HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

PembeHelvam cnm bugün 2.gün embriyolordan haber geldi.3ü gayet iyiymiş 4 hücreli olmuş da biri biraz geriden geliyormuş.Yarın 10.30 da transfer için gel dedi.Kaç tane konacak belli değil şu an için bana idrara sıkışık gel dediler de kafama bi şey takıldı ben idrara sıkışık gidersem transferden hemen sonra tuvalet ihtiyacı için ayağa kalkmam gerekecek onu nasıl halledicem ki?Ben de 4 gün izin ayarladım cumartesi pazar dahil 6 gün dinlenicem.Sen de dinlenmeye devam,bebişler sımsıkı tutunuyordur inşallah

Yıllık izin mi canım rapor mu

Bende bende 5 haziranda iğnelerime basladım kontrollere gidiyorum inşallah hepimiz sağsalim bebişlerimizi kucagımıza alırız önerilerinizi bekliyorum
İnşallah cnm ben iğne döneminde aşırı sinirli alıngan ve kötümser olmuştum,çevrendekilerle çok kavga etmemeye çalış diye önerebilirim :)

İnşallah cnm ben iğne döneminde aşırı sinirli alıngan ve kötümser olmuştum,çevrendekilerle çok kavga etmemeye çalış diye önerebilirim :)
Bende öyleyim ama hep bebişimi düşünüp rahatlıyorum hayallerle yasıyorum bide embriyoları donduracak benim doktorum bu yöntemi yaptıran var mı?

İğnelerinizi nasıl kullandığınızı yazar mısınız?

Oyyy masaAllah canim, cok sevindim adina.. ne kadar güzel bi haber bu.. bak basta tek 4 yumos icin üzülmüstün.. simdi uslu uslu devam bölünüyorlar.. annelerini üzmüyolar..
Kimisi sürgü istiyo .. ama ben istemedim canim .. kalktim inan gittim wc ye.. cünkü cok zor sIkisIk kalmak.. doktor enidise etme dedi.. icerde yer cekimi diye bisey yok düsmez embriolarin dedi o yüzden sakin olabilirsin.. az yattiktan sonra wv ihtiyacini görebilirsin,.

Bende bende 5 haziranda iğnelerime basladım kontrollere gidiyorum inşallah hepimiz sağsalim bebişlerimizi kucagımıza alırız önerilerinizi bekliyorum

Hayirli olsun canim ..
bol su ve protein agirlikli beslenmeye dikkaz et.. bide bol bol dua...

Benim ilk tedavimde 3. Gün embriyosuydu 9. gün idrar testinde silik pozitifi görmüştüm canım

Ayyhhh.. heyecan yaptim.. nevesta81 arkadasim 7.günde yapalim dio idrar testi... gaz verirse bende yapicam..

Cevap vermedi jeliboni... gormedik birbirimizi bakindim etrafıma. Ama göremedim. Sürekli telefona bakan bi iki kişi vardı onlardan biriydi galiba

sana yazdıktan sonra hemen beni karşı binaya kan verdirmeye gönderdiler, gelir gelmez de girdim doktorun yanına sonra da unuttum gitti ama sen başkentteyim diyince etrafıma bakındım ben de, üzerinde ne vardı? 27-28 yaşlarında 3-4 kişi vardı hangisiydin acaba? ay çok heyecanlı oluyo böyle de bi de kapalı mısın canım? elinde telefon biri vardı kapalı, yanında eşi de vardı..

sıkma canını göğşen hoca çok ince eleyip sık dokur, bi sıkıntı varsa erkenden görmesi en iyisi çünkü hemen önlemini alır içini ferah tut

ben telaştan bebek göremedim hulusi hocanın tarafında 2-3 yaşlarında bi kız çocuğu oynuyordu onu gördüm sadece, biz de inşallah bebişlerimizi getiririz göğşene el öptürmeye
hadi hayırlısıyla bu akşam son iğnelerini yapıyorsun canım çok az kaldı benim opu da cumartesi olacak muhtemelen

ilk denememde sıkışık gittim transfer edildi ve bir saat yattım tuvalete gitmedim, sonra gittim bol bol yaptım ve tutmuştu bebiş

Evde neler yapiyorsun canim?temizlik yapiyormusun? Ben süpürgeye cesaret edemiyommsuanda..
Supurge yapmadim yapmayi da dusunmuyorum toz aldim biraz ortalik toparladim genelde oturuyorum tv izliyorum kitap okuyorum ama cok sikildim yapacak bi sey yok sabredecegiz ama camasir yikamam gerek egilip makinaya yerlestirmek yani o egilme pozisyonu zararli olur mu bilemedim cok mu pimpirikleniyorum acaba bilemiyorum

Ben raporluyum ama almasaydimda olurmus cok sıkıliyorum evde biseyler yapasim geliyor ama yaparsam tehlikeli olur gibi geliyor ay karisik iste bu hafta raporluyum haftaya pazartesi isbasi yapacagim
Ben canım sıkıldıkça birşeyler yiyip duruyorum. işe gitsem daha sağlıklı olacaktı sanki tv izleyip oturuyorum. iş falan yaptığım yok yani

Ben attim camasir canim.. ama esim sagolsun seleyi kaldirdi beraber serdik.. bende fazla pimpirikli olmak istemiyorum.. yatmak piskolojime mi iyi geliyo yoksa gercekten yorgunlugumumju atiyorum bilemedim
Artik ev temizligi oldugu kadar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…