HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Halen hastanedeyim canım.göbek çevrem ve kilom artıyormuş.o yüzden normale dönmeden çıkartmayız dediler.24 saat aralıksız serum yiyorum.:kızgın:
Allah yardimcin olsun cnm benim ya zor gercekten evet hastanede kalman gerekiyor surekli gozlem altinda olmalisin ama bi.kac gune normale doner merk etme cnm

Kalmamismidir? Bilgin var mi canisi? Ay ne bileyimmm.. internette 10 gün okudum güya.. dogrumukiii
Canım kişiye göre değişiyor bence aşılamada beni mahvetti 12.günde idrar testi yaptım silik çizgi başka marka ile yaptım gene silik ka verdim 1.77 tam bir hayal kırıklığı bence kan ver idrar testi yanıltabilir

Kızlar benim göğüslerdeki ağrı ve şişlik geçti bel boşluğumda ağrı oluyor arada bide kasıklarımda çok hafif ağrı oluyor korkuyorum test yapmaya

Canım kişiye göre değişiyor bence aşılamada beni mahvetti 12.günde idrar testi yaptım silik çizgi başka marka ile yaptım gene silik ka verdim 1.77 tam bir hayal kırıklığı bence kan ver idrar testi yanıltabilir

Catlatma ignesini mi dion canim? Yoksa hcg mi? Ikisi aynimi ki ya :KK35: üffff...

E madem benim kan testimde yanilticimi olucak? Carsamba hcg ignenin 7. günü oluyo.. idrarda silik cikti sende e ayni gün mü kan verdin? Nasil idrarda silik cikioda kanda negatif... halbuki kana daha cabuk isliyo hcg.. ama sende niye öyle idrarda cikti.. ay valla kafam karisti :confused::confused: deliricem :confused: hunimi getirin.. :deli:

Kizlaaaarrrr ....... transfer de 2. Günüm. 3. gün Embriyolari ..... Bugün sizi gibi bi rahatsızlık var. Ağrı değil. Sizi. Kuruntu mu yapıyorum. Öyle olan var mı. Ya da daha çok erken demi. Kuruntu yapiyorum:KK57:
Cımamı transfer oldun cnm cumartesimi? Ben cumartesi transfer oldum pazar sol tarafımda sızı ve batma vardı

Halen hastanedeyim canım.göbek çevrem ve kilom artıyormuş.o yüzden normale dönmeden çıkartmayız dediler.24 saat aralıksız serum yiyorum.:kızgın:
Allah şifa versin canım hastane ortamında olman daha iyi, evde olsan daha kötü olur.. sabret geçecek bu günleri unutturacak sana bebişlerin:KK36:
jeliboni jeliboni seninde test gününp güncelliyelim ilk sayfada.. de hele baana ne zaman kan testtin :-)
Ayy hiçbir şeyi de kaçırmaz gözden yerim seni :) 30 haziran test günüm canım
Evet ilk denemem çok heyecanlıyım :KK16:
Hadi hayırlısı kuzum ilk denemende hayırlı sağlıklı şekilde yavrunu kucakla inşallah
Günaydın yol arkadaşlarım transferin 10. Günü şimdi işe gitmeden önce hastaneye gideceğim acil e test için bakalım yardımcı olacaklar mi :)
Ve bugün iş başı hadi bakalim mutlu haftalar hepinize
Hayırlı haberlerle gel merakla bekliyoruzzzz:KK73:

Kızlar bişey sorcam.. yumurtalarım cumartesi toplandı ammavelakin karnımdaki belimdeki ağrı hala geçmedi:KK43:
Yani şaşırdığım nokta şu ki, ben 6 ay önceki ilk tüp bebeğimde hiiiçç ağrı çekmemiştim.. aynı ekip aynı doktor neden bu defa bu kadar ağrım var sizce? Akıl akıldan üstündür bi diyin bana var mı aranızda böyle olan??

X