HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cok süküüüüürrrr kac cikti degerin.. :KK71::KK71:hadi
Cabuk git ise :-)

Hadi hayırlısı canım benim :dua:

Şimdi verdim ben de bekliyorum :dua::dua::dua:

:KK200::dua::dua::nazar::nazar:
Rabbim tamamina erdirsin canim benim ya cok sevindik zaten bi senle bide pembede hissedebildim onun icin ozellikle sordum negatif hissetseydim inan sormayacaktim bile heyecanlar baslasin

Grupta aynı zamanda doğum yapacak bir sürü insan var ne güzel :)

Tebrik ederim jeliboni jeliboni

Allah hayırlı uğurlu etsin

Hayirli ugurlu olsun
Boyle guzel haberler okudukca daha chok umutlaniyor insan
Benim de transferim 28 haziranda oldu

Hayırlı olsun tatlım :anneadayı::KK200:

Ayh canım benim yaaa çok sevindim Allah yüzünü güldürdü maşallah. Canım valla mutlu oldum .

jeliboni jeliboni gözün aydın tatlimmm:anneadayı: 10. Gün kaç çıktı degerin

kızlar anca yazabiliyorum kusura bakmayın nolur.. sonucu öğrenir öğrenmez nasıl bi sinir boşalması yaşadıysam eşime sarılıp hüngür hüngür ağladım.. üzüntüden değil sevinçten bu sefer çok şükür.. umarım hepiniz yaşarsınız bu duyguyu en içten duamla samimiyetle söylüyorum..

bugün transferimin 10.günüydü, değerim 96.27 çıktı çok şükür :nazar:
ağlama seansım bitince hemen doktorumun yanına çıktım, ilaçlarımı yazdırdım ve işe geldim .. pazartesi tekrar kan vereceğim, inşallah güzelce katlansın değerim :dua:
melikosss melikosss güzel haberlerini bekliyorum canım..

hepinize desteğiniz duanız varlığınız için çok teşekkürler :KK36:

C
kızlar anca yazabiliyorum kusura bakmayın nolur.. sonucu öğrenir öğrenmez nasıl bi sinir boşalması yaşadıysam eşime sarılıp hüngür hüngür ağladım.. üzüntüden değil sevinçten bu sefer çok şükür.. umarım hepiniz yaşarsınız bu duyguyu en içten duamla samimiyetle söylüyorum..

bugün transferimin 10.günüydü, değerim 96.27 çıktı çok şükür :nazar:
ağlama seansım bitince hemen doktorumun yanına çıktım, ilaçlarımı yazdırdım ve işe geldim .. pazartesi tekrar kan vereceğim, inşallah güzelce katlansın değerim :dua:
melikosss melikosss güzel haberlerini bekliyorum canım..

hepinize desteğiniz duanız varlığınız için çok teşekkürler :KK36:
Co sevindim canım. Allah yüzünü güldürdü sağlıkla kucağına al. İnan çok mutlu oldum. Ümit olacaksın bana demiştim. Allah yüzünü güldürdü bak ne güzel. Tadını çıkar. İster ağla ister gül duygunun yasa sonuna kadar. Çünkü çok emek veriyoruz hak ettin. Canım yaaa

Kizlar TEMMUZ ayindaki topik bizim topigi kiskanmislar şoyle bi baktimda eger hazirandaki gibi aktif eglenceli komik olmayacaksa ben cikarim burdan yada yazmam demisler cogu kisi ben gelmis gecmis en iyi topik bu oldu PembeHelvam PembeHelvam :spor:
ay evet ben de bu toğiğin enerjisine uğuruna inanıyorum :-):KK37:
C

Co sevindim canım. Allah yüzünü güldürdü sağlıkla kucağına al. İnan çok mutlu oldum. Ümit olacaksın bana demiştim. Allah yüzünü güldürdü bak ne güzel. Tadını çıkar. İster ağla ister gül duygunun yasa sonuna kadar. Çünkü çok emek veriyoruz hak ettin. Canım yaaa

sağol canım benim.. kendimiz için mutlu oluyoruz da keşke hepimiz de güzel sonuçlar alabilseydik, emin ol içim buruk.. 5 yıldır deniyorum 5 yıldır uğraşıyorum inşallah artık vakti gelmiştir hayırlı sağlıklı bi yavrucağın.. senin de yakında olacak diye düşünüyorum bak demişti dersin..
göğşen hocayla dertleştik biraz, senin negatif aldığın gün 3 kşiymişsiniz toplam negatif olan.. çok üzülmüş dertlenmiş.. gözlerinden anlaşılıyordu samimiyeti.. hastanın psikolojisinden çok iyi anlıyor emin ol. ikinci denemende de ona gitmelisin bence.. ( tabi o zamana kadar kendiliğinden hamile kalcaksın ama neyse :-))

X