HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Oncelikle hosgeldin cnm degerlerin yuksekmiki hayit suyu kullanacaksin nevicin kullanacaksin?tedaviye baslayana kadar beslenmene dikkat et proteinbagirli beslen kapali hic bisey tuketme asitli kafein bunlardan uzak dur sigarayida azaltmaya calis hatta tedavide birak canim
değerlerimi bilmiyorum ki henüz yptırmadım tahlil ama iyi gelir yumurta kalitesi için diyorlar çikolata kistide yumurta kalitesini düşürüyo ya ondan içeyim diyorum.

tek sorun çikolata kisti mi?
benim de var ama doktor hiç önemsemedi onu, küçük zaten dedi.. tedaviye engel bir durum da değil dedi
ben 16 yaşında ameliyat oldum. şimdide 5 cm maalesef küçük değil :KK43: bide sağ tüpümde genişleme var. inşallah benimkide çok sorun teşkil etmez. sen nereye gidiyosun tedavi için?

Yumoslar guzelce buyusunler :KK66:Transferin hemen olacakmi canim yoksa donduracaklarmi

Ohhs riski olursa donduracaklar yoksa taze transfer.

Az once ignemi yapmaya calistik esimle. Evde ilk defa denedik ama ilac bitmedi, akmaya devam etti cikardiktan sonra. beceremedik galiba. 300luktu dun yarisini yaptirmistik. Kafam karisti:110::110:

Yeme canim cunku sen ignelere basladin bende basladigimda birakacam oyle seyleri sadece transferden sonra kabak cekirdegi ananasida doktoruma soracam onlari yiyecem tabi bol su sende yaparsin
Tamam canım sağolasın
Oldukça bilgisizim işte öğrencem yavaş yavaş
Yumurta kapasitem yüksek ama önemli olan sayı değil kalite ya
Kaliteli embriyolarım olsun istiyom o da kaliteli yumurta kaliteli sperm demek :KK45:
Doğal ne yapabilirim onlar için bilmiyom şuan sadece neofortil kullanıyoz eşimle kalite için

ben 16 yaşında ameliyat oldum. şimdide 5 cm maalesef küçük değil :KK43: bide sağ tüpümde genişleme var. inşallah benimkide çok sorun teşkil etmez. sen nereye gidiyosun tedavi için?
Ben tekirdağdayım, burda bi doktorun özel kliniğine gidiyorum, opu ve transfer beylikdüzü medicanada olacak
Bizde erkek infertilitesi var, bende bi sorun görmedi doktor
Gerçi benim de amh çok yüksek ve polikistikmişim (ama sendromsuz benimki :KK45: adetim düzenli vs)
Bi se çikolata kistim var işte 1.5 cm sanırım hatta 2 taneymişler de çok yakınlarmış biri çok minikmiş falan.. bunlar bence sorun ama doktor tedavi için olumsuz bi durum demedi

Çikolata kisti tüp bebekte çok sorun teşkil etmez diye umuyorum ben de.. inşallah öyle olur canım

Ins cnm. 2 yil onceydi gebeligim. Kese bozulunca kurtaj oldum. Neden olmadi diye çok arastirdim. Genetik, pihtilasma, bagisiklik testlerini yaptirdim. Rahim filmi çektirdim. Bir kere asilamada denedim. Biliyorum stresten olmuyor ama daha fazla beklemek istemedim[/QUO
Benim hiç normal yolla gebeliğim olmadı ama bizim de sebepsizdi.iki aşılama bir tüp olmadı.ikinci tüpde kanda pozitifi gördük.umarım devamı gelir.umarım sizinde yüzünüz güler bu son olur.

Ben tekirdağdayım, burda bi doktorun özel kliniğine gidiyorum, opu ve transfer beylikdüzü medicanada olacak
Bizde erkek infertilitesi var, bende bi sorun görmedi doktor
Gerçi benim de amh çok yüksek ve polikistikmişim (ama sendromsuz benimki :KK45: adetim düzenli vs)
Bi se çikolata kistim var işte 1.5 cm sanırım hatta 2 taneymişler de çok yakınlarmış biri çok minikmiş falan.. bunlar bence sorun ama doktor tedavi için olumsuz bi durum demedi

Çikolata kisti tüp bebekte çok sorun teşkil etmez diye umuyorum ben de.. inşallah öyle olur canım
İnşallah canım çok geçmiş olsun sanada.. inşallah tez zamanda güzel haberler alırız hepimiz..

Kızlar cumartesi gününü saymazsak (sanırım sayılmıyomuş) bugün transferin 3.günü. Birkaç sayfada iki üç gün dikkat edin , banyo yapmayın felan diyo emmmeee ben kokuştum yahu.

Kızlar cumartesi gününü saymazsak (sanırım sayılmıyomuş) bugün transferin 3.günü. Birkaç sayfada iki üç gün dikkat edin , banyo yapmayın felan diyo emmmeee ben kokuştum yahu.
Ben ılık suyla duş almıştım canım.benim doktorum ayaktan ılık duş alabilirsin demişti.

Ananası özellikle tavsiye ediyorlar canım iki kere tüp bebek yaptırdım ve her defasında transferden sonra bolbol ananas yedim ve ikisi de tuttu şükür :nazar:
İlk tedavimde yedim olmadı.ikinci tedavimde kanı sulandırdığını duydum corasprin içtiğim için yemedim tuttu.olcak olduktan sonra her türlü oluyor...

İlk tedavimde yedim olmadı.ikinci tedavimde kanı sulandırdığını duydum corasprin içtiğim için yemedim tuttu.olcak olduktan sonra her türlü oluyor...
Orası öyle tabiki olacağı varsa olur olmayacağı varsa olmaz..

Ama doktor özellikle söyledi ananas yememi ve akdeniz usulü beslenmemi.. sonuçta işi kader kısmet diyerek geçiştirmiyoruz tedavi alıyoruz emek veriyoruz elimizden gelen herşeyi yaptıktan sonra olursa olur olmazsa olmaz diyoruz tevekküle dönüyoruz..

Orası öyle tabiki olacağı varsa olur olmayacağı varsa olmaz..

Ama doktor özellikle söyledi ananas yememi ve akdeniz usulü beslenmemi.. sonuçta işi kader kısmet diyerek geçiştirmiyoruz tedavi alıyoruz emek veriyoruz elimizden gelen herşeyi yaptıktan sonra olursa olur olmazsa olmaz diyoruz tevekküle dönüyoruz..
Aynen elimizden geleni yapmak lazim olmazsa takdiri ilahi .. bende yarin kontrole gidiyorm bir embriyom var bir ay rahim dinlendrme yapiliyor adetimin 18. Gunu transfer dedi bakim yarin ne dicek ama smdiden ananas yerim madem oneriliyor

X