HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Çok teşekkürler verdiğin bilgiler için, tel de Kemal beyin izinde olduğunu söylediler o yüzden ancak bu Cuma'ya randevu verebildiler, cuma gidip görüşücem ben de Kemal beyin yapmasını istiyorum ama yoğunluluğundan diğer dr larda kontrol opu gibi işlemleri yapabiliyormuş, bakalım hayırlısı merkezle ilgili güzel şeyler duydum inşallah bu kez mutlu sona ulaşabilirim. Sana da bol şans diliyorum.
Tesekkur ederim canim. Gonlune gore olur hersey insallah. Ben cok takilmadim opuya kim girecek vs diye. transferi kemal hoca yapar umarim

Bilmem. Ben daha iyiyim çok şükür. İlk soktan sonra . Sadece durgunlastim sanırım biraz. E o da olur. Doktor da seni güçlü gördüm iyi gördüm ama içinde ne var n düşünüyorsun ne hissediyorsun ancak sen bilirsin. Dedi. Doğru. . . Ama buna şükür. Yolumuza bakacağız sıramızı bekleyeceğiz. . Burdan iyi haberler aldikca hem moral hem motivasyon oluyor. .. o nedenle iyi haberler insallah

evet her halimize şükretmemiz lazım.. isyan etmek hiçbir şeye yaramıyor, bin şükür diyip yola devam etmeli..
senin karamsar olacak bir halin yok, tedavi olamayacak bi rahatsızlığın yok, yakında güzel haberlerini alacağız inşallah iğnesiz dertsiz tasasız :)

Kızlar ben gittim doktora muayeneye yine keseye bakıldı kese iyiymiş,doktor proluton depo yaptılar 3 gün önce bhcg:2550 idi bugün 4050 geldi çok iyi katlanmamış sanki sizce nasıl değerim?:cry:

Canim diger embriolar ilerlemedimi? Onu anlayamadim.. ne güzel 6 tanesi döllenmis..
sana sayfa 302 deki mesajimi okumani tavsiye ederim .. :-)
Rahat kafa cok önemli transferden sonra..
ilk üc gün cok iyi kolla kendini.. sonra rutin hayata devam.. agir kaldirma cok agirda ev isi yapma.. saglikli beslen ve booool su :-)
Canim 3. Gune kadar gayet iyi dediler ama 5. Gun yavas ilerliyorlar bir gun daha beklicez dediler ertesi gunde birini dondurduk digerleri istenildigi gibi gelismedi dediler :KK43: ve cok korkuyorum tek embriyom tek sansim

Kızlar ben gittim doktora muayeneye yine keseye bakıldı kese iyiymiş,doktor proluton depo yaptılar 3 gün önce bhcg:2550 idi bugün 4050 geldi çok iyi katlanmamış sanki sizce nasıl değerim?:cry:
değerin illaki ikiye katlaması gerekmiyor, %60 artış olması önemlidir. Kese iyi olduğu sürece sıkıntı yok, bebişi de üzme.

Cuma gunu kan testim. Yurtdisindayim, burada recetesiz kafama gore kan testi veremiyorum. Daha cok var zaman gecmiyor, saniye aklimdan cikmiyor.
silik çizgi çıktıysa olmuştur bence, sonuçta yıllardır o kopkoyu düz tek çizgiyi görüyoruz. silik çıkıp hamile olan bi sürü arkadaş var burda..

arakdaşlar merhabaa bende başlıyorum bu sürece resmi oalrak 21 ağustosta mustafa beyden randevu almaya çalışıcam inşallah vardır yer akşam arıcam:KK43: önerileriniz var mı nelere dikkat edeyim bu süreçte
merhaba hoşgeldin hayırlı olur inşallah tedavin. saedece kendini iyi motive etmeye çalış güzel beslen sigara içiyorsan mutlaka bırak... şimdilik benim tavsiyelerim bunlar :) mutlu haberlerini paylaşırsın inşallah

kızlar ben dün ilaçlara başladım doktorumla görüştüğümde bana kalsiyum iyon diye birşey önerdi döllenme sırasında bu sıvı içinde daha sağlıklı embriyo oluşumunu sağlıyormuş bizde spermde sıkınıt olduğu için internette araştırdığım kadarıyla yumurta sayısı kalitesi ve sperm sıkınıtsı olan çiftlerde kullanulıyormuş bilginiz varmı ???

değerin illaki ikiye katlaması gerekmiyor, %60 artış olması önemlidir. Kese iyi olduğu sürece sıkıntı yok, bebişi de üzme.

Ayy inşallah cnm 72 saatlik bi artış bu ,kanamam kırmızı kırmızı devam ediyo dinleniyorum sürekli proluton depo da vuruldum inşallah sağlıklı bi şekilde büyür bebişlerimiz.

kızlar ben dün ilaçlara başladım doktorumla görüştüğümde bana kalsiyum iyon diye birşey önerdi döllenme sırasında bu sıvı içinde daha sağlıklı embriyo oluşumunu sağlıyormuş bizde spermde sıkınıt olduğu için internette araştırdığım kadarıyla yumurta sayısı kalitesi ve sperm sıkınıtsı olan çiftlerde kullanulıyormuş bilginiz varmı ???
Genellikle sperm morfoloji bozukluğu hatta baş anomalisi yüksek erkeklerde yumurtayı uyarıp döllenmeyi sağlamak amacıyla yapılan bir yöntem.böylece mikroenjeksiyonla bile döllenemeyen yumurtaların döllenme oranı artırılıyor.

X