HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Valla netten araştırdım öyle bi an kendimizi bu hoca da bulduk. Şu an bekkiyorum hastane kapısında. ...
benim ankarada aramadığım gitmediğim doktor kalmadı canım, ama kendimi en iyi göğşen hocanın yanında hissediyorum.. tüp bebeğin her aşamasında güvenle kendimi ona emanet edebiliyorum.. şimdi hastane ve cihazlarda yenilendi, her şey daha güzel olacak :) gonal f kaç ml kullanıyorsun sen?

benim ankarada aramadığım gitmediğim doktor kalmadı canım, ama kendimi en iyi göğşen hocanın yanında hissediyorum.. tüp bebeğin her aşamasında güvenle kendimi ona emanet edebiliyorum.. şimdi hastane ve cihazlarda yenilendi, her şey daha güzel olacak :) gonal f kaç ml kullanıyorsun sen?
112.5 gÖnal f kullanıyorum canım. Ayrıca menopr 75 kullanıyorum. Bakalım biraz dan ilaç yazacak tekrar e2 sonucunu bekliyorum hastnedwyim. Sen ne kullanmıştım. Ve bana hamileler için içinde bir sürü vitamin folik asit falan olan bi ilaç verdi. Ayrıca folik asit kullanmıyorum. Sen kullanmismiydin

Hastane guzel oldu evet. Diğer yer çok fena eskiydi

Canım çok teşekkürler ben daha tüp bebek denemedim o yüzden bana yaklaşım nasıl olur acaba. Ama bir aşılama ve bir düşük var. Tüp bebeğe geçmeden yaptırmak istiyorum kendimce. Yaparlarsa ne ala. Ya aklımda hep başka birşey çıkar mı o olur mu bu olur mu sürekli sorular ve korkular var.
aslinda cok da irdelemeiyorlar bayanin biri aşılama yaptirmis tutmamis onu söyleyip istedi ama farkli doktora filan denk gelirsin ne olur ne olmaz 2 düşüğüm var de :KK66: düşüge dair bi belge bisey istenmiyor zaten. normalde genetik testlerin yapilmasi icin 2 düşük şartı araniyormus. en iyisini yapiyorsun cnm bende tam herseyi tamamladik diyorum bisey daha çıkıyor. simdi esimin degerlerde düşüş olmuş hep cok iyiydi... simdi eşime dna hasar testi yaptirmadigima pismanim. bayanin birinin esinin degerleri cok iyi olmasina ragmen sebesiz infertilite diye dns hasar testi yaptirmislar yaklasik %60 hasarli cikmis. umarim bizim bi de onu yaptirmamiza gerek kalmaz

112.5 gÖnal f kullanıyorum canım. Ayrıca menopr 75 kullanıyorum. Bakalım biraz dan ilaç yazacak tekrar e2 sonucunu bekliyorum hastnedwyim. Sen ne kullanmıştım. Ve bana hamileler için içinde bir sürü vitamin folik asit falan olan bi ilaç verdi. Ayrıca folik asit kullanmıyorum. Sen kullanmismiydin
150 GONAL F kullanıyorum canım.. ben de bir sürü multivitamin alıyorum, ayrıca inofolic verdi, strath tablet ve folbiol.. sen ne kullanıyorsun ilaç olarak?

aslinda cok da irdelemeiyorlar bayanin biri aşılama yaptirmis tutmamis onu söyleyip istedi ama farkli doktora filan denk gelirsin ne olur ne olmaz 2 düşüğüm var de :KK66: düşüge dair bi belge bisey istenmiyor zaten. normalde genetik testlerin yapilmasi icin 2 düşük şartı araniyormus. en iyisini yapiyorsun cnm bende tam herseyi tamamladik diyorum bisey daha çıkıyor. simdi esimin degerlerde düşüş olmuş hep cok iyiydi... simdi eşime dna hasar testi yaptirmadigima pismanim. bayanin birinin esinin degerleri cok iyi olmasina ragmen sebesiz infertilite diye dns hasar testi yaptirmislar yaklasik %60 hasarli cikmis. umarim bizim bi de onu yaptirmamiza gerek kalmaz
Çok teşekkürler canım yol gösterdiğin için. İnşallah bir aksilik çıkmaz da yaparlar. İnşallah herşey güzel olur hepimiz için. Allah yardımcımız olsun.

3. İğne günümde e2 değeri 165 di
150 GONAL F kullanıyorum canım.. ben de bir sürü multivitamin alıyorum, ayrıca inofolic verdi, strath tablet ve folbiol.. sen ne kullanıyorsun ilaç olarak?
Yok ben sadece mavi bi ilaç kullanıyorum içinde tüm vitamin falan var folik asit var

Aaa niye bana vermedi o ilaclardan acaba. ki bu doktor. Adını unuttum v ile başlayan içinde tüm vitaminler olan bi ilaç . Üstünde hamileler ve emzirenler için yaziyor. Bana sade bunu verdi ayriyetten folik asit kullanmiyorum doktor bi se demedi. KullanSam mi acaba

Iste bende onu anlamiyorum niye
Illa olumsuzluk yasandiktan sonra testler istiyorlar.. basta yapilsa ya dimi?
arkadaşlar bunlar çok pahalı tahlillermiş. belki genetik bir sıkıntı yok niye herkesten yok yere bu testleri isteyelim diyor doktorlar da. tekrar eden başarısızlıkta kontroller arttırılıyor. isteyenler en baştan da yaptırabilir. Ben de dondurulmuşumdan sonra yine başarısız olursa genetik testleri yaptırmayı düşünüyorum.
işin maddi kısmına gelince de çok haklısınız bazı insanlar çok kolay bi kan tahlili vermekle çocuk sahibi oluyor. Ama hepimizin sınavı var bu hayatta. Bizim bu mutluluğa ulaşmak için biraz daha uğraşmamız gerekiyor malesef. Maddi manevi yorucu bir süreç. Ben herşeyimi özelde yaptırıyorum. ilaçlar iğneler tahliller. verilecek paraların arkası kesilmiyor. Bu da insanın üzerinde sıkıntı yaratıyor. artık kesinlikle bu kısmını düşünmüyorum. Çok şükür ki bunu karşılayabilecek durumdayız. Bir gün hastanede 80 TL'lik spermiyogram testini karşılayamayacakları için devlet hastanesine test yaptırmaya giden bir çift görmüştüm. Çok zor şartlarda olan, tedavi olabileceği halde para bulamayan insanlar çok. bu halimize her gün şükretmemiz lazım. Mübarek günlerde allah emeklerimizin karşılığını versin inşallah.

Aaa niye bana vermedi o ilaclardan acaba. ki bu doktor. Adını unuttum v ile başlayan içinde tüm vitaminler olan bi ilaç . Üstünde hamileler ve emzirenler için yaziyor. Bana sade bunu verdi ayriyetten folik asit kullanmiyorum doktor bi se demedi. KullanSam mi acaba

benim vücudumda vtamin eksikliği var o yüzden kullanıyorum canım herkese vermezler zaten.. yıllardır kullanıyorum ben vitaminleri.. doktor gerek görse sana da yazardı zaten demekki değerlerin iyi.

Kizlar bi yerde bir sey okudum dikkatimi cekti tup bebek yaparken e2 ne kadar yuksekse o kadar iyiymis bebegin tutunmasi icin ilk defa duydum dogrumu bilgisi olan var mi?

benim vücudumda vtamin eksikliği var o yüzden kullanıyorum canım herkese vermezler zaten.. yıllardır kullanıyorum ben vitaminleri.. doktor gerek görse sana da yazardı zaten demekki değerlerin iyi.
vitamin değeri için test yapmadi ama dedik ilaçları kullacagkz mecbur. Sadece kafama takılan ekstra folik asit kullanmalı miyim. Bugün doktora sormayı unuttum

Kizlar bi yerde bir sey okudum dikkatimi cekti tup bebek yaparken e2 ne kadar yuksekse o kadar iyiymis bebegin tutunmasi icin ilk defa duydum dogrumu bilgisi olan var mi?
Bilmem ki. Benim iğne öncesi e2 28 idi. İğnenin 3. Günü 165.... Bugün. yani 5.günü 525 olmuş. Doktor aynı doz igneye devam dedi... yarin sabah da tekrar e2 ve LH için kan vereceğim. .. hemşire dedi ki Belki doktor çatlama önleyici iğne verirr. Bole iğne kullanan var mı kızlar. Bi de e2 değerleri nasıl sizce.

Canim benim kullandigim vitamin ilacı adı Vinalacimmunitum... bak bi netten

B
Bilmem. Duymadım canım. Ama çok yüksek olursa da aşırı yumurta olup yumrtaliklar su toplamaz mi

Ben de ilk ignemi dun vuruldum.
Bilmem ki. Benim iğne öncesi e2 28 idi. İğnenin 3. Günü 165.... Bugün. yani 5.günü 525 olmuş. Doktor aynı doz igneye devam dedi... yarin sabah da tekrar e2 ve LH için kan vereceğim. .. hemşire dedi ki Belki doktor çatlama önleyici iğne verirr. Bole iğne kullanan var mı kızlar. Bi de e2 değerleri nasıl sizce.
Ignelere basladiktan sonra e2 zaten yuksek oluyor ama ilk defa duydum e2 yuksek oldugunda bebegin tutunmasi iyi oluyormus benim bildigim e2 yumurtalarin kalitesini gosteriyor oyle biliyorum

Orgalutran ignesi oluyo canim.. ignenin 6. gününden itibaren kullaniorsunn yaklasik 5-6 gün..
bide gonopeptyl verio kimi doktorda catlatma ignesini ile birlikte

X