haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

kızlar moralim bozuk:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14: yardım edin bana.....ben puregon iğnemi 150 vurucaktım yanlışlıkla :KK25::KK25::KK25:175 vurmuşum yarınada 125 lik kaldı içinde ne olacak :KK5::KK5:bişey söyleyin ne olur:KK5:

Sevgili can yoldaşlarım.Bugün transferin 6 günü.Strese dayanamadım ve kanda beta hcg baktırdım.Değerim 25,8 çıktı.Hala inanamıyorum.Umarım bu şekilde devam eder.Hamile olan arkadaşlar diyordu stres hiç bitmiyor diye şimdi anlıyorum.Bu seferde acaba dış gebelik diye düşünmeye başladım.Ama daha umutluyum artık.

canım çoksevindim inş değerin daha da artar tebrik ederim.....bak şubat topiğnden kalanlar sırayla hamile kalmaya başladı inş sıra bize gelmiştir

mrb kızlar... bugün transferimin 7. günü ve canım çok sıkkın, biraz lekelenmeler var, sanırım test günüme ulaşmadan adetim başlayacak, 1. denememde de böyle olmuştu, bakalım hayırlısı....

mrb kızlar... bugün transferimin 7. günü ve canım çok sıkkın, biraz lekelenmeler var, sanırım test günüme ulaşmadan adetim başlayacak, 1. denememde de böyle olmuştu, bakalım hayırlısı....

hemencecik canını sıkma.bekle 1-2gün sonra test yap.belki iyiye işaret bu durum.ayrıca digger tedavinle karşılaştırma o ayrı bu ayrı.

bugün merkez kapalı kimseçıkmadı ......bi arkadaşa sordum eşi dr bişey olmaz demiş ama korkuyorum yinede

iğnemin içinde 100 ml kalmış.Ben daha fazla var sanıyordum.Başka bir iğnem vardı onda da 100 ml kalmıştı. Son günüm . Doktor son gün 125 vur dedi.Bizimkilerin yazlığına gittik eşimle.Yanıma sadece birini almışım. 125 e getirdim tam vurmaya başladım 25 de takıldı kaldı. Noldu falan derken baktım ilaç bitmiş.Öyle kaldı. Bişi olmadı canını sıkma şeker :) Sadece doktoruna yarın söyle, bilsin.

yarın transferim var acayip heyecanlıyım :18: sabah çözdüreceklermiş embriyoları bakalım beni sevip tutunacaklarmı bebişlerim :KK16::KK16: Allah hayırlısını versin inş hayırlı evlatlar nasip etsin.transferden sonra sürekli yatmam gerekmiyordu galiba günlük işler yapılabiliyor muydu yemek falan unuttum yaa :KK9: :KK9:

yarın transferim var acayip heyecanlıyım :18: sabah çözdüreceklermiş embriyoları bakalım beni sevip tutunacaklarmı bebişlerim :KK16::KK16: Allah hayırlısını versin inş hayırlı evlatlar nasip etsin.transferden sonra sürekli yatmam gerekmiyordu galiba günlük işler yapılabiliyor muydu yemek falan unuttum yaa :KK9: :KK9:

tatlım uzun süre ayakta kalma bence. Ben eşimin ailesinin yanında kaldım.İş için de 10 gün rapor aldım.İlk birkaç gün ani hareketler yapma. Yemekleri annem yaparken ben ona ufak tefek yardım ediyorum sadece mesela.Ağır kaldırmıyorum.İlk 3 gün duş almadım . transferin 3. günü ayakta ılık duş aldım. Transferimin yarın 7. günü olacak. Artık yavaş yavaş hareketlendim. İş moduna giremedim ama daha :) Ya tatil amaçlı olmayınca işten bu kadar uzak kalınca ve zaman geçmek bilmeyince ; işe dönmek de zor olur sanırım. Hiç işe gidesim yok perşembe günü. Evim ile işim yanyana .Bu sebepten eve bile gidesim yok :)

Allah kolaylık versin
dondurulmuş transferinde fiyat aralığı nedir

Kizlar kotam doldu nete giremiyorum. 191.99 cikti 12. gun degerim. SiZce ikiz olma ihtimali nedir. Bu arada progestan igneye devam.

Hayirli geceler....ben ohss oldum sanirim yarin doktor cagirdi...bakalm ne olcakk..destinaa com saol demwk 10yumurta iyi ins kaliteleri nasil..bukadar olumsuzluk icinde guzel haber ihtiyacim var

X