HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bendeki bitkisel kürün tarifini ne çok isteyen olmuş bir sürü özel mesaj gelmiş, buradan ekledim herkese tek tek yazmayayım diye.

Buradaki malzemeleri gidip bi aktara hazırlatmanız gerekiyor. Baharat karışımına 1 kg doğal bal ekleyerek karıştırıp bi kavanoza dökün. Küre asla metal değmeyecek, ben tahta kaşıkla yedim hep. Her sabah ve her akşam aç karnına bir tatlı kaşığı yiyeceksiniz eşiniz de yiyecek. baharatlar yaklaşık 75 tl tutmuştu, gramajları çok önemli, her birini hassas tartıda düzenleterek alın.

Umarım herkese şifa olur sağlıklı bebiş olur. Kürün adı ballı bebek tarifi :) :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İlk kullanmaya başladığınızda bağırsaklarınızı bozup bir kaç gün ishal olabilirsiniz, çünkü içinizi temizliyor.. bir kaşığın bile faydası var demişlerdi.
Gorunmuyor canim

Sen benim son e2 yi gördün mü
13275
Ultrasonda 27 saydım ben, e2 ye bakarsak 60 olmalıydı yumurta sayısı :KK45:
Benim de en az 15 toplanır inşallah ya, hayırlısıyla güzel sonuçlar alalım, çok korkuyorum sonuçtan
Senin çok yüksekmiş cnm. Bol bol yumoşların olsun onlarda sağlıklı şekilde döllensin inşallah

Benim 2000 di 12 tane toplandı.sanırım sizin diğer yumurtalardan önde gidenler opu öncesi çatlamış olabilir.peki en son e2 ölçüldüğünde progesteronunuz kaçtı.
Cnm progesteron ölçmediler. Ama yumurta çatlamasın diye iğne kullanmıştım

canim muhtemelen en büyük yumurtalar önceden catladigi icin toplanamamis olabilir ya da yumlar cok cok kaliteli ondan e2 cok yüksek :) eger hepsi olgunsa 15 çok iyi bi rakam :KK66:
Bilmiyorum cnm yumurta çatlamasın diye iğnede kullanmıştım inş önceden çatlamamıştır yarın belli olacak hayırlısıyla

Benim bugün yine ateşim var kızlar uyuyordum bi uyandım 39 derece hemen duşa girdim hastaneye gittik enfeksiyon hastalıklarına yönlendirdiler tahlil verdim sonuç bekliyorum off inşallah birşey yoktur :KK43:
Gecmis olsun, atesin dusmus guzel. Suya biraz limon sikip icebilirsin. Hem atesi alir hem de enfeksiyona iyi gelir.

Aminn cnm rabbim herkese versin çocukla riziklandirsin inşallah çok acılar sıkıntılar çekiyoruz kimsenin kkucağını bos bırakmasın 4+3 olduk tekilmi cogulmu bilmiyoruz henüz kese göremedik bugün 12. Gün betahcg değeri 658.2 çıktı yarın doktor kontrolü var bakalım ne olucak mrk ediyorum
Benimde 12. Gün 607 idi ve şimdi ikizlere hamileyim umarım seninde öyle olur

İnşallah dmrz gönlümden geçen ikiz içime doganda ikiz ama üçüz olmasından da korkmuyo değilim şimdi doğruya dogru

Ya kızlar bu hamilelik takvimini nasıl yapiyonuz ben yaptım olmadı hata veriyor
Ust sagda nickine tikliyorsun, kisisel bilgilerine giriyorsun. Ortalarda hamilelik takvimi icin bir kutucuk var, oraya bebegin dogum tarihini yazip kaydediyorsun. Sayfayi kontrol et, eksik bilgi olunca hata verebiliyor.

Bu arada benim dr um 9. Haftaya kadar vajinal muayene yapıyormuş onun öncesinde karından gözükmüyor herhalde :110:

Kızlar bendeki bitkisel kürün tarifini ne çok isteyen olmuş bir sürü özel mesaj gelmiş, buradan ekledim herkese tek tek yazmayayım diye.

Buradaki malzemeleri gidip bi aktara hazırlatmanız gerekiyor. Baharat karışımına 1 kg doğal bal ekleyerek karıştırıp bi kavanoza dökün. Küre asla metal değmeyecek, ben tahta kaşıkla yedim hep. Her sabah ve her akşam aç karnına bir tatlı kaşığı yiyeceksiniz eşiniz de yiyecek. baharatlar yaklaşık 75 tl tutmuştu, gramajları çok önemli, her birini hassas tartıda düzenleterek alın.

Umarım herkese şifa olur sağlıklı bebiş olur. Kürün adı ballı bebek tarifi :) :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

İlk kullanmaya başladığınızda bağırsaklarınızı bozup bir kaç gün ishal olabilirsiniz, çünkü içinizi temizliyor.. bir kaşığın bile faydası var demişlerdi.
canım yazılar net okunmuyor daha net resim çekme şansın varmı birde se pcos olduğun için mi kullandın sebepsiz infertilitesi olanlarda kullanabiliyormu

X