HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cok sagol canim.. rabbim korusun miniklerimizi.. hepimizin..

Benimde kahveye dönemye basladi.. insallah bidaha asla olmaz..

Bende kapsüle devam ediyorum..

Sulandiricilari tamamen kesti doktorum heleki coraspirin 1 hafta daha etken gösteriomus
Vücudda.. o yüzden clexanida kanama
Kesilince devam dedi..

Amin cnm Allah gönlümüze ferahlık versin,minikleri korusun...Sen yine de uzan bol bol.İkiz gebelik bundan sonra 3 canlısın :tokat:Yorma kendini.:21:

En cokta o zor degil mi? Laf anlatmak....
Aslinda hic tedavi oldugunu söylemicen.. böyle insanlar var madem etrafinda bidahaki tadivinde hic bahsetme.. hamile kalirsan hayirlisiyla
O zaman söylersin.. zaten yipratici bi dönem.. bide laf anlatmakla cok yipratma kendini...
Malesef cnm söylemk istemiyorum ben ama sürekli soruyolar eşimde onlara düşkün olunca söylüyor yardımcı olsunlar diye ya lafınıda esirgemiyolar nasılsa onlarınki koly oldu ya bizede söylerken koly geliyor naplım nasbimde varsa olur yoksa napim allh büyktür sağlık olsunda çbalayalım senin rahmine bktılarmı peki

Kizlar geldim..
öncelikle dualariniz icin Allah razi olsun..
Inanin pozitifi görmekle kalmiyomus ..
Endiselerim kanama olunca artti..
birden pihti geldi gece 12 de.. adet oluyormus gibi,, paniklemedim basta ama sancilaninca cok daha korktum.. 1 saat kanamami takip ettim.. ardindan acile gittik.. ve maalesef bilgisiz bi doktora denk geldim.. karninda belirsiz sivi var dedi.. hamilelik var ama biseyler ters gidiyo diyince cok üzüldüm... ama sonrada rabbimd sigindim.. yasanicaklarin önüne gecemiyoruz.. tevekkül ettim.. yatis dediler.. kizim
Var biliyorsubuz zaten gece gece sürükledim acile.. yatmam dedim.. progestan ignesi verin dedim.. yok dediler.. sok oldum.. ters giden ne .. bilmiyoeum.. bilmiyorum denildi.. iyice iskillendim.. eve gidip beklicem dedim esime .. en azindan merkezime giderim kendi doktorum daha ii bilir.. saatler tabi gecmedi simdiye
Kadar.. ama napabilirim? Allah diledigince halk eder herseyi..
simdi ciktik.. cok aükür hersey yolunda.. 2 kese
Gördündü hamd olsun.. Allah herkese nasip etsin.. saglikla sihhatla kavusayim insallah.. endiselerim
Büyük ama ALLAHA SIGINDIM HER ZAMANKI GIBI.. suanda
Iyiz cok sükür..
cnm çok geçmiş olsun Rabbim ikizlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bugün transferin 22. günü ..
kalp atisi icin daha cok erken dedi.. 10 gün sonraya insallah randevu verdi..
vajinal bakti canim.. kanama alani var mi diye .. yoktu cok sükür.. kanama rahimden dedi.. gebelige hazirlik icin icindeki tüm pihtilari atiyor
Dedi.. embriolari saglikli beslemek icin insallah.. zaten ikiz gebeliklerde cok oluyo kanama dedi.. insallah bidaha asla olmaz.. korkuyo insan..
simdi az az var.. sulandiricilari tamamen kestik.. ne igne ne coraspirin..
simdilik böyle ... darisi basina 2. kese icin
Çok teşekkür ederim:dua: sabırla cevapladığın için çok heyecanlıyım çok meraklıyım ilk defa yaşayınca çok tecrübesiz oluyo insan o_O kanamam falan olursa çok telaş yapmıyayım ozaman bende :KK15: çünkü Rabbimin izniyle bende ikinci keseyi görmeyi umuyorum :halay::anneadayı::KK200:

PembeHelvam PembeHelvam ne korkuttun arkadaş bizi ya,biri demiş ya gerilim hat safhada valla.Çok şükür bak sana sürpriz yaptılar minikler.Bu arada kolay değil 2 tane birden taşıyorsun vücudunda kanama olabiliyor diye duymuştum ben çoğul gebeliklerin(boşuna riskli gebelik denmiyor),Allah uzun ömürlü mutluluklar nasip etsin.Bir arkadaşımın 3üz olmuştu onunda kanaması vardı,olabiliyor yani,Allaha emanet:dua:

Kız jelibomm değerini yazsana merktan çatlatma bol dua edriz nazr ne demkmiş:dua::nazar::nazar::dua:
Canım nazardan değil de bugün negatif aldın ya ona üzüldüm şimdi nispet yapar gibi paylaşmak istemedim.. ikiye katlamış değer çok şükür bi sıkıntı yok, darısı isteyen herkesin başına inşallah.. kalp atışını duymadan hamileyim diyemiyorum henüz

:KK61::KK61:Çok isterdim olucak hisediyorum var demeyi korkuyordum yine aynı şeyleri yaşamaktan ağlayıp üzlmekten ama ne kadar üzlmeycem desemde üZülüyorum işte :KK61::KK61:sonuç: 0.1 çıktı kanda umut etmiştim belki olur diye ama yine üzlen oldum belki dedim bu kez takmazsam olur hevslenmezsen olur dedim :KK61:hep karamsar dedinz :KK61:bilmiyordunzki ben hep hevslenince yarım kaldı kaybettim kim isterki karmsar olmayı belki bu kez böyle yaprsam olur dedim belli etmek istemdim ama ben çok umutluydum olmadı bak :cry:eşim daha bilmiyor eve gelince diycem neye üzleyim ben şimdi olmadığınamı eşime mi herkese laf anlatmayamı:KK61:
Cnn uzulme zamani degilmis rabbik en kisa zamnada yasatsin insallah

Kizlar geldim..
öncelikle dualariniz icin Allah razi olsun..
Inanin pozitifi görmekle kalmiyomus ..
Endiselerim kanama olunca artti..
birden pihti geldi gece 12 de.. adet oluyormus gibi,, paniklemedim basta ama sancilaninca cok daha korktum.. 1 saat kanamami takip ettim.. ardindan acile gittik.. ve maalesef bilgisiz bi doktora denk geldim.. karninda belirsiz sivi var dedi.. hamilelik var ama biseyler ters gidiyo diyince cok üzüldüm... ama sonrada rabbimd sigindim.. yasanicaklarin önüne gecemiyoruz.. tevekkül ettim.. yatis dediler.. kizim
Var biliyorsubuz zaten gece gece sürükledim acile.. yatmam dedim.. progestan ignesi verin dedim.. yok dediler.. sok oldum.. ters giden ne .. bilmiyoeum.. bilmiyorum denildi.. iyice iskillendim.. eve gidip beklicem dedim esime .. en azindan merkezime giderim kendi doktorum daha ii bilir.. saatler tabi gecmedi simdiye
Kadar.. ama napabilirim? Allah diledigince halk eder herseyi..
simdi ciktik.. cok aükür hersey yolunda.. 2 kese
Gördündü hamd olsun.. Allah herkese nasip etsin.. saglikla sihhatla kavusayim insallah.. endiselerim
Büyük ama ALLAHA SIGINDIM HER ZAMANKI GIBI.. suanda
Iyiz cok sükür..
Cok gecmis olsun PembeHelvam PembeHelvam Allah tekrarini yasatmasin bol boll dinlen. Ikizlerini saglikla kucagina al:dua:

Sivi ignelerden.. ohss yok cok sükür.. ama ohss
Gibi oluyo sivi o zamanla gidicek dedi insallah..kadin doktorlarin cogu maalesef tüp dalinda bilgili olmadigi icin bu siviyi tehlikeli görüyo dedi.. genelde dis gebelikte olurmus Allah korusunda.. brndeki ignelerden dolayi.. ve keseler cok sükür görüldü..
Hangi ignelerden dolayiymis ???

PembeHelvam PembeHelvam canım hem gözün aydın hem de çok geçmiş olsun.birdaha yaşatmasın allah.:dua:

Amin canim amin.. kimse yasamasin...
Sen naptin canim? Kan verebilcekmisin? Ikna edebildin mi esini?

cnm çok geçmiş olsun Rabbim ikizlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Amin canim cemi cümlemize.. sende nasil gidiyo igneler? Kontrol ne zaman?

PembeHelvam PembeHelvam gözün aydın canım benim, çok geçmiş olsun
sağ salim bebeklerini kucağına al inşallah

Cok sagol canim amin... sen nasilsin? Nasil geciyor ignelerle?

Çok teşekkür ederim:dua: sabırla cevapladığın için çok heyecanlıyım çok meraklıyım ilk defa yaşayınca çok tecrübesiz oluyo insan o_O kanamam falan olursa çok telaş yapmıyayım ozaman bende :KK15: çünkü Rabbimin izniyle bende ikinci keseyi görmeyi umuyorum :halay::anneadayı::KK200:

Benimde icimden sana ikiz geciyo canim.. hadi hayirlisi.

PembeHelvam PembeHelvam ne korkuttun arkadaş bizi ya,biri demiş ya gerilim hat safhada valla.Çok şükür bak sana sürpriz yaptılar minikler.Bu arada kolay değil 2 tane birden taşıyorsun vücudunda kanama olabiliyor diye duymuştum ben çoğul gebeliklerin(boşuna riskli gebelik denmiyor),Allah uzun ömürlü mutluluklar nasip etsin.Bir arkadaşımın 3üz olmuştu onunda kanaması vardı,olabiliyor yani,Allaha emanet:dua:

Cok sagol canim.. gerginlik son safhada oluyo ama Allahtan gelene boynumuz kildan ince... zor olucak ki imtihan olsun dimi? Rabbim elbette verir bir kolayligini... ona sigindim
Herseyimle...
sen bu arada yenisin galiba? Hos geldin aramiza :-) kusura bakma kendi derdimden seni görmemis olabilir... sendeki durumlar
Nedir?

Cok gecmis olsun PembeHelvam PembeHelvam Allah tekrarini yasatmasin bol boll dinlen. Ikizlerini saglikla kucagina al:dua:

Hangi ignelerden dolayiymis ???

Cok sagol canimsin.. gonalf menapur canim.. yani genel anlamda hormon igneleri.. korkma clexane degil yani :) sen gördün mü keseyiiiiii hic anlatmiyorsunnn

Canım nazardan değil de bugün negatif aldın ya ona üzüldüm şimdi nispet yapar gibi paylaşmak istemedim.. ikiye katlamış değer çok şükür bi sıkıntı yok, darısı isteyen herkesin başına inşallah.. kalp atışını duymadan hamileyim diyemiyorum henüz
Ayyy kuzum benimm:dua:kız bir yavrum daha var dondurucuda :KK48:bu sıcakta buz gbi annesini bekliyor onunla müjdeler inş rabbim beni üzldüm ağladım geçti bitti o yavrumu kucaklarım inş o umudum hala maşallah çok sevndim kucğında sevdirsin inş allahım :dua:

Ayyy kuzum benimm:dua:kız bir yavrum daha var dondurucuda :KK48:bu sıcakta buz gbi annesini bekliyor onunla müjdeler inş rabbim beni üzldüm ağladım geçti bitti o yavrumu kucaklarım inş o umudum hala maşallah çok sevndim kucğında sevdirsin inş allahım :dua:

Senin o dondurucudaki yavrunu sevsinler.. bölünüp 2 yavru olsun innnnnsallah...

X