HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Tabiiki ayni düsünüyorum :-) 1 olsun bizimle olsun.. ama seninki belki süpriz yapabilir 2. kese haftaya görülebilir... :-) bilmem icimden öyle bisey gectide.. Allah bilir :-) hayirlisi...
hadi hayırlısı kuzum.. bana konan embriyoların bi tanesi 2. kaliteydi 7 hücreliydi, o tutmamıştır gibime geliyor ama hiç belli olmaz tabi hayırlısı :)
Jeliboni hayırlı olsun allah kucagınıza almayı nasip etsin inşallah, aynı gün transferlerimiz olmuş ben henüz doktora gitmedim, size doktor kaç haftalık oldugunuzu soyledi acaba

amin canım inşallah.. kaç haftalık olduğunu söylemedi çünkü zaten daha transferimin 17.günü bugün.. SAT'a göre 4+4 görünüyor ama kese boyutunu ölçmedi, zaten bhcg henüz 1400'lerde olduğu için kesenin görünmesi bile şans oldu.. sizin doktorunuz gidince kalp atışını da dinleticek demekki :)
ben de kalp atışı için 20sinde gidicem.. hayırlısıyla duyalım pıtpıtları inşallah :)

Oyy masallah hadi bakim darisi kalp atislarina canim:nazar:benimde kontrolum var 20 temmuzda:olamaz:QUOTE="jeliboni, post: 52004223, member: 807673"]Geçenlerde bi kolunu kırmıştı acaba onun için mi? Gözlüğüne dikkat etmedim valla, her haliyle dinamik cıvıl cıvıl.. yine pek espritüeldi, kesenize bereket dedi girdik içeri :KK48: çok şükür gördük keseyi canım.. darısı isteyen herkese inşallah.. Allahım korusun sağlıklıca gelişsin yavrularımız.. 20 temmuzda kalp atışı için gitcez bakalım /QUOTE]

hadi hayırlısı kuzum.. bana konan embriyoların bi tanesi 2. kaliteydi 7 hücreliydi, o tutmamıştır gibime geliyor ama hiç belli olmaz tabi hayırlısı :)

amin canım inşallah.. kaç haftalık olduğunu söylemedi çünkü zaten daha transferimin 17.günü bugün.. SAT'a göre 4+4 görünüyor ama kese boyutunu ölçmedi, zaten bhcg henüz 1400'lerde olduğu için kesenin görünmesi bile şans oldu.. sizin doktorunuz gidince kalp atışını da dinleticek demekki :)
ben de kalp atışı için 20sinde gidicem.. hayırlısıyla duyalım pıtpıtları inşallah :)
Gözün aydın canım.kalp atışlarınıda duymak nasip olsun inşallah.en son ne zaman bhcg tahlili yaptırdın.birdahada yaptıracakmısın

Gözün aydın canım.kalp atışlarınıda duymak nasip olsun inşallah.en son ne zaman bhcg tahlili yaptırdın.birdahada yaptıracakmısın
en son 13. günümde yaptırmıştım sonra da yaptırmadım direkt keseyi görmeye gittim.. hoca gerek yok artık kan vermene dedi, bundan sonra takip kese ile yapılacak canım.. zaten bir müddet sonra kan değeri yanıltıcı oluyor çünkü vücut hamileliğe alıştıkça beyin hcg salgılamayı azaltıyor nasıl olsa alıştı artık diye :-)

Dondurma yaptıranlar opu sonrası adeti ne zaman oldunuz? transfer öncesi rahim hazırlama döneminde çok gittiniz mi doktora?

Aman adanalımmm canım adanalımmm :)
Ben adet olunca gidicem kuzum,daha olmadım,o zaman başlıcaz inşallah. Evet doktorum kendisi aradı ve böyle böyle embriyolar var,benim fikrim havuz,artık vücudunu tanıyorum iğnelere tedaviye ne cevap vereceğini biliyorum, elimizde seçebileceğimiz çok daha fazla ve kaliteli embriyolar yapabiliriz dedi. Ben de samimiyetine inandığım için kabul ettim biliyosunuz işte.
Ari sutu yada karisim kullan embriyolarin daha kaliteli olsun yemene dikkat et ceviz badem incir ye gun icinde bol bol suya devam 5 litreeee şaka şaka 3

ilsas ilsas iki kere tüp bebek yaptırdım ve ikisinde de embriyolarım 5. güne ulaşmadı, 3. gün embiyosu transfer edildi ve ikisinde de hamile kaldım ... canını boş yere mi sıkıyorsun ne? hem de dondurulacak bir sürü embriyon varken.. şükretmelisin gerçekten... her defasında tedaviye başlıyoruz biz sıfırdan

20 lik dişim iltihap yaptı şişti zor yemek yiyorum :KK43: bademciklerim şişti yutkunamıyorum ve sanki ateşim var üşüyorum of ne yapıcam kızlar ben ya :KK43:

en son 13. günümde yaptırmıştım sonra da yaptırmadım direkt keseyi görmeye gittim.. hoca gerek yok artık kan vermene dedi, bundan sonra takip kese ile yapılacak canım.. zaten bir müddet sonra kan değeri yanıltıcı oluyor çünkü vücut hamileliğe alıştıkça beyin hcg salgılamayı azaltıyor nasıl olsa alıştı artık diye :-)
Bencede yaptırma canım.keseyi gördükten bir gün sonra yaptırdım.üç günde iki kart arttış olmuş.çok üzüldüm.sonra nette bi yazı gördüm değer 1200 geçince 72 veya 96 saat iki katı artış normal bir artıştır diye öylelikle rahatladım.5+2 de keseyi gördüm.bhcg de 4087

X