HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İnşallah canım.. başkent hastanesindeyim kahvaltı yapıyoruz eşimle, buralardaysan gel beraber yapalım kuzum
Yok canım is yerindeyim. Dedigim gibi negatif çıktı benim tekrar. Doktora mesaj attım. Bugün gel muayene için derse öğle arası geleceğim. Kontrole. Senden güzel haber bekliyorum inşallah i sallah

Yok canım is yerindeyim. Dedigim gibi negatif çıktı benim tekrar. Doktora mesaj attım. Bugün gel muayene için derse öğle arası geleceğim. Kontrole. Senden güzel haber bekliyorum inşallah i sallah
Canım üzülme kendiliğinden ilaçsız iğnesiz hamile kalcaksın sen ben en başından beri böyle hissediyorum inanki..
sebepsiz infertilite seninki, kafayı boşaltıp tatilde kendiliğinden hamişsin inşallah

Canım ben de kullanıyorum iğneden önce ve sonra arnica krem yazmışlardı bana birde iğneden gelince buz uygula bi saat arayala 5 dakika koy morarıp şişmesin ama direk deriye temas ettirme buzu elbisenin üstünden koy ben öyle yapıyorum benimde iğne yok coraspirinim var pıhtılaşmaya hayırlısı ney ise o olsun:dua:
sagol canım buzu deneyim kremi de sorarım bugün :KK54:

Hosgeldin canim aramiza dediklerimin hepsini kullandim tam 3 ay ve tabi bi cok sey yaptim istersen sanada soylerim sıkı hazirlandim adet olunca ikinci tedavime baslayacam lakin ilkinde hic bisey yapmamistim acemilik ve yanlis diktor secimi benimde amh dusuk senin kac amh fsh canim
Amh 0.89 fsh normal degerdeyfi suan hatirlamiyorum ama bu ilaclarin faydasi oldumu bu ilaclardan 1 ay sonrami tup bebek tedavisi basliyor acaba

X