HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bişey soracağım. İlk denemem olduğu için bilgisizim de. Bugün iğnemin 5.sini vuruldum. Şeffaf şeffaf akıntı geliyor bayağı. Normal mi? Doktora öğleden sonra kontrole gideceğim ama endişelendim bayağı.
normal canım epey yumurta akı kıvamında akım olmuştu benim de..
Aynen ya ama ben idrar testi yaptım :KK57: negatif çıktı gerçi yine cuma kan vericem de şimdilik olmadı görünüyor
umutsuzluğa kapılma sonuçta o idrar testini ilk idrarla bile yapmadın. önemli olan kan testi..
cnm ankaradaki baskent hastanesindemsn
evet canım Ankara Başkent.. Sende mi öyle yoksa? :-)

kızlar opudsn sonra ne kullanıcaz ilaç iğne ?

Coraspirine basliyorsun genelde.. belki arti kan sulandirici.. progestan (igne/fitil) .. folik asit...
Triodun varsa devam o ilacina.. estrofem/climafort (bant)
Her merkez farkli kombinler kullanio.. bu hastadan hastaya
Degisiklik gösterebilir..
Opudan sonra zaten hepsini sana yazip vericekler
Eline... merak etme sen..

Coraspirine basliyorsun genelde.. belki arti kan sulandirici.. progestan (igne/fitil) .. folik asit...
Triodun varsa devam o ilacina.. estrofem/climafort (bant)
Her merkez farkli kombinler kullanio.. bu hastadan hastaya
Degisiklik gösterebilir..
Opudan sonra zaten hepsini sana yazip vericekler
Eline... merak etme sen..

ediyorum, hep merak ediyorum.. sanırım sağlıklı düşünme yetilerimi kaybediyorum.
allahım kossskoca yaşlı başlı bir insanım nelerin peşindeyim. yaktın beni doktorrrr taze taze yapaydın şunu sen sağ ben selamet gün sayaydım. öffff...

ediyorum, hep merak ediyorum.. sanırım sağlıklı düşünme yetilerimi kaybediyorum.
allahım kossskoca yaşlı başlı bir insanım nelerin peşindeyim. yaktın beni doktorrrr taze taze yapaydın şunu sen sağ ben selamet gün sayaydım. öffff...

He bu ilclari taze transferde kullaniyörsun..

Donmustakikeri tam bende bilmiyom..
Arkadaslar yardime der ama ..

canım iyiyim heyecanla bekliyorum.. şimdi öğle arasında progestan iğnemi yaptırdım geldim totoşumun ağrısıyla baş etmeye çalışıyorum :-) evet cuma günü vereceğim kanı :rolleyes:
Ben iğnemi 3 te oluyorum kız:KK45:srn napıyon popişin için bana bir öneri yaz :oops:sol tarfım çok ağrıyor bugün sağdan yaptırcam:KK48:

normal canım epey yumurta akı kıvamında akım olmuştu benim de..

umutsuzluğa kapılma sonuçta o idrar testini ilk idrarla bile yapmadın. önemli olan kan testi..

evet canım Ankara Başkent.. Sende mi öyle yoksa? :-)
yok cnm ben adanadakinu dusunuyorumda acaba omu diyesordum

Slm kızlar, kan sonucumu aldım beklediğim gibi negatif, 3 gündür ağlayıp olmayacağını kendimi alıştırmışım sanırım ki şuan hiç bir şey hissetmiyorum hiç tedavi olmamış hiç hamilelik düşünmemiş gibi, oturdum yeni bir merkez arıyorum, ne zaman yeni tedaviye başlasam diye kafam da planlar yapıyorum. Buraya üye oldum bu sayfayı buldum ve sadece burda sizlerle iletişime girdim, bundan sonra da yeni tedaviye kadar başka sayfalara yazmayı düşünmüyorum, haaa sizleri takipte olucam tabiki pozitif alan arkadaşların sağlıkla bebişlerini kucağına aldığını, negatif yol arkadaşlarımın yeni tedavileriyle olumlu sonuç aldıklarını görmek istiyorum, güzel bir bağım oldu sizlere karşı, hepimizin şansı açık olsun, allah en kısa zamanda hayırlı güzel sonuçlara ulaştırsın hepimizi.

Sevgiyle kalın, kendinize iyi bakın sizden daha önemli hiç bir şey yok hayatta.:KK25::KK15:

X