HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Opu oncesi bal+ari sütü +Polen+propolis karisimi kullanan oldu mu? Ben yumurtalar kaliteli olsun diye baslamistim. Dün ultrasonda 4-5 folikul gördük ki adetimin 2.günüydü. Polikistik over degilim daha once de boyle bir sey olmamisti. Acaba karisim mi etkiledi:işsiz::işsiz:
Ben kullandim canim faydasi oluyor ne guzel iste faydasi olmus sanada ne zaman basladin kullanmaya

ben hiç öyle şeyler yemiyorum yesem mi acaba ya
her şeyden etkileniyorum :KK53:
Opu oncesi bal+ari sütü +Polen+propolis karisimi kullanan oldu mu? Ben yumurtalar kaliteli olsun diye baslamistim. Dün ultrasonda 4-5 folikul gördük ki adetimin 2.günüydü. Polikistik over degilim daha once de boyle bir sey olmamisti. Acaba karisim mi etkiledi:işsiz::işsiz:
Hatta ben 3 aydir kullaniyorum yarinda tedaviye baslayacam

Yaşınız ve probleminiz ne bilmiyorum ama zaten adetin ikinci günü en az iki overde 6 antral folikül gözükmesi lazım.bunun altı rezerv azlığına işarettir.

Asilamada gormemistik. O yuzden kafama takildi. Sadece solda 5 taneydi sagdakileri hatirlamiyorum. Asilamada 3 yumurta gelişmişti , merional 75 le agrim cok olmuştu . O yuzden su an icin yüksek doz istemedim, puregon 150 basladim dün .
Yaşım 27, sebepsiz interfilite. Dogal yoldan gebeligim oldu ama gelismedi

gunes0101 gunes0101
Cnm sen adana baskentte tedavi gormustun degil mi? Negatif alirsam şu anki merkezden adana başkent dusunuyordum. Ozel degilse sen neden degistirdin
Yok canim ben baskentte yaptirmadim metroda yaptirmistim baskent iyi diyorlar ama cok kalabalik ayni balcali gibi onun icin orayi dusunmedim seninbilk denemenmi basladinmi ignelere

evet ben başkentte başladım 125 muyane ücreti içinde kan tahlilleri ücretide var 1300 yumurta toplama ücreti 1700 transfer ücreti var toplamda 3000 tl hastaneye vereceğiz sigorta karşılamazsa 4000 tl oluyor bu ücret birde kalsiyum iyon diye bişey varmış istersek 250 tl onun için ek ödeme gerekiyor ilaçlarım tanıdık eczane vardı 490 tl tuttu toplamda 3750 ye gelecek bize ankada ne kadar fiyat verdi biraz uzun yazdım ama her işlemin ücretini tek tek yazmak istedim Y yagmur_20
cnm ben henuz muayene olmadim muayene 300 tatliler 500 tup bebek 5750 ben ozel sperm icin mikrocip sistemi istedim oda 1250 tl dedi 1250 tl de dindurma islemi 2000-2500 tl ilavlar tutar dediler

Asilamada gormemistik. O yuzden kafama takildi. Sadece solda 5 taneydi sagdakileri hatirlamiyorum. Asilamada 3 yumurta gelişmişti , merional 75 le agrim cok olmuştu . O yuzden su an icin yüksek doz istemedim, puregon 150 basladim dün .
Yaşım 27, sebepsiz interfilite. Dogal yoldan gebeligim oldu ama gelismedi
Aa ne güzel canım kendiliğinde gebe kalmışsın inşallah şimdide hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın:anneadayı::dua:

Aa ne güzel canım kendiliğinde gebe kalmışsın inşallah şimdide hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın:anneadayı::dua:

Ins cnm. 2 yil onceydi gebeligim. Kese bozulunca kurtaj oldum. Neden olmadi diye çok arastirdim. Genetik, pihtilasma, bagisiklik testlerini yaptirdim. Rahim filmi çektirdim. Bir kere asilamada denedim. Biliyorum stresten olmuyor ama daha fazla beklemek istemedim

Ins cnm. 2 yil onceydi gebeligim. Kese bozulunca kurtaj oldum. Neden olmadi diye çok arastirdim. Genetik, pihtilasma, bagisiklik testlerini yaptirdim. Rahim filmi çektirdim. Bir kere asilamada denedim. Biliyorum stresten olmuyor ama daha fazla beklemek istemedim
Canim benim bak ne guzel normal hamile kalmissin rabbim insallah bu sefer kucagina almayida nasip eder

X