HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım benim de amh 10,80 çıkmıştı, içini ferah tut hiçbişicik olmadan pozitifi görceksin inşallah :)
ağzından bal damlıyo maşallah, çok umutlu başladım ben, hep bu modda gitmek istiyorum
ben dahil hepimiz olumlu sonuçlar alalım inşallah
sen de hayırlısıyla keseyi görürsün inşallah canım :KK200:

jeliboni jeliboni bu arada çok fazla mı toplandı sende yumurta? kaçı döllendi?
bi de fazla yumurta toplanınca opu sonrası sıkıntı yaşadın mı
bir deeee dondurmuşlar mıydı yoksa direkt transfer mi oldu
doktor bana hep amh yüksek diye ohss riski dolayısıyla muhtemelen dondurulacağından bahsediyor

Evet canım iyiyim ilaçlara devam ediyorum, estrofem kan sulandırıcı leucosit iğne falan filan.. cuma günü kese için ultrason randevum var, dua edin de sağlıklıca göreyim kesemizi :KK51:

Canım ben de 150 gonal f kullandım tedavim boyunca, senin amh değerin kaç ki ohss riskin var??

Değerin gayet güzel canım benim de beşinci günümde değerim 500lerdeydi :)

Canım iyiyim sen nasılsın? Bu ara halsizlik baş göstermeye başladı.. çok hafif ara ara midem bulanıyor. Az önce işten arkadaşlarla öğle yemeğindeydik, yemeğe başladığım an bi öğürme tuttu ama istifra etmedim şükür.. müdürüm gördü hemen eve gidip dnlen dedi çıktım geldim dinleniyorum.. azıcık iş yapsam üzerimden kamyon geçmiş gibi halsizleniyorum
Ne iyi mudurrrrrrrr... maşallah. O zaman hersey yolunda gidiyor canım sevindim. Aman dikkat et kendine . Yorma kendini. Ev de de iş yapma esin yapsın seve seve yapıyordur zaten şu aralara:emir_bebek:

Azar azar kanamam var.. ama bunada
Sükür.. maalesef öyle paso yatamiyorum.. biliyprsunuz kizim var.. ben rabbime sigindim.. kizimin yüzü suyu hürmetine yardimcim olsun rabbim.. doktorum istirhat dedi ama ne mümkün.. :KK57: olsun bunada sükür..

SIZLER NASILSINIZZZ?
H Hope01 Dmrz Dmrz freyja1979 freyja1979 Adige_ Adige_ jeliboni jeliboni @guneskaya0101 S sinkar Y yagmurcuk80 Yelne Yelne ve diger fistiklarrrrr...
cnm inş sıkı sıkı tutunur bebişlerin sana
bende 6. günümdeyim dün kontrolüm vardı doktor yumurtaların güzel gelişmiş dedi e2 558 çıktı cuma günü tekrar kontrolüm var bende durumlar şimdilik böyle :))

cnm inş sıkı sıkı tutunur bebişlerin sana
bende 6. günümdeyim dün kontrolüm vardı doktor yumurtaların güzel gelişmiş dedi e2 558 çıktı cuma günü tekrar kontrolüm var bende durumlar şimdilik böyle :))

Amin insallah canim..
Hadi bakalim orgalutrana baslamissindir.. kac yumos gördü suanda doktorun? Insallah hepsi dolu dolu cikar ve saglicakla döllenir...
Transfer icin embrio sayisini düsündün mü nasip olursa? 1mi? 2mi? :-)

Amin insallah canim..
Hadi bakalim orgalutrana baslamissindir.. kac yumos gördü suanda doktorun? Insallah hepsi dolu dolu cikar ve saglicakla döllenir...
Transfer icin embrio sayisini düsündün mü nasip olursa? 1mi? 2mi? :-)
cnm yumurta baskılayıcı iğne verdi dün akşam 8 de vuruldum 3 gün boyunca devam edeceğim
sağda 8 yumurta var 10,5-13 mm arası boyutları
solda ise 4 yum 10 ve 12 mm arası değişiyor boyutları bana ufak geldı doktor gayet iyi dedi 5. güne göre... benım ilk denemem olduğu için ve yaşımda genç olduğu için tek embriyo transferi olacagım cnm ... sence nasıl durumum ?

cnm yumurta baskılayıcı iğne verdi dün akşam 8 de vuruldum 3 gün boyunca devam edeceğim
sağda 8 yumurta var 10,5-13 mm arası boyutları
solda ise 4 yum 10 ve 12 mm arası değişiyor boyutları bana ufak geldı doktor gayet iyi dedi 5. güne göre... benım ilk denemem olduğu için ve yaşımda genç olduğu için tek embriyo transferi olacagım cnm ... sence nasıl durumum ?

Masallah süper durumun.. bundan iyisi can sagligi canisi.. cok sükür süper görünüyo.. insallah hepside sagliklica döllenir.. bir sürü donmusun olur insallah.. harika haberler..

Iyim cok sukur iyi gidiyor. Sen nasilsin

Selam PembeHelvam PembeHelvam Minesuu Minesuu hoşgeldiniz...maalesef ben kanama ile boğuşmaya devam.Normal adet gibi devam ediyo.Bi de progesteron duygusallığı her gün bi fasıl ağlama seansı :)Kalp atışları için bekliyorum. Size gün verdiler mi?İnşallah sağ salim kucağımıza alırız yavrularımızı...siz estrofem e devam mı bu arada.

Selam PembeHelvam PembeHelvam Minesuu Minesuu hoşgeldiniz...maalesef ben kanama ile boğuşmaya devam.Normal adet gibi devam ediyo.Bi de progesteron duygusallığı her gün bi fasıl ağlama seansı :)Kalp atışları için bekliyorum. Size gün verdiler mi?İnşallah sağ salim kucağımıza alırız yavrularımızı...siz estrofem e devam mı bu arada.

Evet canim ben devam.. ama bant sekilinde benimki.. göbegimde.. 3günde bir degistiriorum.. doktorum 12. haftayi saglikla görürsek insallah hem onu hemde tüm sulandiricilari kesicek ki suanda zaten kanamadan dolayi icmem yasak.. suanda tek bant ve progestan fitili.. igne vermedi bana.. kanama alani olmadigi icin herhalde cok sükür.. umarim sendekide rahimden geliordur ve keselerle alakali degildir.. belki suan rahim genel temizlik yapio insallah öyledir.. bebisleri daha iyi besleyebilmek icin..
kalp atisi icin doktorum haftaya carsamba gününe randevu verdi.. bakalim hayirlisi..
sen boooolca dinlen.. yemek ve wc disinda kalkma..

Kızlar benim bugün transferimin 18günü dünden buyana karnım çok şiş 2.5kg aldım tedavi başından buyana kilo değil ama şiş nedendir acaba

ağzından bal damlıyo maşallah, çok umutlu başladım ben, hep bu modda gitmek istiyorum
ben dahil hepimiz olumlu sonuçlar alalım inşallah
sen de hayırlısıyla keseyi görürsün inşallah canım :KK200:
İnşallah canım.. modun hep yüksek olsun hep pozitif ol ben faydasını gördüm şükür
jeliboni jeliboni bu arada çok fazla mı toplandı sende yumurta? kaçı döllendi?
bi de fazla yumurta toplanınca opu sonrası sıkıntı yaşadın mı
bir deeee dondurmuşlar mıydı yoksa direkt transfer mi oldu
doktor bana hep amh yüksek diye ohss riski dolayısıyla muhtemelen dondurulacağından bahsediyor
Benim tedavin kısa sürdü canım kısa protokol yaptık, 150 gonal f'den yanlış hatırlamıyorsam 7 kere vurdum ve opuya girdim. 5 yumurta toplandı 3ü döllendi.. dondurulmuşum yok canım.. gonal f yaptığım sürece baskılayıcı iğne de yaptım.. transfer taze embriyo ile oldu beklemedik biz
Ne iyi mudurrrrrrrr... maşallah. O zaman hersey yolunda gidiyor canım sevindim. Aman dikkat et kendine . Yorma kendini. Ev de de iş yapma esin yapsın seve seve yapıyordur zaten şu aralara:emir_bebek:
Valla evi kelimenin tam anlamıyla b.k götürüyo kuzum :KK70: hiçbişeye elimi sürmüyorum yemek harici
jeliboni jeliboni bu arada müdürün erkek bence...
Kadın :-)
O da zamanında çok zor evlat sahibi olmuş, halden anlar çok şükür

X