HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

hakkında hayırlısı olsun cnm kaç yumurta toplandı ve kaçı döllendi transfer esnasında ohss oldun mu?
17 yumurta toplandı 11 tane embriyo oluştu fakat bunun 8 tanesi 3. Güne ulaşabildi. Opudan sonra çok az bi sıvı toplanması oldu doktorum riske atmak istemedi dondurup erteleyelim dedi bende onun dediklerine uydum. 3 tane dondurulmuşum çözüldü bunun 2 tanesi 1. Kalite dedi ve onları transfer etti inşallah sonuç hayırlı olur. Kendimi dinlemekten yoruldum

inş iki embriyo sana ikiz evlat olur banada dondurulmuş transfer yapıcaklar amh biraz yüksek çıktı sizin amh'nız kaçtı

inş iki embriyo sana ikiz evlat olur banada dondurulmuş transfer yapıcaklar amh biraz yüksek çıktı sizin amh'nız kaçtı
Amin bende çok istiyorum ikiz olsun :) seninde tedavin hayırlısıyla pozitif sonuçlandın inşallah Bana hiç amh yapmadı doktorum genelde tedaviyi muayeneyle sürdürdü

Amin bende çok istiyorum ikiz olsun :) seninde tedavin hayırlısıyla pozitif sonuçlandın inşallah Bana hiç amh yapmadı doktorum genelde tedaviyi muayeneyle sürdürdü
anladım cnm hayırlı olsun tekrar bende temmuzda tedaviye başlıyacagım inş

D drunkenduck kizzzz nerelerdesin.. niye düzenli kullanmion sen ilaclarini? Benim gibi
Arada bende salliyom
Nasil hissediyorsun kendini...
Ya bi de raporuyum var ya çok şükür annem bakıyor tek işim ilaç içmek onu bile beceremedim
Yarın kaç kişi test yapacak ya ben idrar testi yapacağım yalnız test konusunda dehşet prensipliyim günler önceden randevu aldım

Amh mi bilmiyorum ama fshm 3 civarı çıkıyo.Şiddetli ohss olduğumda rezervimin fazla olduğu söylendi.Benim de kıllanma problemim yok insilün direncimde yok emmee çok kistim var.Bir süre yurtdışında kaldım stressliydi ve adet olmadım ve önemsemedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…