HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ya pozitif testleri gördükçe gaza geliyorum test yapasım var :confused:ama daha çok erken be 4.gün daha ama 4 hafta gibi geçiyor öf pöf sende kan testi yaptırsana artık 7.günün değilmi

Bana carsamba hcg ignesi yapildi ya.. testim yaniltici olabilir.. bu yüzden doktorum 10. gün kan testi yapmami söyledi.. beklemedeyim :işsiz:

Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar bende dün transferimi oldum 4tane 3. Gün embriyosu vardı 2tanesi transfer edildi bakalım hayırlısı şimdi beklemedeyim hiç bişey yapmıyorum :) yemek su herşey önüme gelip gidiyor

Aaaa çok sevindim hadi bakalım canım. ... iyiyim ben yiyorum ananas. .. Havuç. .kivi. kuruyemiş. Kuru kayısı. Süt. Yoğurt. Ve bol suuuu.... ama transferde sonra bana bi pimpirik huyu geldi. Ameliyatli gibi davranıyorum ... güldum kastım kendimi diye. Bi kere hapşırdim. Diye tutunamadı diye çok korkuyorum yaaa
Yok canım sen ne yaparsan yap o bebiş tutunup dünyaya gelecekse buna hiçbir şey engel olamaz.. sen üzerine düşenleri yap gerisi tevekkül.. rahimde yer çekimi yoktur, hapşırsan da bişi olmaz :)

Ne güzel.. masaAllah canim... hayirlisiyla transfer olursun onsaAllah..
İnşallah canım sağol :)

Allah hepinizin gönlüne göre versin kızlar bende dün transferimi oldum 4tane 3. Gün embriyosu vardı 2tanesi transfer edildi bakalım hayırlısı şimdi beklemedeyim hiç bişey yapmıyorum :) yemek su herşey önüme gelip gidiyor
Hoşgeldin canım Allah tamamına erdirsin inşallah pozitif düşün iyi olsun

Aramiza hosgeldin canim,, dilerim sende pozitifi görürsünnnn... hayirli olsun bebislerinnn,,,

10.gün Çarşamba mı olacak bende o gün kan vermeyi düşünüyorum benim 7.gün oluyor birlikte pozitif sonuçlar alırız inşallah :KK73:

Evet canikom.. 10.
Günüm... ah bende vermeyi isterdim cok,, ama beklemeliyim... insallah canim görürüz pozitifi...

Aman
Yok canım sen ne yaparsan yap o bebiş tutunup dünyaya gelecekse buna hiçbir şey engel olamaz.. sen üzerine düşenleri yap gerisi tevekkül.. rahimde yer çekimi yoktur, hapşırsan da bişi olmaz :)

İnşallah canım sağol :)
Ne bileyim iyice psikopata bağlamaya başladım. Canım sen çalışıyorsun demi. Ne yapacaksın transferde sonra izin işini. ... pazartesi esin gelsin dedi bana hemşire rapor için. Ama 3 gün mu yazar ki.

Aramiza hosgeldin canim,, dilerim sende pozitifi görürsünnnn... hayirli olsun bebislerinnn,,,

Evet canikom.. 10.
Günüm... ah bende vermeyi isterdim cok,, ama beklemeliyim... insallah canim görürüz pozitifi...
İnşallah görürüm bu sefer pozitifi benimde 2.denemem 27 haziran test tarihim inşallah hepimiz pozitifi görürüz

O
OHhh.... hayırlı olsun canım. Esin mi bakıyor. . Ama ilk günden sonra kalk bence . Benim de. 2.Günüm. Yemeğimi kendim hazirkayıp yedim bugün. Balkona çıkıyorum. Falan.

Sen
De benim gibi pimpirik yapiyor msn ?

X