HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Evet canim ben devam.. ama bant sekilinde benimki.. göbegimde.. 3günde bir degistiriorum.. doktorum 12. haftayi saglikla görürsek insallah hem onu hemde tüm sulandiricilari kesicek ki suanda zaten kanamadan dolayi icmem yasak.. suanda tek bant ve progestan fitili.. igne vermedi bana.. kanama alani olmadigi icin herhalde cok sükür.. umarim sendekide rahimden geliordur ve keselerle alakali degildir.. belki suan rahim genel temizlik yapio insallah öyledir.. bebisleri daha iyi besleyebilmek icin..
kalp atisi icin doktorum haftaya carsamba gününe randevu verdi.. bakalim hayirlisi..
sen boooolca dinlen.. yemek ve wc disinda kalkma..

Yatıyorum mümkün oldukça canım.İnşallah dediğin gibidir rahim temizlik yapıodur.Ben de proluton depo ve estrofem kullanıyorum.Estrofemdeb fena halde kıllandım.Sanki onu içtikten sonra kanamam artıyo gibi.Sen de dikkat et kendine :KK200:

Selam PembeHelvam PembeHelvam Minesuu Minesuu hoşgeldiniz...maalesef ben kanama ile boğuşmaya devam.Normal adet gibi devam ediyo.Bi de progesteron duygusallığı her gün bi fasıl ağlama seansı :)Kalp atışları için bekliyorum. Size gün verdiler mi?İnşallah sağ salim kucağımıza alırız yavrularımızı...siz estrofem e devam mı bu arada.
Cnm kanamayi takma bazi insanlar kanamali geciriyor inaallah kesilir. Estrofemi kullaniyorm cnm doktorumla gorusup birakacgim bendd onu. Kalp atisi icin haftaya cardamba gidicm duyulur mu bilmem bakalim. Sen ne zaman gideceksin

İnşallah canım.. modun hep yüksek olsun hep pozitif ol ben faydasını gördüm şükür

Benim tedavin kısa sürdü canım kısa protokol yaptık, 150 gonal f'den yanlış hatırlamıyorsam 7 kere vurdum ve opuya girdim. 5 yumurta toplandı 3ü döllendi.. dondurulmuşum yok canım.. gonal f yaptığım sürece baskılayıcı iğne de yaptım.. transfer taze embriyo ile oldu beklemedik biz

Valla evi kelimenin tam anlamıyla b.k götürüyo kuzum :KK70: hiçbişeye elimi sürmüyorum yemek harici

Kadın :-)
O da zamanında çok zor evlat sahibi olmuş, halden anlar çok şükür
Aaaa iyi bari .. anlayışlı maşallah. .. aman evi boşver artık. ... salla gitsinnnn giyecek temiz varsa giy çık ise eheheh

Cnm kanamayi takma bazi insanlar kanamali geciriyor inaallah kesilir. Estrofemi kullaniyorm cnm doktorumla gorusup birakacgim bendd onu. Kalp atisi icin haftaya cardamba gidicm duyulur mu bilmem bakalim. Sen ne zaman gideceksin

Ben de rapor bitimi gidicem çarşamba veya perşembe.takmamaya çalışıyorum:dua: elimdeb geldiğince ..

PembeHelvam PembeHelvam bıraktın topiğini kötü birşey yoktur umarım, Minesuu Minesuu , gunes0101 gunes0101 nerdesiniz kızlar
Slm kizlar ben bugun doktora gittim bi yandan sevindim bi yandan uzuldum gittim ultrasonda 5 yumurta goruldu ve bende rahim disinda miyom vardi onda buyume olmus o canimi sıktı doktorum onumuzde uzun bir yol var dedi rezerve az olunca havuz yapacagiz once dogum kontrol hapiyla basladik 20 nde tekrar gidecem lucrin igne uracaklar ve o gun ignelere baslayip yumurtalar toplanacak iki kere opu olacak embriyolar dondurulacak ve ben ameliyat olacam 3 ay bekleyip o sekilde transfer olacam hakkimda hayirlisi bu sekilde olacagi hic aklima gelmemisti ben yine topigi takip etmeye devam edecem hamile haberlerinizi duydukca mutlu olacam

Aaaa iyi bari .. anlayışlı maşallah. .. aman evi boşver artık. ... salla gitsinnnn giyecek temiz varsa giy çık ise eheheh
Aynen öyle yapıyorum canım :KK70:

Slm kizlar ben bugun doktora gittim bi yandan sevindim bi yandan uzuldum gittim ultrasonda 5 yumurta goruldu ve bende rahim disinda miyom vardi onda buyume olmus o canimi sıktı doktorum onumuzde uzun bir yol var dedi rezerve az olunca havuz yapacagiz once dogum kontrol hapiyla basladik 20 nde tekrar gidecem lucrin igne uracaklar ve o gun ignelere baslayip yumurtalar toplanacak iki kere opu olacak embriyolar dondurulacak ve ben ameliyat olacam 3 ay bekleyip o sekilde transfer olacam hakkimda hayirlisi bu sekilde olacagi hic aklima gelmemisti ben yine topigi takip etmeye devam edecem hamile haberlerinizi duydukca mutlu olacam
Hadi hayırlısı olsun canım sonuçta sen de bu yola kesin olarak başladın artık.. başlamak bitirmenin yarısı derler, çok güzel rahat ve başarılı bi tedavi süreci geçirip yavrunu kucağına al inşallah

Canım hiç can sıkma. Operasyon geçirenlerin tüp bebeği genelde tutuyor. Hiç üzülme hayırlı olan böyleymiş.

Amin cnim benim ben transfer olurken sizlerin bebislerinizin cinsiyetinide ogrenecem ne guzel bana umut oluyorsunuz rabbim yavrularinizi korusun:anneadayı::KK200::dua:
Aynen öyle yapıyorum canım :KK70:

Hadi hayırlısı olsun canım sonuçta sen de bu yola kesin olarak başladın artık.. başlamak bitirmenin yarısı derler, çok güzel rahat ve başarılı bi tedavi süreci geçirip yavrunu kucağına al inşallah

Canım hiç can sıkma. Operasyon geçirenlerin tüp bebeği genelde tutuyor. Hiç üzülme hayırlı olan böyleymiş.
Insanlah canim her sey guzel olur cok zorlu bir surec sık sık merkeze gidecem oradaki hemsiler tembihledi her geldiginde suslen puslen yanimiza misafirlige geliyor gibi gel strese girme sonu guzel olacak bu yolun dediler insallah hepimiz icin oyle olur allah hepimize yardim etsin senin embriyolar ne durumda canim transfer ne zaman

Insanlah canim her sey guzel olur cok zorlu bir surec sık sık merkeze gidecem oradaki hemsiler tembihledi her geldiginde suslen puslen yanimiza misafirlige geliyor gibi gel strese girme sonu guzel olacak bu yolun dediler insallah hepimiz icin oyle olur allah hepimize yardim etsin senin embriyolar ne durumda canim transfer ne zaman
İnşallah canım. Benim dondurma olacak. Adete göre transfer belli olacak. Bayrama denk gelecek gibi olursa eylül sonu olacak galiba. Bugün aramadılar ben de tel bekliyorum. Genelde 1 de ararlardı. Bugün 3. Gün.

İnşallah canım. Benim dondurma olacak. Adete göre transfer belli olacak. Bayrama denk gelecek gibi olursa eylül sonu olacak galiba. Bugün aramadılar ben de tel bekliyorum. Genelde 1 de ararlardı. Bugün 3. Gün.
Senin embriyorlar guzel guzel bolunuyorlardir hic merak etme kaliteli olurlar insallah sende bebisini kucagina alirsin canim

Evet canim ben devam.. ama bant sekilinde benimki.. göbegimde.. 3günde bir degistiriorum.. doktorum 12. haftayi saglikla görürsek insallah hem onu hemde tüm sulandiricilari kesicek ki suanda zaten kanamadan dolayi icmem yasak.. suanda tek bant ve progestan fitili.. igne vermedi bana.. kanama alani olmadigi icin herhalde cok sükür.. umarim sendekide rahimden geliordur ve keselerle alakali degildir.. belki suan rahim genel temizlik yapio insallah öyledir.. bebisleri daha iyi besleyebilmek icin..
kalp atisi icin doktorum haftaya carsamba gününe randevu verdi.. bakalim hayirlisi..
sen boooolca dinlen.. yemek ve wc disinda kalkma..
Ayni gun kalp sesini duyacagiz insallah :KK200::anne:

Aaa cok sevindim demek ikizler geliyoo:eğlence: hayirli olsuj cnm :nazar: yolk saci da gordun mu yokmaa.sadece keseciklerimi gordun:KK45: estrofemi ne yaptin devamm ediyor musun ya :KK14:
Gittigim doktor estorofem icin agiz buktu. Merkez ne dedi diye sordu kalp atisina kadar dedi. Ben cok uygun bulmuyorum ama madem oyle kalp atisina kadar devam dedi. Haftaya kesicem ultrasonuda karindan yapti iki kese var cnm baska bitsey belli deyil. Ikiside duzgun ayni boyutlarda 35 gunluk dedi. Cok heycanli ilkte boyle olmamistim 2 tane cok baska. Soktadayim

gunes0101 gunes0101 hayırlısı olsun canım, demek böylesi hayırlıymış ve de böylesi daha sağlam olacakmış
3 ay hemencecik geçer zaten, her şey güzel olacak Allahın izniyle

X