Hayvan deneyleri ve kozmetik markaları

kızlar birisi facebookta 'hayvan deneyi yapan markaları kullanmıyorum!' gibi bi sayfa açsa ben mobil olduğum için beceremiyorum. Arkadaş listemizi davet etsek sosyal medya en etkili şeydir böyle konularda

inanamıyorum elidor benim vazgeçilmezimdi..
çok üzgünümm inanın yaa
şeytan diyor ki gir sitesine at bi mail saydır
onun yerine ne kullanırım ki
off çok kötü oldu

Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum , Amway ürünleri olabilir belki. Nasıl oldukları hakkında bir fikrim yok , ulaşım da zor bu ürünlere , ama bir alternatif olabilir.

temizlikte amway ürünlerini tercih edebilirsiniz arkadaşlar
hatta diş macununda da
çok memnunum ben
biz yıllardır kullanıyoruz...
ambalajları bile doğada çözünen maddelerden üretiliyor
ve bir bulaşık deterjanını aylarca kullanabiliyorsunuz...
benim o konuda içim rahat...

kızlar amwayle ilgili çelişkili şeyler yazılmış benim de kafam karıştı
ben onu emiz bir marka diye biliyorum
lütfen hayal kırıklığına uğramayayım lütfenn
kesin bilen yok mu?

simgemerve canım ben açmak istiyorum ama face'i tam bilmiyorum..hesabım fln yoktu..bugece onunla uğraşayım inş yapabillirm

inanamıyorum elidor benim vazgeçilmezimdi..
çok üzgünümm inanın yaa
şeytan diyor ki gir sitesine at bi mail saydır
onun yerine ne kullanırım ki
off çok kötü oldu

hiç endişe etme..yerine koyabileceğimiz markalar var..sayfalarda yazıyor..bugün yarın bir toplu alıntıyla toparlıcam hepsini..ulaşılması kolay ürünler...

kızlar amwayle ilgili çelişkili şeyler yazılmış benim de kafam karıştı
ben onu emiz bir marka diye biliyorum
lütfen hayal kırıklığına uğramayayım lütfenn
kesin bilen yok mu?

canım

avon hayvanlar üzerinde test yapıyor.. amway yapmıyor
sheisedo " " " " ... nars yapmıyor
l'oreal " " " " ... the body shop yapmıyor

bu liste de uzatılabilir böyle..bu bir çeşit satış taktiği..bünyemizde hayvanlar üzerinde test yapmayan bir marka barındıralım diyorlar..buna prim vermemek gerektiğini düşünüyoruz

bi de HUNCA hakkında bilgi verir misiniz

onu bende merk ediyorum canm öğrenince yazacağım buraya

Princess ben de onu diyecektim genel olarak şöyle bir derleme yapıp bunu ilk sayfada belirtir misin örn: derleme sayfa 20 de gibi... Çünkü mesela ben de bazen birşeyler arıyorum zor oluyor baya ilerledi konu.. Sna ad zahmet olacak ama daha çok hakimsin konuya o yüzden ama ben de birşey istersen yaparım yani bil..

simgemerve canım ben açmak istiyorum ama face'i tam bilmiyorum..hesabım fln yoktu..bugece onunla uğraşayım inş yapabillirm

çok teşekkürler verdiğiniz bilgiler için de... Eğer sayfayı açarsınız linkini atarsınız hemen arkadaşlarımı davet etmeye çalışcam facebookta kendi profilimden konu hakkında bi kaç şey yazmaya paylaşmaya başladım devamını getiricem umarım. El ele verirsek en azından şu kanlı markaların türkiyedeki pazar paylarını bitirebiliriz

arkadaşlar sanırım bir sayfa oluşturdum..face te markanı kendin seç diye aratırsanız çıkıyor...twitter da da bir hesap açtım o da markanı kendin seç ( @mrknkndnsc )...bir bakın onlara..değişiklik vs yapılması gerekiyorsa halledip öyle duyuralım herkese..inş çok kişiye ulaşırız

Eklentiler

• $mkss.jpg
    51,6 KB · Görüntüleme: 175
Twitter hesabın şu anda aramalarda çıkmıyor canım.

Hesabını yeni oluşturduğun için mi acaba?

çok iyi olmuş bu facebook hesabı:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…