HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

kızlar yardımınıza ihtiyacım var cevap yazarsanıoz çok sevınırım E2 TESTİM 588 çıktı dün 5. günümdü ve ilk kontrolüm vardı sizce değerim nasıl ? bu değerın yüksek olması iyimi ?

Şimdilik çok yüksek bir değer değil canım.yumurta başına 200 e2 değeri gibi ölçüm yapılıyor.sanırım şimdilik üç dörr tane olgun yumurtan var gibi.

Şimdilik çok yüksek bir değer değil canım.yumurta başına 200 e2 değeri gibi ölçüm yapılıyor.sanırım şimdilik üç dörr tane olgun yumurtan var gibi.
anladım cnm o zaman az yumurtam olgunlaşmaya başlamış sanırım... doktorum ilaacı 150 mg aynı dozla kulanmaya devam et dedi

Degerin daha da yukselecek ne akdar yuksek o kadar dolu yumurta ve arkadasindan geleck olan yumurtlar. Bu degrr bazilarinda 5000 i buluo opudan once 3000 lerdeydi benim

Degerin daha da yukselecek ne akdar yuksek o kadar dolu yumurta ve arkadasindan geleck olan yumurtlar. Bu degrr bazilarinda 5000 i buluo opudan once 3000 lerdeydi benim
hım anladım cnm kaç yumurtan toplanmıştı ve kaçı döllenmıişti?

:) sağol canım bugün gidip soracağım bakalım. Senin pozitifti değil mi? Nasıl gidiyor? Nasıl hissediyorsun?
Evet canım iyiyim ilaçlara devam ediyorum, estrofem kan sulandırıcı leucosit iğne falan filan.. cuma günü kese için ultrason randevum var, dua edin de sağlıklıca göreyim kesemizi

ayy inşallah benim de olmaz, cuma doktora endişemi belirteyim
manyaklaşmaya başladım daha 150 doz 3 iğne aldım ama her belirtiyi ona yoruyorum
Canım ben de 150 gonal f kullandım tedavim boyunca, senin amh değerin kaç ki ohss riskin var??

Değerin gayet güzel canım benim de beşinci günümde değerim 500lerdeydi :)
jeliboni canım nasılsın neler yapıyorsun. Var mı değişiklik hissediyor msn
Canım iyiyim sen nasılsın? Bu ara halsizlik baş göstermeye başladı.. çok hafif ara ara midem bulanıyor. Az önce işten arkadaşlarla öğle yemeğindeydik, yemeğe başladığım an bi öğürme tuttu ama istifra etmedim şükür.. müdürüm gördü hemen eve gidip dnlen dedi çıktım geldim dinleniyorum.. azıcık iş yapsam üzerimden kamyon geçmiş gibi halsizleniyorum

benim geçen ay 82 çıkmıştı adetin 3. günü, doktorum 80 üzerine tedaviye başlamıyorum demişti o ay bekletmişti beni
bu ay 62 çıktı başladık, muhtemelen benim de yüksek çıkacak cuma ilk kontrolümde, endişenmeyeyim hiç
öğrendiğim iyi oldu

Kızlar ben tedavimin 15 günündeyim... tedaviye 21 haziran da başladık ilk 5 gün orgalutron kullandım daha sonra 4gun progon 150 + menepur 75ml kalçalar iğne devam ettik ardından 7 günde orgalutron progon 150 ve menopur devam ediyorum allaha şükür yumurta sayım iyi ınsallah böyle güzel devam eder her şey 2 denemem 1. Denemem de kese tutunmadan düştü değerlerin yukselmedi

11,45 çıktı canım amh benim
1.5 sene 14 lü bişeydi hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…