HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar benim puregonlar biteli 4 gün oldu ve karnım şiş. Sanki sürekli gaz var. Çok da yemek yemiyorum ama şişlik bayağı var. Sizde var mı böyle bir şey?

yok cnm ben daha basladim pazartesi adet olucam sali gunu gidicem iste simdilik bir tek amh degerime bakilacak bide troid testi yaptiricam digerleri orda yapilacak insaallah hayirlisi olur bizim icin yaa sen ne zaman basliyorsun
Ben yarin basliyorum canim embriyo sayisini konustunmu sen

Ilk tup bebek denememde ilk ultrasonda 10 folikul gorundu. opuda hic folikul elde edilemedi, hepsi kucuktu buyumedi.
3 ay ari sutu bal polen propolis, coenzim q10, d3 vitamini, omega 3 6 9 ve vitamin tabletleri kullandim
Tekrar tedaviye basladim, ilk ultrasonda sadece 6 folikul gorundu, telaslandim ama 5 folikul toplandi ve 3u cok iyi kalite cikti ve 2si transfer edildi. Yani ben faydasini gordum. Bu arada amh dusuk benim.

Kizlar keseleri gorduk cok sukur. Keseler diyorum ikiside tutmus. Ben hala soktayim tek kese icin dua ederken ikizimi gordum. Rabim sizlerede nasip etsin.
Canim tebrik ederim, Allah saglik sihhatle kucağına almayi nasip etsin.

Kızlar benim puregonlar biteli 4 gün oldu ve karnım şiş. Sanki sürekli gaz var. Çok da yemek yemiyorum ama şişlik bayağı var. Sizde var mı böyle bir şey?
Canım dikkat et ohss olmayasın.doktorunu ara istersen eğer ohss ise başlangıçta mudahale edilsin bugün benim ohss de 21. Günüm karnım halen şiş.başlarda ağrım olmadığı için önemsemedim şişliği geç gittim merkezime 6 gün hastanede yatmak zorunda kaldım.hatırladığım kadarıyla opu öncesi e2 yüksekti ohss olabilirsin.

B12 , cinko, d3 , folbiol ve coraspin kullaniyorum uzun suredir bende. Balparmak in apiterasina yeni basladim. umarim faydası olur.

kızlar günaydın dün doktora gittim toplam 12 yumurtamın geliştiğini söyledi doktor boyumtları 13-10 mm arası gayet iyi dedi . 6. günümdeyim birde yumurta baskılayıcı iğne verdi onları kullanacagım ... aslında yumurta sayısı önemlı değil önemlı olan döllenmesı ve kalıtelı olması . Siz tecrübelisiniz ilk kontrole göre durumum nasıl yumurta sayım artarmı ?

ben 3 kez vuruldum benim de acayip şiş
dümdüzdü karnım yaa o kadar zayıfladım
inşallah böyle kalmaz yahut daha da şişmez

senin bugün kontrolün var bakalım nasıl olmuş yumoşlar

ay dünmüş şimdi okudum

Son düzenleme:
benim de cuma ilk kontrolüm bakalım ne alemde benimkiler

Durum çok iyi çok güzel bence canım maşallah.Dr ne diyosa harfiyen yap.İnşallah mutlu neticeler alırsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…