HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım ben karnımı tanıyamıyorum. Benim opu oldu canım. Bugün embriyoların 3. Günü haber bekliyorum.
ben 3 kez vuruldum benim de acayip şiş
dümdüzdü karnım yaa o kadar zayıfladım
inşallah böyle kalmaz yahut daha da şişmez

senin bugün kontrolün var bakalım nasıl olmuş yumoşlar

ay dünmüş şimdi okudum

Canım dikkat et ohss olmayasın.doktorunu ara istersen eğer ohss ise başlangıçta mudahale edilsin bugün benim ohss de 21. Günüm karnım halen şiş.başlarda ağrım olmadığı için önemsemedim şişliği geç gittim merkezime 6 gün hastanede yatmak zorunda kaldım.hatırladığım kadarıyla opu öncesi e2 yüksekti ohss olabilirsin.
Canım sen böyle yazınca sabahın 7 sinde doktoruma WhatsApp tan yazdım. Sağolsun o da hemen telefon etti. Biz farklı şehirlerdeyiz. Ama tüp bebek doktorumun burada çok güvendiği bir doktor var. Tevafuk ki o da benim jinekoloğum :) bugün hemen ona git bi baksın sonra biz onla telefonlaşırız dedi. Öğleye doğru gideceğim bakalım ne diyecek.

Canım ben karnımı tanıyamıyorum. Benim opu oldu canım. Bugün embriyoların 3. Günü haber bekliyorum.
çok güzel gelişsinler inşallah canım
çok anlamıyorum henüz bu işlerden ama 5. güne gitmesi iyi oluyormuş sanırım, 5e kadar gitsinler, düzenli bölünsünler
burdan öğrendiklerimle eşime ders veriyorum akşamları resmen
bak 5. güne gitmesi hedefleniyormuş, her gün düzenli bölünmeliymiş vs diye :KK70:

cuma gittiğimde ben de sorayım, daha 3 gün oldu iğne kullanalı
zaten benim ohss riskim var, baştan söylediler

çok güzel gelişsinler inşallah canım
çok anlamıyorum henüz bu işlerden ama 5. güne gitmesi iyi oluyormuş sanırım, 5e kadar gitsinler, düzenli bölünsünler
burdan öğrendiklerimle eşime ders veriyorum akşamları resmen
bak 5. güne gitmesi hedefleniyormuş, her gün düzenli bölünmeliymiş vs diye :KK70:
Ay aynen ben de :) kızlar şöyle dedi diye lafa girince eşimi bi gülme alıyor. Ne ara arkadaş oldunuz diyor. Bizi bi biz anlarız diyorum ben de :)

kızlar benim de ohss riskim vardı ama olmadım, iğnelerden çok fazla şişmiştim, sanki aldığım nefes bile karnımı şişiriyordu davul gibi olmuştum ama bi 10 gün içinde azaldı şişliğim.. Her şişlik ohss olmayabiliyor endişelenmeyin.. benim o an ki karnımı görseniz ya 6 aylık hamile derdiniz ya da ohss olmuş kız patlayacak derdiniz :-)

kızlar benim de ohss riskim vardı ama olmadım, iğnelerden çok fazla şişmiştim, sanki aldığım nefes bile karnımı şişiriyordu davul gibi olmuştum ama bi 10 gün içinde azaldı şişliğim.. Her şişlik ohss olmayabiliyor endişelenmeyin.. benim o an ki karnımı görseniz ya 6 aylık hamile derdiniz ya da ohss olmuş kız patlayacak derdiniz :-)
:) sağol canım bugün gidip soracağım bakalım. Senin pozitifti değil mi? Nasıl gidiyor? Nasıl hissediyorsun?

Canım sen böyle yazınca sabahın 7 sinde doktoruma WhatsApp tan yazdım. Sağolsun o da hemen telefon etti. Biz farklı şehirlerdeyiz. Ama tüp bebek doktorumun burada çok güvendiği bir doktor var. Tevafuk ki o da benim jinekoloğum :) bugün hemen ona git bi baksın sonra biz onla telefonlaşırız dedi. Öğleye doğru gideceğim bakalım ne diyecek.
İnşallah şişliğin sebebi ohss değildir.ama tefdbirli olmakta iyi yapmışsın.

Sor canım. Netten baktım genç ve zayıflarda ayrıca pcos larda daha çok oluyormuş.
31 yaşındayım, zayıfım, polikistiğim
tam aranan insan sayılırım yaşı katmazsak :KK45:
zaten ohss riskim var diye komple donduracaklar, ama hayırlısıyla toplanana kadar inşallah olmam ya
tedavim yarım kalsın istemiyom

ayy inşallah benim de olmaz, cuma doktora endişemi belirteyim
manyaklaşmaya başladım daha 150 doz 3 iğne aldım ama her belirtiyi ona yoruyorum

Kizlar keseleri gorduk cok sukur. Keseler diyorum ikiside tutmus. Ben hala soktayim tek kese icin dua ederken ikizimi gordum. Rabim sizlerede nasip etsin.
Aaa cok sevindim demek ikizler geliyoo:eğlence: hayirli olsuj cnm :nazar: yolk saci da gordun mu yokmaa.sadece keseciklerimi gordun:KK45: estrofemi ne yaptin devamm ediyor musun ya :KK14:

31 yaşındayım, zayıfım, polikistiğim
tam aranan insan sayılırım yaşı katmazsak :KK45:
zaten ohss riskim var diye komple donduracaklar, ama hayırlısıyla toplanana kadar inşallah olmam ya
tedavim yarım kalsın istemiyom
Aynıyız canım. 31 yaşındayım. Pco ve zayıflık. Hatta aynı evlenme tarihi. Ve dondurulacak. Hayırlısıyla hamile kalırız inşallah canım:KK45:

Hayat...
Cok seyler ögretiyor canim...
Buda tecrübe oldu diyorum...
kanamam var suan ama azar azsr.. evet maalesef evdeki kizimla istirahati nasil yapicam bilmiyorum :KK43:(( Allah yardimcim olsun.. 5.
Hafta olyuo..

Bugün transferin 22. günü..
azar azar var daha.. insallah bidaha hic olmaz..

Cok sagol canim..
Sen naptin? Yeni tedavilere yelken actin mi? Ikiz haberinide senden bekliyorum :-)
başlamadım canım bayramda regli oldum zaten hemen başlamak istemiyordum bu ay regli ile tekrar giderim dr bakalım herşey normal mi bu arada yoğunsun biliyorum whatsapp grubu kuramadın henüz değil mi

Aynıyız canım. 31 yaşındayım. Pco ve zayıflık. Hatta aynı evlenme tarihi. Ve dondurulacak. Hayırlısıyla hamile kalırız inşallah canım:KK45:

Kizlarr korkmayin akliniza getirmeyin olumsuz seyler. Bende pco luyum igne dozum 300 vermislerdi. Ohss olmadim cok sukur. Hemsireler bana bol su icin ve yuruyus yapin ohss olmamak icin demisti.

X