HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ovitrelle yumurtanın kendiliğinden çatlâmasını önlemek için.doktorun tedbiri önden almış bence.çünkü ovitrelle vurursan e2 nin dahada yükseleceği için ohss kaçınılnimaz olacak.o yüzden öyle yapıyordur.

cnm merhaba bende akşam 11:45 de lucrin vuruldum salı günü 10:30 da opu var.
sanırım ohss rsikı olana bu ilacı tavsiye ediyorlar

tamam o zaman içim rahatladı :KK200:
çok heyecanlıyım, inşallah hayırlısıyla atlatırız

Günaydın kızlar 11de kese görmek için randevum var çıktık yola dehşet heyecanlıyım ama aynı zamanda sanki içimde hiç birşey yokmuş gibi ilk defa bugün böyle hissediyorum çok korkuyorum dua edin bizim için :dua: Hayırlısıyla kesemizi görelim
hadi güzel haberlerle gel :) miniminnoş bi kesecik dünyanın en mutlu insanı yapabiliyor bi anda :))
Çok gariptir daha minicik birşey ama bende tam olarak yerini biliyorum.o nokta biraz sert ve üzerine yattığımda ya da gerneme hareketi yaptığımda ağrıyor.bende mi terslik var diyordum sizi duyunca rahatladım.
terslik yok bence normaldir.. kendine yer açmaya büyümeye çalışıyor yavrucaklar :)

tamam o zaman içim rahatladı :KK200:
çok heyecanlıyım, inşallah hayırlısıyla atlatırız
içinde bir sürü enjektör çıktı :) ama bana 40 dozluk kullanacaksın dedi hemşire bu arada benım sağ kasığım çok ağrıyor sağ taraftakı yumurtalar coşmuş nefes alırken bile ağrı hissediyorum

günaydın arkadaşlar
çarşamba 12:30 da opu olacağım, bu gece 1 de lucrin vuracağım
doktor ohss riski var diye ovitrelle değil lucrin vurduracak bana, netten azcık okudum ama bu da yumurta çatlatma önleyici vs diye geçiyo ya
çok takıntılı biri olarak kafaya takmak üzereyim :KK53:
benim gibi ohss riskli olan kızlar siz ovitrelle mi vuruldunuz, lucrin vurulan var mı?
Bende de ovitrelle kullanilmadi canım.Başka bir igneydi ama adini hatirlamiyorum.

içinde bir sürü enjektör çıktı :) ama bana 40 dozluk kullanacaksın dedi hemşire bu arada benım sağ kasığım çok ağrıyor sağ taraftakı yumurtalar coşmuş nefes alırken bile ağrı hissediyorum
ben de solda aynı şeyi hissediyorum oturup kalkarken acayip sancı giriyo, hamile gibi yavaşça oturuyorum :KK53:
korkuyodum diğerleri büyümeyecek diye ama 18 olan baya vardı, erken gelişen de sanırım 21 yahut 22 olmuş
bana sanırım 20 doz verdi, hemşire ayarladı dozu iğneyi hazır hale getirdi, gece sadece vurucam ben

ben de solda aynı şeyi hissediyorum oturup kalkarken acayip sancı giriyo, hamile gibi yavaşça oturuyorum :KK53:
korkuyodum diğerleri büyümeyecek diye ama 18 olan baya vardı, erken gelişen de sanırım 21 yahut 22 olmuş
bana sanırım 20 doz verdi, hemşire ayarladı dozu iğneyi hazır hale getirdi, gece sadece vurucam ben
benımde en büyüğü 22mm diğerleri 18.19.20.16.15.14 ...... böyle gidiyor cnm 13-14 mm çok var hemseriye sordum küçük yumurtalarda olgunlaşıp dölleneıyor mu diye evet dedı bazen küçük yumurtalarda sağlıklı şekılde döllenıyor dedi .Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsın ben çok heyacanlıyım

benımde en büyüğü 22mm diğerleri 18.19.20.16.15.14 ...... böyle gidiyor cnm 13-14 mm çok var hemseriye sordum küçük yumurtalarda olgunlaşıp dölleneıyor mu diye evet dedı bazen küçük yumurtalarda sağlıklı şekılde döllenıyor dedi .Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsın ben çok heyacanlıyım
ben de çok heyecanlıyım, üstelik bu daha başlangıç
asıl olay transferde, ama sağlıklı kaliteli embriyolarımız olsun inşallah ya

Canım bana da ovitrelle değil orangutan diye iğne verdiler. İki tane yaptım.

X