastasıyım eylülde tüp bebeğe başlıyorum Allahın izniyle.

Evet kapalıym canım. Ama eşim yoktu yalnız geldim kontrol. İçin. . Sen de beyaz tisortlumuydun? Düz saçlı. ... bilmem hoca biraz canım sıkıldı. Eşimë söylemedim. Hoca kötü bi se demedim dedi ama ne bileyim işte. İnşallah biz de getiririz canım bebişlerjii

Yok canisi.. ben yemek yapiyorum inanki.. camasir bile attim.. inan eve 1 gün el sürmiyim
Savas alanina dönüyo.. neden bilmem bazen bizimle baska birileride yasiyor sanirim bu evde diyorum
Sagliklica beslen.. ayakta durmaktannbisiicik olmaz korkma.. icerde rahimde yer cekimi yokmus bisey olmazmis dedi doktorum

bende bu evde öyleyim ama eşim sağolsun dün toparladı bugünde o yapacakmış fırsat bu fırsat bende dinleniyorum. En azından o zaman ben kalkıp çorba yapayım bari

jeliboni canikom sende pek durumlar nasilmis? Neler dedi doktor?
benim yumoşlar büyüyor canım iğnelere devam.. cumartesi günü muhtemelen opu olacak dedi doktorum, heyecanla bekliyorum,, doktordan çıktım işe geldim ama hiç iş yapasım yok netten fi izliyorum :) :)
yok canım nefti yeşil bir gömleğim vardı, senin başörtün pembeli yavruağzı renkli alacalı bişey miydi yoksa düz lacivert mi? bi dahaki randevuna kırmızı karanfil tak gel

merhaba kizlar, 11. gun ultrasonundan geliyorum, igneye adetin 6. gunu basladim. sonuclarim hic ic acici degil.
6 folikul gorunuyor. 4 ve 9 mm arasindalar. doktor ilac dozunu artiricaz dedi baska da bir sey demedi. ilk denememde 11. gun ultrasonda 10 folikul vardi 7 ila 12 mm arasi ve hic yumurta toplanamamisti. su an ilkinden beter ben bebek umudumu noktaliyorum. zaten hayatta hicbirseyim olmadi, bebek hayali kurmak sacma oldu. boyumun olcusnu aldim...hadi hoscakalin.

Ehehe yok canım sarı sal vardı bende ... sen esine gelmiştim galiba.. Düz uzun sacli. Biraz uzunca boyun. Demi. Kapı da bekledin. Ayakta. . Siyah bol pantalonlu

canım neden adetin 6. günü başladın tedaviye? normalde 2. ya da 3. günü başlanıyor iğne kullanmaya.. doktorun kim bence sen doktorunu değiştir.. ankarada ya da istanbuldaysan çok iyi doktorlar önerebilirim sana, böyle umutsuzluğa kapılma

Ehehe yok canım sarı sal vardı bende ... sen esine gelmiştim galiba.. Düz uzun sacli. Biraz uzunca boyun. Demi. Kapı da bekledin. Ayakta. . Siyah bol pantalonlu
ayy evet evet o benim tam olarak beni tarif ettin şuan valla bravo nasıl aklında tuttun

kan verip geldikten sonra özlem hemşire dur şurda bekle dedi öyle girdim içeri.. yarın sabah yine randevum var.. sende gelceksen buluşalım artık

6. Günü geç değilmi acaba ? Bide ilaçların nelerdi?

Adetin 6. günü geç degilmi? Bide ilaçların nelerdi

Aaaaaa e ben senin dibinde duruyorum yaaaa eheheheheheeheh..... inanmiyorummmmm....... ben çarşamba yumurta toplama işlemi için gideceğim canım yarın gitmiyorum ne yazık ki ama hayırlı haberlerini bekliyorum inşallah. .....

Herkese dikkatli dikkatlı baktım napayimmmmm

ayy burun farkıyla kaçırmışız birbirimizi desene.. yanyana olup da haberimiz yokmuş.. neyse çok ortak noktamız var elbet yine karşılaşırız :) ben de senin hayırlı haberlerini bekliyorum.. senden 2 gün sonra da ben yatacağım aynı opu masasına, bebişlerimizi kutlamak nasip olur inşallahh

Valla aynen öyle. İnşallah güzel haberler ile karşılaşırız ve konuşuruz jeliboni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…