HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bencede yaptırma canım.keseyi gördükten bir gün sonra yaptırdım.üç günde iki kart arttış olmuş.çok üzüldüm.sonra nette bi yazı gördüm değer 1200 geçince 72 veya 96 saat iki katı artış normal bir artıştır diye öylelikle rahatladım.5+2 de keseyi gördüm.bhcg de 4087
Bak boş yere üzmüşsün kendini ve bebeğini.. sakin olmak lazım önce doktora danışmak lazım, yoksa evham yapacak şey çok :)

Dondurma yaptıranlar opu sonrası adeti ne zaman oldunuz? transfer öncesi rahim hazırlama döneminde çok gittiniz mi doktora?
Opudan sonra normal adet süremde adet oldum.Dondurulmuş transfer olan bir kaç arkadaş vardı ama nicklerini hatırlayamadım.Adetin ikinci günü kontrole gittim bir hafta sonra yine gittim rahim kalınlığına bakıldı ,en son gittiğimde ise iğne ve ilaçlara başlayıp transfer gününü belirledik yani toplamda 3 randevu oldu.

Opudan sonra normal adet süremde adet oldum.Dondurulmuş transfer olan bir kaç arkadaş vardı ama nicklerini hatırlayamadım.Adetin ikinci günü kontrole gittim bir hafta sonra yine gittim rahim kalınlığına bakıldı ,en son gittiğimde ise iğne ve ilaçlara başlayıp transfer gününü belirledik yani toplamda 3 randevu oldu.
Ben ilk transferimde donmuş olmuştum.adetin 21. Günü baskılayıcı iğne oldum.sonraki adetin ikinci günü muayneye gittim.14. Günü çatlatma iğnesi oldum 17 de de transfer olmuştum.

20 lik dişim iltihap yaptı şişti zor yemek yiyorum :KK43: bademciklerim şişti yutkunamıyorum ve sanki ateşim var üşüyorum of ne yapıcam kızlar ben ya :KK43:

Canim parol icebilirsin.. hemsireye danis istersen merkezin.. cok agrida iyi degil yani.. ben tedaviye baslamadan bütün 20lik dislerimi cektirdim., cünkü hamilelikte illa dislere bisii oluyo.. bürün vitamini dis köklerinden cekermks bebek derler ama ne kadar dogru bilmem..

IMG_0223.JPG
Kızlar bundan ne anladınız

Canim parol icebilirsin.. hemsireye danis istersen merkezin.. cok agrida iyi degil yani.. ben tedaviye baslamadan bütün 20lik dislerimi cektirdim., cünkü hamilelikte illa dislere bisii oluyo.. bürün vitamini dis köklerinden cekermks bebek derler ama ne kadar dogru bilmem..
Sorma benimde 1tane kalmıştı.. ateşim 38 olunca doktorumu aradım parol iç dedi içtim şimdilik iyiyim ara ara çıkıyo ateşim ama ıslak bez falan idare ediyoruz

X