HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bu yazıyı okuyunca 7 gün yatsam diye düşündüm bugün bizim birinci günümüz mü, ikinci günümüz mü? onu bile bilmiyorum
Hahahahah cok güldümmm.. Allah iyiligini versin..
Bende bilmiyorum
Ama 1. gün kabul ediyorum.. cünkü 21 haziran test günüm.. 10. gün oluyo dedi doktorum.. dogrumu anladim? Cok kafa karistirici bu günler yahuuu..

İki tane yaptırmak için ben söyleyeceğim doktora... hele bi toplantının bakalım döllenme olacak mi
Bende olumsuzu düşünmek istemesem de eğer ilk denemem negatif olursa ikinci denememde iki transfer isteyeceğim. Bu ilkti ve ikisi tutarsa baş edemem diye çok korktum. Hayırlısı olsun inşallah.

Bende olumsuzu düşünmek istemesem de eğer ilk denemem negatif olursa ikinci denememde iki transfer isteyeceğim. Bu ilkti ve ikisi tutarsa baş edemem diye çok korktum. Hayırlısı olsun inşallah.
Insallah tutarda gerek kalmaz canim.. pozitifi görürüz insallah hepimiz.. ve saglikli bi gebeligimiz olur.. saglikli bebitolarimiz..

Hahahahah cok güldümmm.. Allah iyiligini versin..
Bende bilmiyorum
Ama 1. gün kabul ediyorum.. cünkü 21 haziran test günüm.. 10. gün oluyo dedi doktorum.. dogrumu anladim? Cok kafa karistirici bu günler yahuuu..
Benimde test günüm aynı 21 inde . Ben o güne kadar en az 5 kere idrar testi yaparım

Kızlar transferde sonra bayram izin bi yerlere gidecek olan varmı. Yolculuk yapacak misiniz yani... ya da yapar misiniz. 3 saatlik yol meselaaaa... ben transfer olsam da bayram sonu belli olacak sonuç cunku

Kızlar transferde sonra bayram izin bi yerlere gidecek olan varmı. Yolculuk yapacak misiniz yani... ya da yapar misiniz. 3 saatlik yol meselaaaa... ben transfer olsam da bayram sonu belli olacak sonuç cunku

Söyle söyliim canim.. benim ilk tedavim türkiyede. Oldu.. transferin 5. günü ucaga bindim.. türkiyeden almanyaya uctum 3 sat arti yol arabayla.. toplamda 10 saatlik bir yolcugum oldu.. doktorum hic bir sorun olmaz dedi.. problem olmadi cok sükür..
yinede doktoruna danis istersen,,

Ben yazlığa gideceğim bizim yolda 4 saat, 1 temmuzda da tatil planım var ama ona test sonucuna göre karar vereceğim.

Şoyke soyleyeyim gitmek istemiyorum hiç bi yere. Onun için bu bahane ile diyorum ki gitmemyeyimmmm

Tatliş sen ilkini Türkiye de mi yaptirdin kiz hic soylemedin yoksa ben mi kacirdim o kismi nerede yaptirmistin?bende ne merakliyim ama:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…